FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«1171819202127»
i0nutz8323.01.2007 09:05

Etape noi. De clasament se ocupa sonic.

Doryz0r23.01.2007 09:19

Bilutza_yo - Doryzd 0-4 Etapa 19

 

 

Demo_copilu_teribil -doryzd 0-3 Etapa 21

GOD23.01.2007 14:31

bradut hai sa jucam restanta.

 

Demo-god=0-3 a dat Casilias 3 BOABE :D

klaus_e8923.01.2007 15:00

cer scuze ... nu am fost atent la posturile celorlalti cum ca Demo e eliminat :) ...

Doryz0r23.01.2007 18:06

Doryzd - Dragutzu_89 3-2 Etapa 22

GOD23.01.2007 18:12

Etapa 21-

Ozzy_262003 – god_life00=0-7

jeandre23.01.2007 18:27

hai mah sonic cu clasamentul....

Doryz0r23.01.2007 18:40

asteptati si voi..ca nu cred ca sau jukat toate etapele ;)

GOD23.01.2007 18:52

Etapa 20

 

god_life00 - Bradutz_mihai=2-1

Blink23.01.2007 19:11

god_life00 - Bradutz_mihai 2-1

foarte urat...aplauze pentru god care iese din joc in timp ce eu raman singur cu portarul...acum inteleg cum castiga el toate meciurile...nu stiu pentru ce a fost dat afara god in trecut si nu imi pasa...dar I0nutz cred ca ierti cam multe...

Imi pare rau aline ca nu am putut sa te ajut...sper sa iei campionatul!Bafta :wink:

 

...@god:))))las-o balta...pana la urma e doar un joc...pana cand nu mai exista fair-play :roll:

GOD23.01.2007 19:13

frate am jucat 10 prima oara,a iesit ai zis sa jucam de la 0 am zis haide,am jucat 40 a iesit iar la 1-0.

Iar am mai jucat inca 50 a fost 1-1,si am iesit in minutu 50 cand mingia era la Sergio ramos.

Deci scor final 2-1.

Nu inteleg ce vrei,tu imi propui sa mai jucam un meci daca sunt tare imi zici ca iti pica netu,si apoi zici ca nu e vina ta.

NU vreau sa ma cert gata.

alin_jeleu23.01.2007 20:18

Etapa 21

Tottenham(alin_jeleu)-Liverpool(fallenangell002000) 5-3

Etapa 22

Manchester(adiy_rooney)-Tottenham(alin_jeleu) 0-3

mihai141124.01.2007 12:29
iese din joc in timp ce eu raman singur cu portarul...:

 

pt asta a ar trebui - 50 de puncte,am patit si eu in trecut,fa si tu un print screen pe viitor

blindica24.01.2007 13:09

Mi s-a intamplat si mie, nu dau nume, se stiu...god, sa vad in sezonu` viitor cand n-o sa mai ai Real Madrid...ce valoare ai :oops: GO GO GO JELEU! Scz pt offtopic.

GOD24.01.2007 13:12

ca boss n-am valoare.

Tu esti ala bun.Dc te bagi in scandal cu mine.

biku00724.01.2007 16:08

Andrei Marius ?? marianbolohan ?? klaus ???

etapa 21 : Biku_hackeru 3-0 Adiy_rooney

Sonic24.01.2007 16:32

zzz5ki.png

 

voi analiza cat de curand cu i0nutz83 si eventualele anulari

daca de acum vreti clasament punctual asa o sa fie...la ora de incheiere a etapelor ce nu s-a jucat anulez si gata ... voi in loc sa ziceti mersi ca va mai las acolo un 12 h in plus ca sa jucati ...

GOD24.01.2007 16:42

Sonic e bine asa.Sa mai lasi acolo un 24h.

ultras_andrei_i24.01.2007 20:26

andrei_marius06-ok_stelist=3-0.

klaus_e8924.01.2007 20:41
Andrei Marius ?? marianbolohan ?? klaus ???

etapa 21 : Biku_hackeru 3-0 Adiy_rooney

 

am jucat meci cu biku :) sa intrerupt ... scor per intreruperi a fost 7-4 pt el ... scor intr-un meci la 90 minute a fost 5-5 :) numai vreau certuri bafta bikule :)

dragutzu8924.01.2007 21:14

etapa 21 : dragutzu_89 - yosteaua 3-2

biku00724.01.2007 21:58

etapa 22 : biku 7-4 klaus ... fara scandal ca in tur :) bafta klaus ... vreau sa promovezi sa nu te mai bat si sezonu viitor :P

Doryz0r24.01.2007 22:06

incercati sa postati si nr etapei sa`i fie mai usor lu sonic in facerea clasamentului ;) ms !

jeandre24.01.2007 22:16

ETAPA 22: ozzy_262003 - young_radu 6-5

DoctorLov24.01.2007 22:36

Restanta etapa 14: Fallenangell002000 4 - 1 Young_radu

«1171819202127»