FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«1151617181927»
biku00720.01.2007 09:55

ms si eu jeandre :)

GOD20.01.2007 12:14

Frate eu sper sa nu ma du dupa Dica la Bologna,ionut fa-mi confirmarea daca imi amani meciurile.?

Prodigy_andrey20.01.2007 12:21

maxim 5 :D

GOD20.01.2007 12:58

Frate aca tu iti rupeai mana ce faceai jucai cu picioarele??

alin_jeleu20.01.2007 13:17

suntem si noi mici si pricajiti... si vrem un clasament :(

i0nutz8320.01.2007 15:29

@god: Ai meciurile amanate pentru 10 zile. Si altadata sa nu te mai uiti la filme !

 

ETAPE NOI !

 

LE: Imediat vine si clasamentul !

alin_jeleu20.01.2007 15:37
:))))) ... cat de tareeee
johnny0620.01.2007 15:38

lol... curios cum va rezista god doua saptamani uitandu-se la filme si avand o singura mana la dispozitie... :lol:

alin_jeleu20.01.2007 15:41

e ingenios baiatul... o sa cheme vecini :)

johnny0620.01.2007 15:43

gata, sa nu mai radem de el... daca am fi fost noi in locul lui... :roll:

alin_jeleu20.01.2007 15:45

trist... tragic chiar

i0nutz8320.01.2007 15:49
lol... curios cum va rezista god doua saptamani uitandu-se la filme si avand o singura mana la dispozitie...  :lol:

 

Isi ia costum special.. Cu vibratii, cu buzunar frontal la pantaloni pentru "depozite", etc..

GOD20.01.2007 15:51

Ionutz nu poti la alea 10 zile un +4 te rog frumos.

Asa ca te-am ajutat sa il scot pe Dani din Cupa.

i0nutz8320.01.2007 15:53

Daca imi spui si cu ce m-a ajutat pe mine, efectiv, descalificarea lui danutz, negociem cu cea mai mare placere !

GOD20.01.2007 15:57

ca dar in 10 zile nu imi da ghipsu jos

Cum joc?

i0nutz8320.01.2007 16:07

Comenzi vocale :P

Sonic20.01.2007 16:21

fc23pp.png

DE ACUM CEI CARE VOR POSTA DISCUTII PARTICULARE PE FORUM :!: MAI ALES CU INJURII :!: SUNT PASIBILI DE PRIMIREA UNUI BAN ; aceste discutii mi le spuneti mie personal, sa nu vada tot poporu

 

Doryzd - Ozzy_262003 E amanat,

dar celalt meciu biku - youn_radu unde e :?:

 

dati drumu la etapele 19 si 20 :P good luck & have fun

Prodigy_andrey20.01.2007 16:49
ca dar in 10 zile nu imi da ghipsu jos

Cum joc?

 

FIfa ca fifa da cum te mai joci jocu celalalt =)) vai saracu de tine =))

Sonic20.01.2007 17:07

Go* (stii ca nu pot sa-ti scriu numele ca e blasfemie) ia si pune-l pe vara`tu, frate`tu, sora`ta s.a.m.d sa joace in locu tau :lol:

 

10 zile dureaza amanarea sa fie clar, daca nu joci se anuleaza

i0nutz8320.01.2007 17:41

@GOD: acum sincer, pentru un deget trebuie sa stai in ghips doua saptamani ?

 

Ramane sa vorbim atunci, dar in principiu cred ca te vindeci in 10 zile. Totul e sa n-o iei de la cap cand te insanatosesti. La propriu si la figurat :)

yosteaua20.01.2007 18:43

etapa 19 Ozzy_262003 - Yosteaua 2-3

GOD20.01.2007 18:48

ionut ajunge 10 zile ,am vb cu taicamiu si mi-l da jos saptamana viitoare iar in alea 3 zile joc tot.

Ms man.pentru intelegeri.

i0nutz8320.01.2007 18:58

Iti dorim insanatosire grabnica !

DoctorLov20.01.2007 22:13

Etapa 17

Credeam ca nu mai trebuie sa postez rezultatul asta...

 

Demo_copilu_teribil 0 -3 Fallenangell002000

 

Etapa 18

 

Fallenangell002000 4 - 4 Biku_hackeru

biku00720.01.2007 22:15

etapa 18:

fallenangel 4-4 biku_hackeru

@ sonic : asta era meciul cu fallenangel cu cu young radu :) si scz d intarziere

@ ionut : poate sa se inscrie si fratimiu ?

«1151617181927»