FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«1202122232427»
alin_jeleu29.01.2007 19:28

deci mor de draci... doryzd face ca in tur, iar nu da semne de viata... atunci n-avea net, acum ce o fi mai patit?!?! :x

marianb29.01.2007 21:42

etapa 25: Marianbolohan- Klaus_e89 5-5

alin_jeleu30.01.2007 12:36

si aceeasi poveste... doryzd nu mai traieste, sau daca mai traieste nu e interesat de meciul cu mine...

biku00730.01.2007 13:27

nici eu nu l am gasit pe doryzd

klaus_e8930.01.2007 15:05

ok_stelist 0 - 3 Klaus_e89 ... s-a retras ... cel mai greu meci al meu a fost asta :))

mihai141130.01.2007 15:32

are ceva probleme cu netul doryz.....vrea sa rezilieze contractul ca nus ce probleme are,si sa se bage la alta firma(probabil sapt asta) daca se itnelege cu aia sa rezilieze contractul

alin_jeleu30.01.2007 18:10

Etapa 25

Tottenham(alin_jeleu) - Bayern Munchen(doryzd) 3-4

Doryz0r30.01.2007 19:03

Etapa 25

Tottenham(alin_jeleu) - Bayern Munchen(doryzd) 3-4

 

aku pe 1 nu o sa mai am net cateva zile :( stiu ca sunt prea nesimtit si mi`am amanat cateva etape dar daca nu doriti sa`mi amanati restu de etape voi fi de acord sa le pierd cu 3-0 in caz ca nu voi disputa meciul..ms

Blink30.01.2007 19:05

etapa 23:Bradutz_mihai(Valencia)-andrei_marius06 (Chelsea) 3-1 ... :) offff,dc nu am jucat asa de la inceputul campionatului...?

ultras_andrei_i30.01.2007 19:10

andrei_marius06-bradutz_mihai=1-3. :( iar am avut ghinoin,la 1-0 pt mine am ratat sg cu poarta goala,si alte ocazii,asta e :(

alin_jeleu30.01.2007 19:47

Etapa 27

 

Ok_stelist – god_life00=0-3

 

asta pt ca god are ban :P

ultras_andrei_i30.01.2007 20:05

ionutz te rog sa-mi amani si mie emciu cu fallenangell002000,ms anticipat

Doryz0r30.01.2007 22:18

Doryzd - Ok_stelist 3-0 Etapa 26

alin_jeleu30.01.2007 23:10

poate primim si un clasament curand... nu? :lol: s-a micsorat diferenta de locul 2 :(

Blink31.01.2007 12:08

etapa 26:Demo_copilu_teribil - Bradutz_mihai 0-3

etapa 27:Bradutz_mihai - Adiy_rooney 3-0 :) ...meciuri tensionate :wink:

DoctorLov31.01.2007 13:28

Etapa 26

Adiy_rooney 0 - 3 Fallenangell002000

 

Etapa 27

Fallenangell002000 2 - 1 Klaus_e89

alin_jeleu31.01.2007 13:37

Etapa 26

Real Madrid(god_life00) - Tottenham(alin_jeleu) 5-2 ... pasa proasta rau de tot :(

Sonic31.01.2007 18:01

clasament actualizat pana-n etapa a 25-a, daca lipsesc meciuri adresati-va mie

 

fc5gd2.png

alin_jeleu31.01.2007 19:34

nu dau de young_radu... aloo... baiatu', semne de viatza sa jucam meciul :roll:

dragutzu8931.01.2007 19:58

etapa 26: Ozzy_262003 - Dragutzu_89 1-4

etapa 27: Dragutzu_89 - Demo_copilu_teribil 3-0

Blink31.01.2007 20:34

wow...ce bataie va fii pentru locul 6! 8) :twisted:

biku00731.01.2007 21:12

young radu ... absent

bilutza ... absent

nepotuuu01.02.2007 06:53

Bilutza prezent....daca nu ne gasim asta nu inseamna ca nu sunt...bn acuma sunt la scoala.... :lol: da dupaamiaza ne gasim noi

yosteaua01.02.2007 08:06

etapa 25 yosteaua-ok_stelist 3-0

jeandre01.02.2007 12:02

@sonic: vezi ca am toate meciurile la zi...inclusiv etapele 24 si 25...puctele astea sunt dar am 25 de meciuri jukate: 11 victorii , un egal si 13 infrangeri..

«1202122232427»