@sonic am vb cu el pe mess, si i am spus sa imi amane etapa. si a zis ca daca in 3 sapatamani nu am timp sa jk o etapa sa ma las
te asteptam cu clasamentul si sarbatori fericite all
@sonic am vb cu el pe mess, si i am spus sa imi amane etapa. si a zis ca daca in 3 sapatamani nu am timp sa jk o etapa sa ma las
te asteptam cu clasamentul si sarbatori fericite all
GOD_Life - (12/19/2006 6:02:11 PM): jucam
GOD_Life - (12/19/2006 6:02:13 PM): etapa
GOD_Life - (12/19/2006 6:02:15 PM): 86.106.58.6
GOD_Life - (12/19/2006 6:02:42 PM): joci ma
GOD_Life - (12/19/2006 6:02:53 PM): baaaaaaaaaaaaa
demo :-) (12/19/2006 6:02:55 PM): nu joc ma acum
GOD_Life - (12/19/2006 6:03:00 PM): daa cand ma
demo :-) (12/19/2006 6:03:04 PM): ca dabia miam luat hard si il mai formatez odata
GOD_Life - (12/19/2006 6:03:07 PM): dc ai mai intrat daca nu joci meciurile
demo :-) (12/19/2006 6:03:09 PM): capisci ?
GOD_Life - (12/19/2006 6:03:15 PM): hai mah acu
demo :-) (12/19/2006 6:03:22 PM): mi sa ars sambata seara hardu si dabia azi miam luat
demo :-) (12/19/2006 6:03:36 PM): cu ce ?
GOD_Life - (12/19/2006 6:43:38 PM): hai ba
GOD_Life - (12/19/2006 6:43:40 PM): tiai pus
GOD_Life - (12/19/2006 6:43:42 PM): hairdu
GOD_Life - (12/19/2006 6:43:44 PM): ala ca sa Jucam
GOD_Life - (12/19/2006 7:09:34 PM): hai bna
De atunci nu a mai intrat niciodata.
god, mai bine taceai ... ai merita un cartonas rosu pt faultarea masiva a limbii romane; parca ai avea 15 ani :lol:
BA lasama ca sunt accidentat numai am unghie.UHHHHHHHHHH ce doare.
exact cum spuneam ...
eu de ce sunt trecut in clasament cu 5 meciuri jucate??? ca am jucat etapele 5 si 7 si le-am postat pe amandoua: ETAPA A 5-A : young_radu - ozzy_262003 3-4 si ETAPA A 7-A : bradutz_mihai - ozzy_262003 3-5... si etapa a 6-a nu am jucat-o pentru ca bilutza_yo nu a mai dat pe messenger de cateva zile...deci va rog frumos uitati-va mai bine si modificati clasamentul... etapa a 5-a este postata pe pag a 4-a topicului FC Steaua si etapa a 7-a pe pagina a 3-a...
yosteaua - l1o_l1am3 4-5 pe teren si eventual 0-3 pt ca adversarul nu a respectat conditiile in care sa se joace (SUNNY DAY) am si dovada daca va fi nevoie
deci..meciu meu cu maestru |1o_|1am3..am jcuat o repiza,pe old tradord,overcast day,aveam 3-0 la pauza!apoi el a iesti..ok,intleg,trebuia sa aleg div euro 3..sunny day..bun..poate pierd cu 3-0...dar il rog pe acest concurent sa explcie in fata tuturor,de ce nu a iesit din oc cum a inceptu meciu??si a iesit dupa o repiza in care l-am calcat in picioare??DC DOMNULE??asttept raspunsu in fata tuturor concurentilor
sa vad ce formula de joc ai ales....e simplu......nuj de ce faci asa de urat....puteam sa trec direct 3-0 ca nu ai respectat regulamentul...dar am zis sa jucam ca oameni normal...
sa vad ce formula de joc ai ales....e simplu...
ce???
btw, verdictul se indreapta spre un 3-0 pentru l1o_l1am3 - amandoi recunoasteti ca s-a juact pe alt stadion decat euro 3, :arrow: deci s-a incalcat regulamentul de catre yosteaua
e bine, locu 5... lupt pt promovare ![]()
sonic c inseamna btw ??
by the way
Doryzd - Biku 4-3
Vine si ''2008'' si demo tot nu apare.Nu cred ca mai intra :twisted: ![]()
etapa a 6-a : ozzy_262003-bilutza_yo 2-7....dar meciul nu s-a jucat in conditiile din regulament..in sensul ca s-a jucat pe ploaie...mai departe nu shtiu...luati decizia corecta1 :!:
god, mai bine taceai ... ai merita un cartonas rosu pentru faultarea masiva a limbii romane; parca ai avea 15 ani :lol:
Power are chiar mai putzin
copilu ii obsedat de fifa si dus rau dupa mine !! II enervant rau de tot.
Veziti de Liga1 si lasama in pace.Bine ca esti tu ala marele.
Veziti de Liga1 si lasama in pace.Bine ca esti tu ala marele.
Bine ma dak tu-mi zici "Vezti" si "lasama" asa o sa fac si Bafta mah
Imi exprimam si eu parerea ![]()
bilutza_yo-yosteaua 4-3
(Middle - Lyon)
Cu emotii mari un adversar bun ![]()
bilutza_yo(Middlesbrough) 3-4 bradutz_mihai(valencia)
...si inca o victorie pretioasa
:twisted:
:mrgreen: E tare FIFA 2007!Mi-am facut propriul club!Steaua!
Ce rost are postu tau la Liga 2??
vrem si noi etape... daca s-au jucate toate meciurile
... se poa'?
Etape noi. La multi ani ![]()