marianbolohan - Doryzd 4-5 Etapa a 10
(Barcelona)-(bayern munchen)
fallenangell002000 - Doryzd 2-3 Etapa a 12
(Liverpool) - (Bayern Munchen)
marianbolohan - Doryzd 4-5 Etapa a 10
(Barcelona)-(bayern munchen)
fallenangell002000 - Doryzd 2-3 Etapa a 12
(Liverpool) - (Bayern Munchen)
am si eu meci cu ok_stelist si pana acu nu a aparut pe mess....mai sunt mai putin de 24 de ore...in cazul in care nu apare ce se va intampla????
se poate ca dupa etapele astea sa primim si noi un clasament complet?
chiar, ce se mai aude de clasamentul corectat? 8)
good_life cautama
Etapa 11
god_life00 - Marianbolohan=5-2

clasament completat pana-n etapa a10-a; am intarziat cu el pentru. am am astept decizia de mai sus a lui ionutz83 8)
vreau si eu sa anuntz ca in data de 12 ianuarie si 13 ianuarie nu sunt acasa...pentru concurentii cu care voi avea urmatoarele etape....duminik revin si jucam :wink:
ETAPA A 13-A : ozzy_262003 - ok_stelist 3-0
Etapa 12
Andrei_marius06 – god_life00
mi-a spus pe la 6 ca nu poate juca si ca cere o amanare ca a plecat nush unde.
Sper ca amanarea sa fie pusa in contul ui.
young_radu(3) - (2)andrei_marius06
nam dat de ok_stelist nici pana azi (joi)
e exclus mai omule, citeste forumul !!!
vreau si eu amanari pentru cele 2 etape... firme mea de net face nu stiu ce la servere si se misca "superb" ... :x
cu mine are etapa hackeru , dar zice ca nu ii mere netu deci... asta e!
andrei_marius06-doryzd=3-2.cer o amanare pt meciu cu god .
klaus_e89..cautama sa jucam etapa..ca 2 zile tiam tot zis sa jucam..dar mi-ai invocat un motiv(vb cu gacik,si nu poti juca fifa)..acum cautama si tu
) cat se poate amana o etapa?
hackeru asta nu vrea sa joace nici azi ca nu-i merge netu bine ! io nu pot sa stau dupa el!!! sa vorbeasca admini cu el ca nu se mai poate asa!!! ms
ce sa ne mai facem .... 8O
etapa 13: dragutzu_89 - biku_hackeru 6-2
( Roma - Juventus 6-2)
Doryzd - Adiy_rooney
ady astept msj pe mess neaparat sa jukam etapa..
le: Doryzd - Andrei_marius06 2-3 Etapa a 11
ok stelist e scos din campionat dorine,deci ai castigat cu 3-0 ![]()
Vreau sa anunt si yo ca meciurlie pe care le am cu fallangel... ady rooney si andrey_marius(etapele 14,15,16) le pot juca abia luni pt ca duminica sunt plecat daca luni dupa ora 2 si pana la 8 (cand e ultima ora) cei 3 nu vor fi pe net cer amanare sa se treaca in contule meu ..... am o problema si doar samabata (azi) mai pot sa joc sau luni asa ca luni ar fi bine.....
andrei_marius06-bilutza_yo=2-1.
Etapa 15
god_life00 - Klaus_e89=5-1
Doamne ce adversar de invidiat bun,bun,bun.
Bafta in continuare.
Andrei_marius te astept pe mess,adyroney nu team vazut si yosteaua.