andrei_marius06 5 - 2 biku_hackeru
no comment.felicitari adversarului
andrei_marius06 5 - 2 biku_hackeru
no comment.felicitari adversarului
andrei_mariu06-biku_hackeru=5-2.bafta mai departe biku.ce sa zic am avut o ocazie monumentala,cum rar se vede ,sigur cu poarta goala,am mers cu mingea la picior cam 10 m si cand se intru cu ea in poarta,am dat in bara :lol:
demo_copilu_teribil-yosteaua 4-4
bilutza_yo - DoRyzd nu a intrat deloc pe mess ieri mi`a lasat msj pe la ora 3 30 cand eram la scoala nu l`am vazut sa intre dimineata pana in 12 30 sau seara dupa 7 30 il mai astept poate jukam si noi meciul
biluta_yo - Doryzd 4-3
Bafta in continuare doryzd nice meci da cam varza cu netu asta :?

Sa facem cateva lamuriri ![]()
Probabil unii din voi ma cunosc, altii nu. De acum eu voi fi "observatorul" ligii a II-a
NU va mai chinuiti sa bateti cu un scor mai mare de 9 goluri, pentru ca programul care genereaza clasamentul nu a fost prevazut sa ia in calcul rezultate mai mari de 9 goluri pe meci inscrise de o echipa si ne cerem scuze pentru acest inconvienent tousi, in cazul in care aceste cateva goluri care nu au fost incluse acum in clasament vor conta decisiv la sfarsitul campionatului, evident, vor fi luate in calcul !
:!: Orice dovada a incalcarii regulamentului, aduce dupa sine pierderea prin forfait a meciului de catre cel in culpa :!:
Asadar, urez un sezon cat mai bun tuturor si un joc cat mai FAIR-PLAY. Sa speram ca totul va fi bine si astfel de decizii
GOOD LUCK & HAVE FUN
etape noi asa sa fim ca la Liga 1,mai pune5 ioane ca sa avem ce juca:d
care ramane in b ? care promoveaza si care pleaca acasa ?
vrem etape vrem etape ![]()
si a venit si a 3-a infrangere.... etapa a 4-a : god_life00 - ozzy_262003 11-1.... oare prima victorie cand o sa vina? sau macar primul punct.... :?: :-/
etapa 4 l1o_l1am3 - klaus_e89 1-0
:!: biku007 se pare ca tu nu prea te uiti pe regulament... poate pentru tine nu e o chestiune asa importanta ... :roll:
7. Echipele clasate pe locurile 15-18 in Liga I retrogradeaza direct in Liga II. Din esalonul secund, promoveaza direct echipele clasate pe primele patru locuri (1-4).Echipele clasate pe locurile 13-18 in Liga II vor fi inlocuite la finalul sezonului de echipe noi, inscrierile pentru cele 6 locuri urmand sa se faca cu o saptamana inaintea ultimei etape. Echipele de pe 13-14 din Liga I vor sustine baraj (in dubla mansa) cu locurile 5-6 din Liga II.
VA AVERTIZEZ DE ACUM CA CEI CARE NU CUNOSC REGULAMENTUL SI MAI RAU, IL SI INCALCA VOR SUPORTA CONSECINTELE...LESNE DE INTELES
am convenit impreuna cu ionutz83 sa penalizam si cea mai mica abatare; daca sezoanele trecute s-au mai inchis ochii , acum n-o s-o mai facem :idea:
Ozzy_262003 – god_life00-1-11
Villareal-Real Madrid-
Golaveraj 40-4
God_life00-bradutz_mihai=2-0
12puncte 42-4 GOLAVERAJ
Sunt bine pana acu.
@sonic : spre rusinea mea, m am uitat in regulament si am vazut ... mersi pentru raspuns si scuze pentru neatentie
marianbolohan 8 - 3 biku_hackeru ... ma indrept sper retrogradare ... incet si sigur ...felicitari adversarului
Etapa 4
Tottenham(Alin_jeleu) - (Liverpool)Fallenangell002000 3-3 cat am putut sa ratez
(( ... oricum bafta adversarului
Etapa 3
Attletico(ok_steaua) - Tottenham(alin_jeleu) 0-6 ... ii pica netu in prostie, in fine... un egal si o victorie, nu-i rau
frate parca tiam scris ceva pe mess ... da un semn de viataetapa 4 l1o_l1am3 - klaus_e89 1-0
si o zi fericita in sfarsit....a venit prima victorie...de cand o asteptam 8O ETAPA a 3-a : klaus_e89(inter) - ozzy_262003(villareal) 3-4..prima victorie si cel mai frumos meci al meu de pana acu ![]()
si o zi fericita in sfarsit....a venit prima victorie...de cand o asteptam 8O ETAPA a 3-a : klaus_e89(inter) - ozzy_262003(villareal) 3-4..prima victorie si cel mai frumos meci al meu de pana acu![]()
felicitari
lipsa de concentrare ![]()
klaus, nu cita mesajul anterior :o
am mai jucat cu klaus inca odata.....a fost 2-2 .....e ultima data cand mai fac exceptia asta.......klaus iati alt net si poate voi putea juca un meci cu tine fara intrerupri......te inteleg dar scuza cu conextiunea ca ai pierdut atuncea nu merge.....pe aceiasi conextiune am jucat si eu....deci 2-2 si nb
cum iti explici ca atunci a picat de 2 ori ... si acum a mers perfect ? si atunci cand a mers prost am luat bataie cnad a mers bine cu totul altul a fost scorul meciului ...