FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«14567827»
klaus_e8922.12.2006 16:35

CAND M-AI BATUT TU INTR-UN AMICAL ? :o Iar minti :( Of ... Pai parca erai mai bun ca mine si diferenta de scor reflecta si diferenta de valoare ! Acuma incepi cu intamplari ?

biku00722.12.2006 16:38

eu asa stiu ... iar daca ma insel te am batut o singura data. nu mai discut despre acest subiect. acest link spune totul pentru mine -=click=-

klaus_e8922.12.2006 16:40

bine ... Io tot ma intreb de ce nu esti de acord cu o rejucare ! Sa ma bati iar :| DOar imi esti net superior ...

Am spus si repet ! Daca vei iesi iar vctorios accept scorul de 22-0 si o penalizare de minim 3 puncte in clasament ! Nu sunta tentant ?

PoWeR22.12.2006 16:42

dar voi credeti ca aici e bazar si faceti trocuri dupa cum vreti ?

Sonic22.12.2006 16:43

Presimt ca il paste un ban din partea lui ionutz pe cel care mai posteaza in legatura cu acest subiect...s-a ajuns prea departe, decizie finala 21-0 biku-klaus

INCETATI :!:

klaus_e8922.12.2006 16:43

mda ok ... Ramane scorul ...

Felicitari Bikule imi est net superior m-ai indoit !

 

@sonic: Nu l-am gasit pe ok_stelist , am stat in permanenta pe mess i-am lasat si offline . Nu am jucat meciul cu el . Cum se procedeaza ?

 

ßîkµ fcsteaua: nu e vorba ca iti sunt net superior ... nu am spus asta

Klaus: atunci de ce nu accepti rejucarea ?

ßîkµ fcsteaua: pentru ca te am batut

Klaus: eu ti-am spus

ßîkµ fcsteaua: si e o intamplare

ßîkµ fcsteaua: te am enervat

ßîkµ fcsteaua: te am umplut de spume

ßîkµ fcsteaua: am reusit sa te bat

ßîkµ fcsteaua: ce rost are sa rejucam ?

Klaus: conditiile in care m-ai batut au lasat de dorit ...

ßîkµ fcsteaua: asta e ...

Klaus: te-ai legat de o portita din regulament

ßîkµ fcsteaua: in viata nu te insala doar privirea

Klaus: cum ai recunoscut si tu o intamplare

ßîkµ fcsteaua: nu e vb ca m am legat de portita din regulament

ßîkµ fcsteaua: ca pana la urma am jk 90 d min

Klaus: aha

ßîkµ fcsteaua: si recunosc k e o intamplare

Klaus: conditiile in care m-ai batut au lasat de dorit ...

ßîkµ fcsteaua: in viata nu te insala doar privirea

 

Si cu asta am incheiat subiectul ! Numai am nimic de comentat !

biku00722.12.2006 16:51

si vreau sa ii dati avertisment pentru jignirile aduse :!: :!:

klaus_e8922.12.2006 16:51

relitatea e dura nu ?!

PoWeR22.12.2006 17:22

hai ssst ... parca vad ca va anuleaza meciul :lol:

GOD22.12.2006 17:24

Ma alceva nu stiti decat sa va certati.Vreo 3 pagini numai cu certurile voastre.Mai bine dati de demo ca eu nu dau de el.

DoctorLov22.12.2006 17:26
hai ssst ... parca vad ca va anuleaza meciul  :lol:

 

Asa ar fi cel mai corect. Nu doar anulare, dar si penalizare cu minim 3 puncte. Nu sunt pe principiul aplicarii la sange a regulamentului dar astia 2 au facut un balci de nedescris. Simt ca e nevoie de un exemplu clar, ca sa nu se creeze un precedent.

PoWeR22.12.2006 17:35

de exemplu, eu nu am fost atent sa vad care a fost motivul conflictului lor, am vazut doar un scor fluviu de ala cu multe autogoluri ... ceea ce arata o acuta lipsa de seriozitate

DoctorLov22.12.2006 18:14

Fallenangell002000 6 - 5 Andrei_marius06

ultras_andrei_i22.12.2006 18:17

cele mai proaste etape ale mele :( .3 etape 3 infrangeri :(

klaus_e8922.12.2006 18:32

Imi cer scuze pt posturile lungi , daca am deranjat pe cineva ! Subiectul a fost incheiat !

klaus_e8922.12.2006 18:37

iar posteaz consecutiv :( Of ...

 

klaus_e89 1 - 0 ok_stelist ... Omu de abia a putut sa joace , are apendicita ... Sambata se interneaza. Insanatosire grabnica !

PoWeR22.12.2006 18:44

klaus, exista butonul EDIT in dreapta sus la fiecare postare de-a ta ... foloseste-l !

GOD22.12.2006 20:41

E 10-36 si demo nu a aparut deloc.

i0nutz8322.12.2006 20:42

Colectivul FcSteaua.Ro va ureaza Sarbatori Fericite! Sa ne vedem cu bine in 2007 !

 

Etape noi vor fi postate in jurul datei de 07 ianuarie. Clasament actualizat, cel mai probabil pana in Anul nou !

l1o_l1am322.12.2006 20:46

nu dau de yosteaua......daca pana la termenul limita nu apare doresc sa fac amanare...l-am cautat da....

yosteaua22.12.2006 20:54

mane..asta cu care am etapa..mie greu sa scriu id tau..dar eu team asteptat de la 6,cand am ajusn aksa...pana acu la 22..si apoi m-am bagat la o fifa..ce sa fac..tu intri 5 min,si zici ca nu sunt online?X( ce e asta???eu team asteptat 5 ore..

biku00722.12.2006 20:56

a zis ionut ca putem juca etapele ramase pana pe 7 ianuarie cand se vor afisa altele ... in 3 saptamani cred ca va nimeriti online macar odata :)

l1o_l1am322.12.2006 21:49

ce 5 minute wa......de 5 zile.....nu team vazut niciodata online....da la history sa vezi de cate ori team cautatX(.....oricum...in 3 saptamany poate ne gasim....vorba de mai sus

DoctorLov23.12.2006 08:46
Colectivul FcSteaua.Ro va ureaza Sarbatori Fericite! Sa ne vedem cu bine in 2007 !

 

Etape noi vor fi postate in jurul datei de 07 ianuarie. Clasament actualizat, cel mai probabil pana in Anul nou !

 

Multumim de urari si de organizare. Un Craciun Fericit si un An Nou imbelsugat sa aveti!

Sonic23.12.2006 09:44

fcsteaua2copyzv2.png

 

probabil observati ca e un clasament ... de la Mos Craciun :D

am zis sa ne aliniem si noi cu spiritul sarbatorilor si nu am anulat niciun meci la nimeni ,dar PROMIT ca e ultima data ( voiam sa anulez cele 3 meciuri ale lui demo, dar daca go* [nu pot sa-i scriu numele, e blasfemie :) ] a binevoit sa ne aduca la cunostinta problema lui demo, am facut un gest nobil si i-am mai dat ragaz, el nefiind singurul in aceasta situatie)

 

Sarbatori Fericite tuturor si pe langa acest cadou, sper ca Mosul sa va aduca si altele sa ne vedem in 2007 cu mai mult spor ! :P

«14567827»