Cateva pareri despre acest meci:
Jocul - slab, fara sclipiri, o lupta oarba care nu putea sa avantajeze Steaua - echipa care totusi incerca sa marcheze. Echipa noastra a fost in multe momente latita pe cate 50-60-70 de metri de teren, de unde si lipsa recuperarilor si pressingul inexistent. Aceleasi centrari pe varfuri, acelasi mijloc care nu construieste nimic.
Nu stiu de ce Olaroiu nu incearca sa-l joace pe Saban, ma depaseste incapatanarea lui in ce-l priveste pe Stancu. Goian - slab, Ghionea - mediocru, Coman - fara realizari. Radoi - doar agresiv (oricum, eliminare meritata), Bostina - bun doar la lovituri (si nici la alea..), Paraschiv - se zbate si atat, Banel - nimic deosebit. Thereau se molipseste si el, Badea o ia pe urmele lui Cristea. La ora actuala, NU VAD UN JUCATOR STELIST IN FORMA!
Arbitrajul - slab, un central fara cojones si un gol anulat total aiurea de tusier. Dar nu pe arbitri trebuie sa dam vina in primul rand! Este cel mai facil in aceste momente sa ne uitam la arbitri! Olaroiu si conducerea trebuie sa ne explice de ce Steaua nu joaca mai nimic!
In final, un meci facut praf si de LPF, care obliga echipele sa joace pe terenuri straine pentru niste torte aruncate pe pista unui stadion. Fotbalul ne priveste pe noi suporterii din ce in ce mai putin...