FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«1101112131427»
Doryz0r10.01.2007 18:36

marianbolohan - Doryzd 4-5 Etapa a 10

(Barcelona)-(bayern munchen)

 

fallenangell002000 - Doryzd 2-3 Etapa a 12

(Liverpool) - (Bayern Munchen)

jeandre10.01.2007 23:15

am si eu meci cu ok_stelist si pana acu nu a aparut pe mess....mai sunt mai putin de 24 de ore...in cazul in care nu apare ce se va intampla????

alin_jeleu11.01.2007 11:11

se poate ca dupa etapele astea sa primim si noi un clasament complet?

dragutzu8911.01.2007 14:18

chiar, ce se mai aude de clasamentul corectat? 8)

marianb11.01.2007 16:00

good_life cautama

GOD11.01.2007 17:17

Etapa 11

god_life00 - Marianbolohan=5-2

i0nutz8311.01.2007 17:25
ok_stelist exclus. Nu vrem sa avem de-a face cu persoane neserioase.
Sonic11.01.2007 18:11

fcsteauaud3.png

 

clasament completat pana-n etapa a10-a; am intarziat cu el pentru. am am astept decizia de mai sus a lui ionutz83 8)

jeandre11.01.2007 18:19

vreau si eu sa anuntz ca in data de 12 ianuarie si 13 ianuarie nu sunt acasa...pentru concurentii cu care voi avea urmatoarele etape....duminik revin si jucam :wink:

 

 

ETAPA A 13-A : ozzy_262003 - ok_stelist 3-0

GOD11.01.2007 18:29

Etapa 12

Andrei_marius06 – god_life00

mi-a spus pe la 6 ca nu poate juca si ca cere o amanare ca a plecat nush unde.

Sper ca amanarea sa fie pusa in contul ui.

BlackForc311.01.2007 19:44

young_radu(3) - (2)andrei_marius06

BlackForc311.01.2007 19:47

nam dat de ok_stelist nici pana azi (joi)

PoWeR11.01.2007 20:17

e exclus mai omule, citeste forumul !!!

biku00711.01.2007 20:36

vreau si eu amanari pentru cele 2 etape... firme mea de net face nu stiu ce la servere si se misca "superb" ... :x

dragutzu198911.01.2007 20:39

cu mine are etapa hackeru , dar zice ca nu ii mere netu deci... asta e!

ultras_andrei_i11.01.2007 20:57

andrei_marius06-doryzd=3-2.cer o amanare pt meciu cu god .

yosteaua12.01.2007 08:49

klaus_e89..cautama sa jucam etapa..ca 2 zile tiam tot zis sa jucam..dar mi-ai invocat un motiv(vb cu gacik,si nu poti juca fifa)..acum cautama si tu

dragutzu198912.01.2007 14:48

;)) cat se poate amana o etapa?

hackeru asta nu vrea sa joace nici azi ca nu-i merge netu bine ! io nu pot sa stau dupa el!!! sa vorbeasca admini cu el ca nu se mai poate asa!!! ms

biku00712.01.2007 14:52

ce sa ne mai facem .... 8O

dragutzu198912.01.2007 16:33

etapa 13: dragutzu_89 - biku_hackeru 6-2

( Roma - Juventus 6-2)

Doryz0r12.01.2007 21:42

Doryzd - Adiy_rooney

ady astept msj pe mess neaparat sa jukam etapa..

 

le: Doryzd - Andrei_marius06 2-3 Etapa a 11

mihai141112.01.2007 22:33

ok stelist e scos din campionat dorine,deci ai castigat cu 3-0 :D

nepotuuu13.01.2007 08:24

Vreau sa anunt si yo ca meciurlie pe care le am cu fallangel... ady rooney si andrey_marius(etapele 14,15,16) le pot juca abia luni pt ca duminica sunt plecat daca luni dupa ora 2 si pana la 8 (cand e ultima ora) cei 3 nu vor fi pe net cer amanare sa se treaca in contule meu ..... am o problema si doar samabata (azi) mai pot sa joc sau luni asa ca luni ar fi bine.....

ultras_andrei_i13.01.2007 09:17

andrei_marius06-bilutza_yo=2-1.

GOD13.01.2007 16:26

Etapa 15

god_life00 - Klaus_e89=5-1

Doamne ce adversar de invidiat bun,bun,bun.

Bafta in continuare.

Andrei_marius te astept pe mess,adyroney nu team vazut si yosteaua.

«1101112131427»