FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«191011121327»
ultras_andrei_i07.01.2007 19:52

andrei_marius06-adiy_rooney=7-1

dragutzu8907.01.2007 20:35

bilutza_yo nu a aparut pe mess pana acum si e aproape 23:00 , nu mi se pare corect sa mi se puna mie amanarea asta, dar dak asa sunt regulile... va rog sa amanati meciul pana cand apare biluzta pe mess...ms

BlackForc307.01.2007 20:58

EU NaM DaT de Dragutzu_89 NicI panA AzI Si aZi e duMinicA :(

dragutzu8907.01.2007 21:05

8O tu ce ai ma? =))

hai k esti... simpatic :lol:

8)

dragutzu8908.01.2007 14:07

(AS Roma - Middlesbrought 6-2)

etapa 8: dragutzu_89 - bilutza_yo 6-2

biku00708.01.2007 14:53

opaa posturi consecutive :oops:

i0nutz8308.01.2007 16:29

Este ultima data cand avertizez asupra posturilor consecutive.

Incepand de astazi, pentru doua sau mai multe astfel de posturi veti avea restrictii cuprinse intre 5 si 30 de zile.

dragutzu8908.01.2007 16:46

:wink: ok ... dar io nu obisnuiesc... acum daca s-a intamplat... sorry

l1o_l1am308.01.2007 20:40

Etapa 11: Demo_copilu_teribil - |1o_|1am3 0-3

Etapa 12: |1o_|1am3 - Dragutzu_89 4-3

dragutzu8909.01.2007 12:48

(As Roma - Valencia 2-0)

etapa 11: dragutzu_89 - bradutz_mihai 2-0

DoctorLov09.01.2007 16:44

Etapa 13

god_life00 5 - 1 Fallenangell002000

alin_jeleu09.01.2007 18:06

ETAPA 11

Middlesbrough(bilutza_yo) - Tottenham(alin_jeleu) 4-5

 

Etapa 12

Tottenham(alin_jeleu) - Villareal(ozzy_262003) 4-3

 

ETAPA 13

Milan(demo_copilu_teribil) - Tottenham(alin_jeleu) 0-3

 

numai victorii... e de bine... Liga 1.. VIN! :D

nepotuuu09.01.2007 18:09

demo_copilu_teribil-bilutza_yo 0-3...lol o victorie meritata :lol: :lol:

Yo nu dau de ok_stelist.....nu l-am vazut pe yahoo...

daca vezi postu asta sa lasi un mesaj cu o ora la care te pot gasi ca am vazut din alte posturi ca stai mai "nitel" pe yahoo...

DoctorLov09.01.2007 18:16

Etapa 11

Yosteaua 2 - 5 Fallenangell002000

klaus_e8909.01.2007 18:57

Etapa 12 : Bradutz_mihai 0 - 1 Klaus_e89

 

Etapa 13 : Yosteaua 1 - 4 Klaus_e89

 

Etapa 11 : Klaus_e89 1 - 0 Adiy_rooney

 

(dadusem eu host , se misca destul de aiurea dar am reusit sa dau in gol si el in minutul 10 a dat quit)

 

Klaus: era min 10 aveam 1-0

Klaus: dai tu host ?

adiy fcsteaua: pune ce scor vrei

adiy fcsteaua: ca eu nu joc ca merge nasol

Klaus: si pentru mine nu merge nasol ?

Klaus: crezi ca mie imi mergea bine ?

adiy fcsteaua: pai da

adiy fcsteaua: si ce nu iti convine?

Klaus: pai sti poti da tu host

Klaus: se joaca restul de minute ...

adiy fcsteaua: si crezi ca o sa mearga mai bn?

Klaus: incercarea moarte n-are

Klaus: daca nu vrei bine ... trec 1-0

Klaus: iti dai seama ca imi convine

Klaus: sau 3-0 cum o sa decida ionutz ...

