Titlul e jucat,ma gândesc foarte serios la locul doi.
Steaua nu a aratat azi la Oradea un super joc,dar a alergat dupa victorie si ar fi obtinut-o daca nu s-ar fi opus cu nonsalanta cei 3 arbitri ardeleni.
Stelei i-a lipsit constructia,jocul la mijlocul terenului,dar nu se poate spune ca nu a luptat.
In schimb UTA , la indicatiile marelui ei antrenor,a facut antijoc.S-a asezat cu doua linii de aparatori în fata portii aparate de Tudor,a distrus atacurile Stelei si meciul,si a încercat mici ciupeli pe contraatac.In cel mai curat "stil" al echipelor mici si al antrenorilor pe care si-i merita.
Aradenii au jucat dur,provocându-i pe ros-albastri sa riposteze asemanator.
Steaua merita azi în mod cert victoria.Voi sustine Steaua orice ar fi si în orice conditii.Ea trebuie sustinuta de noi toti,trup si suflet,în mod civilizat fara scandari rasiste,fara petarde si pietre aruncate în suporterii adversi.Pentru ca pierdem foarte mult altfel.Si odata cu noi,Steaua.
