FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«15678927»
biku00723.12.2006 09:58

@sonic am vb cu el pe mess, si i am spus sa imi amane etapa. si a zis ca daca in 3 sapatamani nu am timp sa jk o etapa sa ma las :) te asteptam cu clasamentul si sarbatori fericite all

GOD23.12.2006 10:13

GOD_Life - (12/19/2006 6:02:11 PM): jucam

GOD_Life - (12/19/2006 6:02:13 PM): etapa

GOD_Life - (12/19/2006 6:02:15 PM): 86.106.58.6

GOD_Life - (12/19/2006 6:02:42 PM): joci ma

GOD_Life - (12/19/2006 6:02:53 PM): baaaaaaaaaaaaa

demo :-) (12/19/2006 6:02:55 PM): nu joc ma acum

GOD_Life - (12/19/2006 6:03:00 PM): daa cand ma

demo :-) (12/19/2006 6:03:04 PM): ca dabia miam luat hard si il mai formatez odata

GOD_Life - (12/19/2006 6:03:07 PM): dc ai mai intrat daca nu joci meciurile

demo :-) (12/19/2006 6:03:09 PM): capisci ?

GOD_Life - (12/19/2006 6:03:15 PM): hai mah acu

demo :-) (12/19/2006 6:03:22 PM): mi sa ars sambata seara hardu si dabia azi miam luat

demo :-) (12/19/2006 6:03:36 PM): cu ce ?

GOD_Life - (12/19/2006 6:43:38 PM): hai ba

GOD_Life - (12/19/2006 6:43:40 PM): tiai pus

GOD_Life - (12/19/2006 6:43:42 PM): hairdu

GOD_Life - (12/19/2006 6:43:44 PM): ala ca sa Jucam

GOD_Life - (12/19/2006 7:09:34 PM): hai bna

 

 

De atunci nu a mai intrat niciodata.

PoWeR23.12.2006 10:41

god, mai bine taceai ... ai merita un cartonas rosu pt faultarea masiva a limbii romane; parca ai avea 15 ani :lol:

GOD23.12.2006 10:44

BA lasama ca sunt accidentat numai am unghie.UHHHHHHHHHH ce doare.

PoWeR23.12.2006 11:02

exact cum spuneam ...

jeandre23.12.2006 11:16

eu de ce sunt trecut in clasament cu 5 meciuri jucate??? ca am jucat etapele 5 si 7 si le-am postat pe amandoua: ETAPA A 5-A : young_radu - ozzy_262003 3-4 si ETAPA A 7-A : bradutz_mihai - ozzy_262003 3-5... si etapa a 6-a nu am jucat-o pentru ca bilutza_yo nu a mai dat pe messenger de cateva zile...deci va rog frumos uitati-va mai bine si modificati clasamentul... etapa a 5-a este postata pe pag a 4-a topicului FC Steaua si etapa a 7-a pe pagina a 3-a...

l1o_l1am323.12.2006 13:10

yosteaua - l1o_l1am3 4-5 pe teren si eventual 0-3 pt ca adversarul nu a respectat conditiile in care sa se joace (SUNNY DAY) am si dovada daca va fi nevoie

yosteaua23.12.2006 13:20

deci..meciu meu cu maestru |1o_|1am3..am jcuat o repiza,pe old tradord,overcast day,aveam 3-0 la pauza!apoi el a iesti..ok,intleg,trebuia sa aleg div euro 3..sunny day..bun..poate pierd cu 3-0...dar il rog pe acest concurent sa explcie in fata tuturor,de ce nu a iesit din oc cum a inceptu meciu??si a iesit dupa o repiza in care l-am calcat in picioare??DC DOMNULE??asttept raspunsu in fata tuturor concurentilor

l1o_l1am323.12.2006 13:24

sa vad ce formula de joc ai ales....e simplu......nuj de ce faci asa de urat....puteam sa trec direct 3-0 ca nu ai respectat regulamentul...dar am zis sa jucam ca oameni normal...

Sonic23.12.2006 13:43
sa vad ce formula de joc ai ales....e simplu...

 

ce???

 

btw, verdictul se indreapta spre un 3-0 pentru l1o_l1am3 - amandoi recunoasteti ca s-a juact pe alt stadion decat euro 3, :arrow: deci s-a incalcat regulamentul de catre yosteaua

alin_jeleu23.12.2006 14:15

e bine, locu 5... lupt pt promovare :D

biku00723.12.2006 14:20

sonic c inseamna btw ??

PoWeR23.12.2006 14:29

by the way

Doryz0r24.12.2006 11:39

Doryzd - Biku 4-3

GOD25.12.2006 15:36

Vine si ''2008'' si demo tot nu apare.Nu cred ca mai intra :twisted: :D

jeandre27.12.2006 15:33

etapa a 6-a : ozzy_262003-bilutza_yo 2-7....dar meciul nu s-a jucat in conditiile din regulament..in sensul ca s-a jucat pe ploaie...mai departe nu shtiu...luati decizia corecta1 :!:

Prodigy_andrey27.12.2006 15:38
god, mai bine taceai ... ai merita un cartonas rosu pentru faultarea masiva a limbii romane; parca ai avea 15 ani  :lol:

 

Power are chiar mai putzin :D copilu ii obsedat de fifa si dus rau dupa mine !! II enervant rau de tot.

GOD27.12.2006 16:50

Veziti de Liga1 si lasama in pace.Bine ca esti tu ala marele.

Prodigy_andrey27.12.2006 17:03
Veziti de Liga1 si lasama in pace.Bine ca esti tu ala marele.

 

Bine ma dak tu-mi zici "Vezti" si "lasama" asa o sa fac si Bafta mah :) Imi exprimam si eu parerea :D

nepotuuu28.12.2006 08:56

bilutza_yo-yosteaua 4-3

(Middle - Lyon)

Cu emotii mari un adversar bun :D

Blink03.01.2007 10:59

bilutza_yo(Middlesbrough) 3-4 bradutz_mihai(valencia)

...si inca o victorie pretioasa :D :twisted:

Riggoleto03.01.2007 13:50

:mrgreen: E tare FIFA 2007!Mi-am facut propriul club!Steaua!

GOD03.01.2007 14:01

Ce rost are postu tau la Liga 2??

alin_jeleu03.01.2007 19:14

vrem si noi etape... daca s-au jucate toate meciurile :) ... se poa'?

i0nutz8304.01.2007 10:06

Etape noi. La multi ani :P

«15678927»