nu vreau sa ma cert cu nimeni dar netul lui marianbolohan ar trebui testat din nou....la ultimul meci cu mine a mers foarte greu...se bloca in unele momente...si am incercat tot weekendu' sa jucam si tot la fel....sper sa luati o hotarare,si o voi respecta

