FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«12324252627»
klaus_e8907.02.2007 11:18

etapa 32 : god_life00 6 - 7 Klaus_e89 ... LOL surpriza etapei ... am avut un bulan imens ... ce am ratat cu adriano tot sezonu a intrat azi :| victorie in ultimele minute :| EXISTA UN Dumnezeu :) ... oricum bafta god in prima Liga :)

 

etapa 31 : Klaus_e89 4 - 4 Doryzd ... egal din pacate , 1 din noi merita sa castige :)

 

etapa 33 : Klaus_e89 3 - 0 Young_radu ... e eliminat radu :)

PoWeR07.02.2007 11:49

suspecta victorie :)

GOD07.02.2007 17:47

Vreau si eu un CLASAMENT.asa de sfarsit

alin_jeleu07.02.2007 18:34

cand o ploua cu mere o sa primim si clasament..

Blink07.02.2007 19:15

etapa 32:Bradutz_mihai - Biku_hackeru 2-1

etapa 33:Doryzd - Bradutz_mihai 2-5

marianb07.02.2007 19:39

etapa 31: Marianbolohan- Ozzy_262003 5-3

biku00707.02.2007 21:16

etapa 32: biku 1-2 bradutz -- si a jucat sansa.. bafta

etapa 31: biku 2-3 l1o_l1ame -- noroc si de data asta ... bafta amandurora in viitorul sezon ... ne revedem peste trei sezoane :)

klaus_e8907.02.2007 21:22

@power nu vad ce este suspect ... nu sunt in situatie de eliminare si nici nu ma bat la promovare ... e doar o victorie norocasa , recunosc :)

alin_jeleu07.02.2007 21:37

m-a rugat sonic sa postez clasamentul ca lui nu-i mere netu bine... si asta e: clasamentrk9.jpg

Doryz0r07.02.2007 22:20

Doryzd - Bradutz_mihai 2-5 Etapa 33

Doryzd - Yosteaua 4-0 Etapa 32

Klaus_e89 - Doryzd 4-4 Etapa 31

Doryzd - Adiy_rooney 3-0 Etapa 30

Fallenangell002000 - Doryzd 5-4 Etapa 29

andrei_marius06-doryzd=6-3 Etapa 28

Marianbolohan- Doryzd 3-3 Etapa 27

Doryzd - Ok_stelist 3-0 Etapa 26

alin_jeleu07.02.2007 22:40

nu faceti tambalau, a zis omu ca dupa ultima etapa o sa verifice exact fiecare meci... si pune clasamentul corect, asta e cu mici erori... si l-a pus sa nu-i mai fac eu capu' calendar :D

blindica08.02.2007 07:00

@G*D...ce faci, o sa-ti iei Tottenham in Liga 1 :twisted: ?

GOD08.02.2007 07:08

Aia e a lui Jeleu,nu o iau.

O sa iau o echipa destul de buna.Cu care voi face niste surprize.

biku00708.02.2007 07:48

surprize surprize cu g*d =))

alin_jeleu08.02.2007 13:36

daca mai pastrez locul 2... pana una alta... nu dau de dragutzu, n-a intrat deloc pe mess pana acum

GOD08.02.2007 14:37

Hai cu ULTIMA ETAPA SA TERMINAM.

alin_jeleu08.02.2007 14:42

mai sunt meciuri de jucat

marianb08.02.2007 15:31

nici eu nu dau de dragutzu!!!!!!!!!!!

i0nutz8308.02.2007 16:46

sonic a promis ca incearca in seara asta sa posteze clasamentul actualizat si corect.

 

dupa ultima etapa, colaborarea dintre FcSteaua.Ro si sonic va inceta, el alegand sa modereze un alt campionat, de pe un forum mai putin cunoscut.

 

in numele tuturor jucatorilor, ii multumim pentru munca depusa pe FcS !

jeandre08.02.2007 18:32

ETAPA 32: ozzy_262003 - andrei_marius06 4-3

biku00708.02.2007 21:00

nici eu nu dau de dragutzu ...

alin_jeleu08.02.2007 22:24

mai are o amarata de zi sa se prezinte ... daca nu... cred ca ma pot considera calificat in Liga 1 :D

biku00709.02.2007 09:18

oricum esti aline :) bafta

DoctorLov09.02.2007 13:16

Doresc amanarea urmatoarelor meciuri

 

Etapa 31

Fallenangell002000 - Young_radu

 

Etapa 32

Bilutza_yo - Fallenangell002000

 

Etapa 33

Fallenangell002000 - Ozzy_262003

alin_jeleu09.02.2007 13:30

young radu e exclus :) , si de dragutzu tot nu dau :(

«12324252627»