Etape noi. De clasament se ocupa sonic.
Etape noi. De clasament se ocupa sonic.
Bilutza_yo - Doryzd 0-4 Etapa 19
Demo_copilu_teribil -doryzd 0-3 Etapa 21
bradut hai sa jucam restanta.
Demo-god=0-3 a dat Casilias 3 BOABE ![]()
cer scuze ... nu am fost atent la posturile celorlalti cum ca Demo e eliminat
...
Doryzd - Dragutzu_89 3-2 Etapa 22
Etapa 21-
Ozzy_262003 – god_life00=0-7
hai mah sonic cu clasamentul....
asteptati si voi..ca nu cred ca sau jukat toate etapele ![]()
Etapa 20
god_life00 - Bradutz_mihai=2-1
god_life00 - Bradutz_mihai 2-1
foarte urat...aplauze pentru god care iese din joc in timp ce eu raman singur cu portarul...acum inteleg cum castiga el toate meciurile...nu stiu pentru ce a fost dat afara god in trecut si nu imi pasa...dar I0nutz cred ca ierti cam multe...
Imi pare rau aline ca nu am putut sa te ajut...sper sa iei campionatul!Bafta :wink:
...@god:))))las-o balta...pana la urma e doar un joc...pana cand nu mai exista fair-play :roll:
frate am jucat 10 prima oara,a iesit ai zis sa jucam de la 0 am zis haide,am jucat 40 a iesit iar la 1-0.
Iar am mai jucat inca 50 a fost 1-1,si am iesit in minutu 50 cand mingia era la Sergio ramos.
Deci scor final 2-1.
Nu inteleg ce vrei,tu imi propui sa mai jucam un meci daca sunt tare imi zici ca iti pica netu,si apoi zici ca nu e vina ta.
NU vreau sa ma cert gata.
Etapa 21
Tottenham(alin_jeleu)-Liverpool(fallenangell002000) 5-3
Etapa 22
Manchester(adiy_rooney)-Tottenham(alin_jeleu) 0-3
iese din joc in timp ce eu raman singur cu portarul...:
pt asta a ar trebui - 50 de puncte,am patit si eu in trecut,fa si tu un print screen pe viitor
Mi s-a intamplat si mie, nu dau nume, se stiu...god, sa vad in sezonu` viitor cand n-o sa mai ai Real Madrid...ce valoare ai
GO GO GO JELEU! Scz pt offtopic.
ca boss n-am valoare.
Tu esti ala bun.Dc te bagi in scandal cu mine.
Andrei Marius ?? marianbolohan ?? klaus ???
etapa 21 : Biku_hackeru 3-0 Adiy_rooney

voi analiza cat de curand cu i0nutz83 si eventualele anulari
daca de acum vreti clasament punctual asa o sa fie...la ora de incheiere a etapelor ce nu s-a jucat anulez si gata ... voi in loc sa ziceti mersi ca va mai las acolo un 12 h in plus ca sa jucati ...
Sonic e bine asa.Sa mai lasi acolo un 24h.
andrei_marius06-ok_stelist=3-0.
Andrei Marius ?? marianbolohan ?? klaus ???etapa 21 : Biku_hackeru 3-0 Adiy_rooney
am jucat meci cu biku
sa intrerupt ... scor per intreruperi a fost 7-4 pt el ... scor intr-un meci la 90 minute a fost 5-5
numai vreau certuri bafta bikule ![]()
etapa 21 : dragutzu_89 - yosteaua 3-2
etapa 22 : biku 7-4 klaus ... fara scandal ca in tur
bafta klaus ... vreau sa promovezi sa nu te mai bat si sezonu viitor ![]()
incercati sa postati si nr etapei sa`i fie mai usor lu sonic in facerea clasamentului
ms !
ETAPA 22: ozzy_262003 - young_radu 6-5
Restanta etapa 14: Fallenangell002000 4 - 1 Young_radu