 

deci ... a zis sa trec ce scor vreau eu , nu stau sa ma rog ...

nepotuuu09.01.2007 19:51

marianbolohan(Barcelona)-bilutza_yo(Midlle) 1-2

asa mai da o victorie cu un adversar bun da l-am prins intr-o zi proasta

l1o_l1am309.01.2007 19:57

l1o_l1am3- bradutz_mihai 4-1

Sonic09.01.2007 20:34

fcsteaua2lo3.png

 

ATENTIE :!: s-a efectuat o modificare in regulament si anume cel care este exclus sa piarda ABSOLUT TOATE MECIURILE cu 0-3

 

VA ROG INSISTENT CA ATUNCI CAND POSTATI UN SCOR SA FIE SUB URMATOAREA FORMA

 

ETAPA X: IONESCU - Popescu 2-1

ma intereseaza f. mult numarul etapei pentru ca eu nu mai inteleg nimic

 

anularile si eventualele excluderi le voi analiza maine cu i0nutz83pana atunci uitati-va la clasament asa cum e

 

doryzd are meciurile amanate

 

inca ceva etapa a 4-a: Bilutza_yo - Young_radu ati jucat-o cam tarzior nu credeti :lol: meciul ramane anulat

dragutzu8909.01.2007 20:43

:lol: la mine ai gresit ! am 6 victorii 2 egaluri si 2 infrangeri adica 20 pnct ! ia mai uita-te odata!

etapa 8: Dragutzu_89 - Bilutza_yo 6-2

etapa 9: Ozzy_262003 - Dragutzu_89 1-5

etapa10: Dragutzu_89 - Demo_copilu_teribil ( asta nu l-am mai postat k e exclus demo deci am direct 3-0...nu?)

deci 3 victorii!!! in clasamenutl etapelor 1-7 am 3 vicotrii 2 egalurii si 2 infrangeri!

gresala mea k nu am postat numarul etapei impreuna cu rezultatele ( sorry, nu mai fac) , inteleg k iti e si tie greu,,, dar modifica :) ms

PoWeR09.01.2007 20:47

e destul de greu de tinut un clasament ... imi amintesc de sezonul trecut :lol:

marianb09.01.2007 20:55

etapa 12: Marianbolohan- Young_radu 6-0

alin_jeleu09.01.2007 22:50

am jucat si restanta cu doryzd... ca i-a revenit netu

Etapa 8

Tottenham(alin_jeleu) - Bayern Munchen(doryzd) 7-0

 

si gata, sunt la zi cu toate meciurile 8)

yosteaua10.01.2007 08:22

care imi spune si mie ce sa decis in cazul meciului meu cu o_stelist?multumesc anticipat!

GOD10.01.2007 12:31

Etapa 13

god_life00 5 - 1 Fallenangell002000

 

Etapa 9 god_life00 - Alin_jeleu=3-2

 

Etapa 8 Biku_hackeru – god_life00=1-5

 

Ok_stelist – god_life00 v-am zis ca nu am dat de el

 

Deci am 10meciuri jucate 10victori

+ok stelist care nu s-a prezentat vine 30pct. + 3=33.

nepotuuu10.01.2007 13:49

@sonic la mn cred ca ai gresit....am 5 victorii in afara de cea cu ok stelist pe care as dori sa o aman desi nu imi convine sa imi folosesc yo amanarea da daca nu s-a prezentat.....sau...nush luati voi decizia yo am spus ca nu dau de el...deci sa revin nush daca ai laut in considerare si etapele 11,12,13...daca nu le-ai luat in considerare scz din partea mea....

Dar k sa lamuresc mai bn situatia....victoriile:

Etapa 2:Bilutza_yo-Doryzd 4-3

Etapa 3:Yo_steaua-Bilutza_yo 3-4

Etapa 7:Bilutza_yo-Demo(descalificat) 3-0

Etapa 10:Biku_hackeru-Bilutza_yo 2-3

Etapa 13:Bilutza_yo-marian_bolohan 2-1

si eventual meciu cu ok_stelist ce decizie se va lua daca s-a amanat sau.....

BTW am vazut abea dupa ce am citit a doua oara ca abea maine(azi) asa ca astept deciziile finale

«191011121327»