FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«1234527»
Blink17.12.2006 21:49

nu vreau sa ma cert cu nimeni dar netul lui marianbolohan ar trebui testat din nou....la ultimul meci cu mine a mers foarte greu...se bloca in unele momente...si am incercat tot weekendu' sa jucam si tot la fel....sper sa luati o hotarare,si o voi respecta

dragutzu8918.12.2006 14:58

nu dau de yosteaua si termenul limita e deseara ! ce fac!?

marianb18.12.2006 15:17

mai nene nu inteleg cum mie mi-a mers bine si tie rau, si pana acum a mers bine dovada ca azi am jucat cupa si a mers nu bine foarte bine

dragutzu8918.12.2006 16:22

dragutzu_89 - fallenangell002000 2-0

( roma - Liverpool ) 2-0

tot nu dau de yosteaua !

ultras_andrei_i18.12.2006 16:56

andrei_marius06-l1o_l1am3= 4-1 .bafta mai departe l1o_l1am3!

ultras_andrei_i18.12.2006 18:01

andrei_marius06-ok_stelist= 14-0 .bft mai departe adversarului.

dragutzu8918.12.2006 19:52

dragutzu_89 - yosteaua 3-1

(Roma - Lyon 3-1 )

BlackForc318.12.2006 20:09

Frate eu nu dau de astia care am de jucat meciuri nici nu iam vazut pe mess :(:(

biku00718.12.2006 20:27

prima victorie ... din pacate prin forfeit :|

Doryz0r18.12.2006 20:40

Doryzd - Young_radu 6-3

(bayern)-(arsenal)

alin_jeleu19.12.2006 15:40

Etapa 6

Tottenham(alin_jeleu) - Inter(klaus_e89) 2-2 era si normal sa pierd puncte dupa victoriile din cupa ... dar asta e, bafta klaus mai departe

 

Etapa 5

Manchester(adiy_rooney) - Tottenham(alin_jeleu) 2-4 inca 3 puncte pt scopul nobil de a promova in Liga 1 :D

 

Etapa 7

Lyon(yosteaua) - Tottenham(alin_jeleu) 3-3 pfoaaa... fenomenal, cate puncte pot pierde :((

GOD19.12.2006 16:07

Dragutzu_89 – god_life00=1 - 3

 

Golaveraj 45-5

GOD19.12.2006 17:16

god_life00 - |1o_|1am3=7 - 3

Foarte prost ii merge internetu foarte rau de tot.

 

Golaveraj

52-8

jeandre19.12.2006 17:37

va rog frumos sa puneti clasamentul dupa etapa a 4-a sa vedem si noi situatia....cat mai rpd...multumesc anticipat... :D

klaus_e8919.12.2006 19:11

multumesc frumos Alin :) Bafta si tie in cupa .

GOD19.12.2006 21:05

Demo_copilul_teribil nu intra,odata am vb cu el imi zice ca nush ce formateaza hardu,porma numai raspunde.Nu prea e interesat.

jeandre19.12.2006 21:21

ETAPA a 7-a : bradutz_mihai(valencia) - ozzy_262003(villareal) 3-5...

felicitari mie!!!:D felicitari adversarului!!:) bafta in continuare!! si a venit si a doua victorie...yupiii

mihai141119.12.2006 21:32

god pana vineri..ora 23:00...mai sunt atatea zile...o avea omul treaba,pana vineri e timp berechet

GOD20.12.2006 05:57

ca boss ,da sti care e faza porma daca nu intra,sa nu mil anuleze mie.

Sonic20.12.2006 10:27

fcsteaua2gv1.png

Meciuri ANULATE

 

etapa3 : Adiy_rooney - Demo_copilu_teribil

etapa4: Biku_hackeru - Adiy_rooney * 3-0

etapa3: Yosteaua - Bilutza_yo

etapa4: Bilutza_yo - Young_radu

etapa4: Demo_copilu_teribil -doryzd

 

Deci , la clasamentul final

Demo_copilu_teribil -2pcte

Adiy_rooney -1pct

Yosteaua -1pct

Bilutza_yo -2pcte

Young_radu -1pct

doryzd -1pct

 

 

SA REAMINTESC FAPTUL CA LA TREI MECIURI ANULATE SE RECURGE LA EXCLUDEREA DIN CAMPIONAT A JUCATORULUI IN CULPA :!:

biku00720.12.2006 12:12

eu de ce am -1 pct:?: :?: :?:

biku00720.12.2006 12:15

eu am postat la contestatii si probleme ca nu dau de Adi rooney :!: :!: ionut ...

http://img147.imageshack.us/my.php?image=p...=problemue1.jpg

astept o decizie ...

biku00720.12.2006 12:37

``2. Termen pentru o etapa: intre 36 si 48 de ore. Daca un meci nu se joaca fara ca vreunul din jucatori sa solicite reprogramarea, meciul va fi anulat, ambele echipe fiind penalizate cu cate un punct. ``

 

 

adica daca nu imi gasesc adversarul sa imi folosesc una din cele 4 amanari disponibile ??? 8O 8O

GOD20.12.2006 13:06

io chiar nu-l gasesc pe Demo_copilu_teribil.Si nu vreau sa patesc ca biku clar,deci sa nu mi se anuleze meciu,pentru. ca demo nul inreseaza campionatu si nu intra.

biku00720.12.2006 13:09

god ti se pare normal ca eu sa platesc ?

«1234527»