FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«167891027»
alin_jeleu04.01.2007 10:14

apreciem 8)

GOD04.01.2007 10:56

god_life00 - Alin_jeleu=3-2

alin_jeleu04.01.2007 10:58

Etapa 9

Real Madrid(god_life00) - Tottenham(alin_jeleu) 3-2 ... dupa cursul jocului meritam macar un egal

 

Etapa 10

Tottenham(alin_jeleu) - Arsenal(young_radu) 5-1

GOD04.01.2007 13:26

Biku_hackeru – god_life00=1-5

Foarte prost a mers cred ca dadeam cel putin 10GOLURI.Ramanea singur cu portaru pac ma trezeam cu mingia in brate la portar,aveam lovituri libere cand dadeam se bloca,ajungea mingia afara.

ORICUM bafta adversarului.

GOD04.01.2007 13:28

a trecut 2 sau 3 saptamani si DEMO nu a intra.

DECIZIA FINALA??

Prodigy_andrey04.01.2007 13:32

2 posturi consecutive. a nu stiu cata incalcare de regulament !! Se zicea k nu se va mai permite nimic nu ?? :D

PoWeR04.01.2007 13:33

decizia finala: avertisment tie pt postari consecutive repetate =))

alin_jeleu04.01.2007 13:51
:))))) ... uuu ... fight
GOD04.01.2007 15:00

Prodigy_andrey,pe unde ma prinzi pe acolo ma taxezi,lasa ca se intoarce ROATA.

nepotuuu04.01.2007 15:05

Am si yo meci cu Demo si nici yo nu-l gasesc ...... de 3 zile yo unu personal nu l-am vazut pe yahoo...

i0nutz8304.01.2007 16:29
*pauza GOD 3 zile pentru incalcarea regulamentului (posturi consecutive).
jeandre04.01.2007 18:32

cand se actualizeaza clasamentul pe primele 7 etape???? ca tot s-au bagat etape noi :D

Sonic04.01.2007 19:31

2vn1.png

 

etapa a 6-a : ozzy_262003-bilutza_yo 2-7

pana nu vad dovada ca s-a incalcat regulamentul scorul ramane cel de sus

 

etapa a 6-a : Ok_stelist - Adiy_rooney n-am gasit nici un rezultat, daca-l gasiti voi, spune-ti-mi-l si schimb clasamentul dar pana atunci meciul este AnUlAt deci, -1 pct la fiecare

 

demo copilu teribil EXCLUS

jeandre05.01.2007 10:46

@ sonic : pai daca si el a zis ca s-a incalcat regulamentul dovada la ce mai trebuie??

 

 

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:44:01 PM): daca sa jucat pe ploaie de aia a fost asa diferenta de scor?

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:44:27 PM): dc nu ai iesit la inceputu meciului sa zici sa refac se sa dau la sunyy day?

 

 

deci omu a recunoscut....

nepotuuu05.01.2007 11:15

@jeandre ho ma nebunule din porumbi nu te mai agita atata si prezinta printscreenu'....cam la asta se refera...ca parca din vorbe si noi ne-am inteles vrei sa fac iar copy paste discutia?

jeandre05.01.2007 12:34

si asta e o dovada...dak ai zis chiar u...si discutia e pe pagina anterioara asa ca nu-i mai fa copie...si pan'la urma ramasaram amandoi cu degetu in gura :D

Sonic05.01.2007 16:27

etapa 6: Ozzy_262003 - Bilutza_yo 0-3

totusi un print-screen ar fi binevenit; al`data Bilutza_yo sa stii sa nu-ti mai lasi degetele sa tasteze ce nu trebuie :P daca nu recunosteai si ozzy n-avea print-screen scorul ramanea cum a fost prima data :wink:

l1o_l1am305.01.2007 18:50

Etapa 9: Bilutza_yo - |1o_|1am3 0-6

jeandre05.01.2007 19:06

@sonic : de ce 3-0 pentru el mah???adik el incarca regulamentu....yonutz zice ca e 3-0 pentru mine si voi ii dati lui 3-0...si am si print screen dar nush cum sa il pun pe post

DoctorLov05.01.2007 19:40

Bradutz_mihai 0 - 3 Fallenangell002000

alin_jeleu05.01.2007 19:52

zice god ceva de genul ca nu da de ok_stelist... pace :))

jeandre05.01.2007 21:06

|1o_|1am3-ozzy_262003 11-0....ba frate ce ghinion am avut...oriqum adversaru e mai bun...recunosc :( ...dar niciodata unu care joaca fara cheaturi nu va fi egal cu unu cu cheaturi...

 

 

***cat despre probl cu nepotu astept o noua decizie corecta

Prodigy_andrey05.01.2007 21:11

lol frate :D @jeandre imi spui te rog catzi ani ai ?? :D

yosteaua05.01.2007 21:19

marianbolohan-yosteaua 1-3

l1o_l1am305.01.2007 21:36

Etapa 8: |1o_|1am3 - Young_radu 5-1

«167891027»