andrei_marius06-adiy_rooney=7-1
andrei_marius06-adiy_rooney=7-1
bilutza_yo nu a aparut pe mess pana acum si e aproape 23:00 , nu mi se pare corect sa mi se puna mie amanarea asta, dar dak asa sunt regulile... va rog sa amanati meciul pana cand apare biluzta pe mess...ms
EU NaM DaT de Dragutzu_89 NicI panA AzI Si aZi e duMinicA ![]()
8O tu ce ai ma? =))
hai k esti... simpatic :lol:
8)
(AS Roma - Middlesbrought 6-2)
etapa 8: dragutzu_89 - bilutza_yo 6-2
opaa posturi consecutive ![]()
Este ultima data cand avertizez asupra posturilor consecutive.
Incepand de astazi, pentru doua sau mai multe astfel de posturi veti avea restrictii cuprinse intre 5 si 30 de zile.
:wink: ok ... dar io nu obisnuiesc... acum daca s-a intamplat... sorry
Etapa 11: Demo_copilu_teribil - |1o_|1am3 0-3
Etapa 12: |1o_|1am3 - Dragutzu_89 4-3
(As Roma - Valencia 2-0)
etapa 11: dragutzu_89 - bradutz_mihai 2-0
Etapa 13
god_life00 5 - 1 Fallenangell002000
ETAPA 11
Middlesbrough(bilutza_yo) - Tottenham(alin_jeleu) 4-5
Etapa 12
Tottenham(alin_jeleu) - Villareal(ozzy_262003) 4-3
ETAPA 13
Milan(demo_copilu_teribil) - Tottenham(alin_jeleu) 0-3
numai victorii... e de bine... Liga 1.. VIN! ![]()
demo_copilu_teribil-bilutza_yo 0-3...lol o victorie meritata :lol: :lol:
Yo nu dau de ok_stelist.....nu l-am vazut pe yahoo...
daca vezi postu asta sa lasi un mesaj cu o ora la care te pot gasi ca am vazut din alte posturi ca stai mai "nitel" pe yahoo...
Etapa 11
Yosteaua 2 - 5 Fallenangell002000
Etapa 12 : Bradutz_mihai 0 - 1 Klaus_e89
Etapa 13 : Yosteaua 1 - 4 Klaus_e89
Etapa 11 : Klaus_e89 1 - 0 Adiy_rooney
(dadusem eu host , se misca destul de aiurea dar am reusit sa dau in gol si el in minutul 10 a dat quit)
Klaus: era min 10 aveam 1-0
Klaus: dai tu host ?
adiy fcsteaua: pune ce scor vrei
adiy fcsteaua: ca eu nu joc ca merge nasol
Klaus: si pentru mine nu merge nasol ?
Klaus: crezi ca mie imi mergea bine ?
adiy fcsteaua: pai da
adiy fcsteaua: si ce nu iti convine?
Klaus: pai sti poti da tu host
Klaus: se joaca restul de minute ...
adiy fcsteaua: si crezi ca o sa mearga mai bn?
Klaus: incercarea moarte n-are
Klaus: daca nu vrei bine ... trec 1-0
Klaus: iti dai seama ca imi convine
Klaus: sau 3-0 cum o sa decida ionutz ...
deci ... a zis sa trec ce scor vreau eu , nu stau sa ma rog ...
marianbolohan(Barcelona)-bilutza_yo(Midlle) 1-2
asa mai da o victorie cu un adversar bun da l-am prins intr-o zi proasta
l1o_l1am3- bradutz_mihai 4-1

ATENTIE :!: s-a efectuat o modificare in regulament si anume cel care este exclus sa piarda ABSOLUT TOATE MECIURILE cu 0-3
VA ROG INSISTENT CA ATUNCI CAND POSTATI UN SCOR SA FIE SUB URMATOAREA FORMA
ETAPA X: IONESCU - Popescu 2-1
ma intereseaza f. mult numarul etapei pentru ca eu nu mai inteleg nimic
anularile si eventualele excluderi le voi analiza maine cu i0nutz83pana atunci uitati-va la clasament asa cum e
doryzd are meciurile amanate
inca ceva etapa a 4-a: Bilutza_yo - Young_radu ati jucat-o cam tarzior nu credeti :lol: meciul ramane anulat
:lol: la mine ai gresit ! am 6 victorii 2 egaluri si 2 infrangeri adica 20 pnct ! ia mai uita-te odata!
etapa 8: Dragutzu_89 - Bilutza_yo 6-2
etapa 9: Ozzy_262003 - Dragutzu_89 1-5
etapa10: Dragutzu_89 - Demo_copilu_teribil ( asta nu l-am mai postat k e exclus demo deci am direct 3-0...nu?)
deci 3 victorii!!! in clasamenutl etapelor 1-7 am 3 vicotrii 2 egalurii si 2 infrangeri!
gresala mea k nu am postat numarul etapei impreuna cu rezultatele ( sorry, nu mai fac) , inteleg k iti e si tie greu,,, dar modifica
ms
e destul de greu de tinut un clasament ... imi amintesc de sezonul trecut :lol:
etapa 12: Marianbolohan- Young_radu 6-0
am jucat si restanta cu doryzd... ca i-a revenit netu
Etapa 8
Tottenham(alin_jeleu) - Bayern Munchen(doryzd) 7-0
si gata, sunt la zi cu toate meciurile 8)
care imi spune si mie ce sa decis in cazul meciului meu cu o_stelist?multumesc anticipat!
Etapa 13
god_life00 5 - 1 Fallenangell002000
Etapa 9 god_life00 - Alin_jeleu=3-2
Etapa 8 Biku_hackeru – god_life00=1-5
Ok_stelist – god_life00 v-am zis ca nu am dat de el
Deci am 10meciuri jucate 10victori
+ok stelist care nu s-a prezentat vine 30pct. + 3=33.
@sonic la mn cred ca ai gresit....am 5 victorii in afara de cea cu ok stelist pe care as dori sa o aman desi nu imi convine sa imi folosesc yo amanarea da daca nu s-a prezentat.....sau...nush luati voi decizia yo am spus ca nu dau de el...deci sa revin nush daca ai laut in considerare si etapele 11,12,13...daca nu le-ai luat in considerare scz din partea mea....
Dar k sa lamuresc mai bn situatia....victoriile:
Etapa 2:Bilutza_yo-Doryzd 4-3
Etapa 3:Yo_steaua-Bilutza_yo 3-4
Etapa 7:Bilutza_yo-Demo(descalificat) 3-0
Etapa 10:Biku_hackeru-Bilutza_yo 2-3
Etapa 13:Bilutza_yo-marian_bolohan 2-1
si eventual meciu cu ok_stelist ce decizie se va lua daca s-a amanat sau.....
BTW am vazut abea dupa ce am citit a doua oara ca abea maine(azi) asa ca astept deciziile finale