FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«123427»
biku00714.12.2006 18:44

andrei_marius06 5 - 2 biku_hackeru

no comment.felicitari adversarului

ultras_andrei_i14.12.2006 18:51

andrei_mariu06-biku_hackeru=5-2.bafta mai departe biku.ce sa zic am avut o ocazie monumentala,cum rar se vede ,sigur cu poarta goala,am mers cu mingea la picior cam 10 m si cand se intru cu ea in poarta,am dat in bara :lol:

yosteaua14.12.2006 19:48

demo_copilu_teribil-yosteaua 4-4

Doryz0r14.12.2006 20:09

bilutza_yo - DoRyzd nu a intrat deloc pe mess ieri mi`a lasat msj pe la ora 3 30 cand eram la scoala nu l`am vazut sa intre dimineata pana in 12 30 sau seara dupa 7 30 il mai astept poate jukam si noi meciul

Doryz0r14.12.2006 22:04

biluta_yo - Doryzd 4-3

nepotuuu15.12.2006 07:18

Bafta in continuare doryzd nice meci da cam varza cu netu asta :?

Sonic15.12.2006 12:29

fcsteaua2ip7.png

 

Sa facem cateva lamuriri :)

Probabil unii din voi ma cunosc, altii nu. De acum eu voi fi "observatorul" ligii a II-a

 

NU va mai chinuiti sa bateti cu un scor mai mare de 9 goluri, pentru ca programul care genereaza clasamentul nu a fost prevazut sa ia in calcul rezultate mai mari de 9 goluri pe meci inscrise de o echipa si ne cerem scuze pentru acest inconvienent tousi, in cazul in care aceste cateva goluri care nu au fost incluse acum in clasament vor conta decisiv la sfarsitul campionatului, evident, vor fi luate in calcul !

 

:!: Orice dovada a incalcarii regulamentului, aduce dupa sine pierderea prin forfait a meciului de catre cel in culpa :!:

 

Asadar, urez un sezon cat mai bun tuturor si un joc cat mai FAIR-PLAY. Sa speram ca totul va fi bine si astfel de decizii

 

GOOD LUCK & HAVE FUN

GOD15.12.2006 12:42

etape noi asa sa fim ca la Liga 1,mai pune5 ioane ca sa avem ce juca:d

biku00715.12.2006 12:48

care ramane in b ? care promoveaza si care pleaca acasa ?

l1o_l1am315.12.2006 14:03

vrem etape vrem etape fular-campionii

jeandre15.12.2006 15:44

si a venit si a 3-a infrangere.... etapa a 4-a : god_life00 - ozzy_262003 11-1.... oare prima victorie cand o sa vina? sau macar primul punct.... :?: :-/

l1o_l1am315.12.2006 17:00

etapa 4 l1o_l1am3 - klaus_e89 1-0

Sonic15.12.2006 17:20

:!: biku007 se pare ca tu nu prea te uiti pe regulament... poate pentru tine nu e o chestiune asa importanta ... :roll:

 

7. Echipele clasate pe locurile 15-18 in Liga I retrogradeaza direct in Liga II. Din esalonul secund, promoveaza direct echipele clasate pe primele patru locuri (1-4).Echipele clasate pe locurile 13-18 in Liga II vor fi inlocuite la finalul sezonului de echipe noi, inscrierile pentru cele 6 locuri urmand sa se faca cu o saptamana inaintea ultimei etape. Echipele de pe 13-14 din Liga I vor sustine baraj (in dubla mansa) cu locurile 5-6 din Liga II.

 

VA AVERTIZEZ DE ACUM CA CEI CARE NU CUNOSC REGULAMENTUL SI MAI RAU, IL SI INCALCA VOR SUPORTA CONSECINTELE...LESNE DE INTELES

am convenit impreuna cu ionutz83 sa penalizam si cea mai mica abatare; daca sezoanele trecute s-au mai inchis ochii , acum n-o s-o mai facem :idea:

GOD15.12.2006 17:31

Ozzy_262003 – god_life00-1-11

Villareal-Real Madrid-

Golaveraj 40-4

 

 

God_life00-bradutz_mihai=2-0

12puncte 42-4 GOLAVERAJ

 

Sunt bine pana acu.

biku00715.12.2006 18:07

@sonic : spre rusinea mea, m am uitat in regulament si am vazut ... mersi pentru raspuns si scuze pentru neatentie

biku00716.12.2006 12:18

marianbolohan 8 - 3 biku_hackeru ... ma indrept sper retrogradare ... incet si sigur ...felicitari adversarului

marianb16.12.2006 12:18
Marianbolohan- Biku_hackeru 8-3
alin_jeleu17.12.2006 13:32

Etapa 4

Tottenham(Alin_jeleu) - (Liverpool)Fallenangell002000 3-3 cat am putut sa ratez :((( ... oricum bafta adversarului

 

Etapa 3

Attletico(ok_steaua) - Tottenham(alin_jeleu) 0-6 ... ii pica netu in prostie, in fine... un egal si o victorie, nu-i rau

klaus_e8917.12.2006 13:58
etapa 4 l1o_l1am3 - klaus_e89  1-0
frate parca tiam scris ceva pe mess ... da un semn de viata ;) sa jucam meciu klumea 90 minute nu ca atunci !!! Probabil ca iti convine asa ca m-ai batut in stilu asta... intr-un meci intreg nu cred ca te mai simti in stare sa ma bati ... HAI ASTEPT BUZZ !!!
jeandre17.12.2006 14:28

si o zi fericita in sfarsit....a venit prima victorie...de cand o asteptam 8O ETAPA a 3-a : klaus_e89(inter) - ozzy_262003(villareal) 3-4..prima victorie si cel mai frumos meci al meu de pana acu :)

klaus_e8917.12.2006 19:59
si o zi fericita in sfarsit....a venit prima victorie...de cand o asteptam  8O ETAPA a 3-a : klaus_e89(inter) - ozzy_262003(villareal) 3-4..prima victorie si cel mai frumos meci al meu de pana acu :)

felicitari :( lipsa de concentrare :(

PoWeR17.12.2006 20:44

klaus, nu cita mesajul anterior :o

l1o_l1am317.12.2006 21:25

am mai jucat cu klaus inca odata.....a fost 2-2 .....e ultima data cand mai fac exceptia asta.......klaus iati alt net si poate voi putea juca un meci cu tine fara intrerupri......te inteleg dar scuza cu conextiunea ca ai pierdut atuncea nu merge.....pe aceiasi conextiune am jucat si eu....deci 2-2 si nb

klaus_e8917.12.2006 21:26

cum iti explici ca atunci a picat de 2 ori ... si acum a mers perfect ? si atunci cand a mers prost am luat bataie cnad a mers bine cu totul altul a fost scorul meciului ...

marianb17.12.2006 21:29
etapa 4: Bradutz_mihai - Marianbolohan 2-5
«123427»