ms si eu jeandre ![]()
ms si eu jeandre ![]()
Frate eu sper sa nu ma du dupa Dica la Bologna,ionut fa-mi confirmarea daca imi amani meciurile.?
maxim 5 ![]()
Frate aca tu iti rupeai mana ce faceai jucai cu picioarele??
suntem si noi mici si pricajiti... si vrem un clasament ![]()
@god: Ai meciurile amanate pentru 10 zile. Si altadata sa nu te mai uiti la filme !
ETAPE NOI !
LE: Imediat vine si clasamentul !
lol... curios cum va rezista god doua saptamani uitandu-se la filme si avand o singura mana la dispozitie... :lol:
e ingenios baiatul... o sa cheme vecini ![]()
gata, sa nu mai radem de el... daca am fi fost noi in locul lui... :roll:
trist... tragic chiar
lol... curios cum va rezista god doua saptamani uitandu-se la filme si avand o singura mana la dispozitie... :lol:
Isi ia costum special.. Cu vibratii, cu buzunar frontal la pantaloni pentru "depozite", etc..
Ionutz nu poti la alea 10 zile un +4 te rog frumos.
Asa ca te-am ajutat sa il scot pe Dani din Cupa.
Daca imi spui si cu ce m-a ajutat pe mine, efectiv, descalificarea lui danutz, negociem cu cea mai mare placere !
ca dar in 10 zile nu imi da ghipsu jos
Cum joc?
Comenzi vocale ![]()

DE ACUM CEI CARE VOR POSTA DISCUTII PARTICULARE PE FORUM :!: MAI ALES CU INJURII :!: SUNT PASIBILI DE PRIMIREA UNUI BAN ; aceste discutii mi le spuneti mie personal, sa nu vada tot poporu
Doryzd - Ozzy_262003 E amanat,
dar celalt meciu biku - youn_radu unde e :?:
dati drumu la etapele 19 si 20
good luck & have fun
ca dar in 10 zile nu imi da ghipsu josCum joc?
FIfa ca fifa da cum te mai joci jocu celalalt =)) vai saracu de tine =))
Go* (stii ca nu pot sa-ti scriu numele ca e blasfemie) ia si pune-l pe vara`tu, frate`tu, sora`ta s.a.m.d sa joace in locu tau :lol:
10 zile dureaza amanarea sa fie clar, daca nu joci se anuleaza
@GOD: acum sincer, pentru un deget trebuie sa stai in ghips doua saptamani ?
Ramane sa vorbim atunci, dar in principiu cred ca te vindeci in 10 zile. Totul e sa n-o iei de la cap cand te insanatosesti. La propriu si la figurat ![]()
etapa 19 Ozzy_262003 - Yosteaua 2-3
ionut ajunge 10 zile ,am vb cu taicamiu si mi-l da jos saptamana viitoare iar in alea 3 zile joc tot.
Ms man.pentru intelegeri.
Iti dorim insanatosire grabnica !
Etapa 17
Credeam ca nu mai trebuie sa postez rezultatul asta...
Demo_copilu_teribil 0 -3 Fallenangell002000
Etapa 18
Fallenangell002000 4 - 4 Biku_hackeru
etapa 18:
fallenangel 4-4 biku_hackeru
@ sonic : asta era meciul cu fallenangel cu cu young radu
si scz d intarziere
@ ionut : poate sa se inscrie si fratimiu ?