FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«18910111227»
jeandre06.01.2007 16:47

si ce mah???jigneste-ma ca si asa nu te cunosc deci ma doare in c**(cot) ...ai dezlegare de la mine sa ma injuri cat vrei... rog forumu sa faca o mik exceptie...lasati-l domne sa se descarce daca e suparat!!

nepotuuu06.01.2007 16:51

:lol: :lol: :lol: Ce aiurea esti poi u crezi ca imi trebuia dezlegare de la u ca sa te jignesc? :lol: :lol: :lol: de fapt e regulamentu la mijloc.....ca nu imi trebuia aprobarea ta mai mai mai jeandre

btw nu sunt suparat si nu ma descarc pe nimeni:P

ultras_andrei_i06.01.2007 17:10

andrei_marius06-klaus_e89=6-1.

jeandre06.01.2007 17:22

ti-am spus ca poti ca sa nu zik astia ceva...nu ca te tin eu de gura sa ma injuri...tot de regulament imi era si mie...dar sa mai pui si u un post si sa pari mai shmecher te-ai facut ca nu intelegi...si gata nu mai raspund pe subiectu asta...decizia o shtim amandoi

PoWeR06.01.2007 17:24

ar cam fi timpul sa incetati !

Sonic06.01.2007 17:38

ozzy_262003 si bilutza_yo deveniti penibili, parca ati fi klaus_89 - biku007 reloaded.

Verdictul s-a dat, ce tot atata tam-tam :?:

bilutza_yo-ozzy_262003 0-3

PoWeR06.01.2007 17:41

poate baietii vor si cate un avertisment de caciula :lol:

biku00706.01.2007 17:48

bilutza 3-2 biku din nou ghinionul este cu mine ...

nepotuuu06.01.2007 17:49

Yo m-am ales cu un avertisment :lol: ....nu mai vreau :P

biku00706.01.2007 17:50

si in cazul meu trebuia sa se lase cu un avertisment ...

i0nutz8306.01.2007 18:08

*pauza 48 de ore jeandre.

 

Ne-ai plictisit !

 

*avertisment nepotuuu. Data viitoare stai o saptamana. Subiect incheiat !

*avertisment sonic: posturi consecutive.

nepotuuu06.01.2007 18:09

bilutza_yo-young_radu 3-4 :evil: :evil: :(:(

Shhhhiiiit am luat in ultimu minut gol:(((((

un adversar bun bafta !

marianb06.01.2007 19:00

nu dau de Doryzd

yosteaua06.01.2007 19:03

ba jeandre...esit cum frasu lu ok _stelsit cumva?X( ca numai tu raspunzi in locu lui..nu am vb cu tine,sa raspunda el,eu iam lsat si offline pe mess si nimic..asa ca te rog frumos sa nu te mai bagi intre mine si ok_stelist!poate doar dk esti tasu,frasu etc..atunci poti vorbi in locu lui..pana atunci shh te rog!

biku00706.01.2007 19:54

biku 2-5 young radu ... tot ghinionul vostru e la mine ... :((

alin_jeleu06.01.2007 20:31

doryzd frate... BUZZ... mesaje offline... ceva... orice, arata-ne ca traiesti

biku00706.01.2007 22:12

LA MULTI ANI IOANE !!! SA FI IUBIT !!!

btw sunt primu :P

alin_jeleu06.01.2007 23:43

aaa... da, tarziu in noapte... LA MULTI ANI IONUTZ... poopici, d'alea... si tot nu a intrat doryzd :)

ultras_andrei_i07.01.2007 14:58

adiy_rooney zi cand ne jucam etapa.

alin_jeleu07.01.2007 15:27

eu tot nu dau de doryzd... sper sa se ia decizia corecta... omul n-a intrat deloc zilele astea

yosteaua07.01.2007 17:56

ok_stelsit nam dat deloc de el..nush ce se va intampla..eu am facut eforturi..mai multe post-uri..dar nik..iam lasat multe offline-uri tot nimic..

dragutzu8907.01.2007 19:05

(Roma - Villiareal 5-1)

etapa 9: dragutzu_89 - ozzy_262003 5-1

demo_copilul_teribil a zis ca joaca mai pe seara iar de bilutza nu dau deloc ce o sa se intample dak nu apare pe mess pana la 23:00 ?

Doryz0r07.01.2007 19:19

scz dar nu am net daca puteti sa`mi amanati etapele astea 2 pana miercuri joi va rog frumos sa ma scuzati.. :(

alin_jeleu07.01.2007 19:23

Alin_jeleu - Doryzd vreau sa-mi fie si mie amanat meciul asta pana joi 11 ianuarie... multumesc anticipat

Sonic07.01.2007 19:39

demo_copilul_teribil a zis ca joaca mai pe seara

pai ce se mai joci cu demo ca e exclus :!: mai cititi forumul fratilor

 

:arrow: Doryz se amana

«18910111227»