FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - UTA Arad 0 - 0 (0 - 0)

«1237»
Bogdan4Steaua10.12.2006 17:18

Steaua - UTA Arad

 

Loc de desfasurare: Stadionul Municipal din Oradea

Data si ora: Duminica, 25 februarie, ora 14:00

Transmis de: National TV

sorin_77711.12.2006 03:41

Pe mine ma mai intereseaza decat jocul nostru cu Dinamo si Rapid.

Daca castigam in aceste meciuri mai imi inec amarul...

cristian01411.12.2006 04:44

De acord cu tine Sorine.

Suntem la 12+1 puncte in spatele javrelor, asta inseamna 5 meciuri (4 victorii + 1 egal) din 16 posibile, adica peste un sfert din nr-ul de partide ramase, si sunt sigur ca Dinamo (Borcea, Turcu, Corpodean etc) nu va permite sa ne apropiem prea tare.

E dureros sa spui ca Steaua, cea mai galonata echipa a Romaniei, are ca obiectiv doar locul 2.

In pauza competitionala mai mult ca sigur la Rapid se vor schimba antrenori, jucatori etc. si se va incerca salvarea unui sezon aproape dezastruos pentru ei.

Dar la Steaua ?! Gigi are de gand sa aduca un portar si un fundas, de plecat vor mai pleca jucatori (poate Dica, Radoi, Goian, Ghionea, Thereau, orice e posibil) ca doar "eu cu romanii mei vreau sa castig Liga, si sa umilesc Barcelona si Real Madrid in Ghencea".

Probabil ca in locul brazilianului minune ni se va baga pe gat un Caramarin, un Olah sau un Popa.

Virgil11.12.2006 04:58

Ni se va baga pe gât ? Auzi ce expresie... Iti baga tie,sau altora ? Cumpara ce vrea si in limita unei sume pe care o hotaraste impreuna cu MM si Oli.

Ni se baga...Câti bani ai dat tu ca sa ai pretentii ? Ai vrea un Ronaldinho,Deco,Puyol ? Du-te ma si tine cu Barca ! Vreun Robinho.Ronaldo,Raul,Casillas ? Ia-o spre Madrid.

Ai dracului sunt unii.Nu au bani nici de traversat strada si-i fac socotelile sefului clubului.Si o mai spun si cu emfaza.

ionut br11.12.2006 05:42

8) sa avem multa sanatate si sa batem uta lupta Steaua

c.ronaldo1711.12.2006 09:37

mda... sper sa-i batem... dak jucam k l Craiova ... puncte puncte...

sorin_77711.12.2006 10:39

pauza asta competitionala va fi un sfetnic bun...

Trebuie sa se gandeasca ca o iau de le ZERO. E rusinos sa lupti pentru locul doi si sa te gandesti cu jumatate de masura la o victorie in fata Aradului chiar pe Ghencea.

dyaSTEAUA12.12.2006 12:31

Hai fular-campionii Le dam bataie cu 3-0

sorin_g12.12.2006 14:04

Laca, daca tot vii pe aici... de ce nu ramai?

alpopa12.12.2006 17:39

si ce sa faca ? N-ar accepta niciodata postul de secund. Iar pentru principal mai are de munca.

 

Imi vine greu sa cred ca in februarie va fi meciul cu UTA. Cand incepe noul sezon ?!

forever_STEAUA12.12.2006 17:42

@ alpopa

 

In februarie... :roll:

SteauaToronto13.12.2006 00:39

Bah terminati cu Lacatus!

 

Jucator 100 %, Antrenor 50 %!

 

a retrogradat pe Juventus Bucuresti, a dus pe UTA la mijlocul clasamentului - singurele lui performante.

 

Nu cred ca are ce cauta la Steaua!

cobby13.12.2006 15:44

Lacatus nu are loc ca antrenor la Steaua deocamdata,cat despre rezultat ii batem ,acasa jucam bine,problema este in deplasare,vom trai si vom vedea.

stelistu^fanatic15.12.2006 15:12

ar trebui sa n-avem probleme cu ei da nu se stie niciodata asa ca forzza Steaua

 

 

 

steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2

morph3o15.12.2006 22:30

Laca este de-abia la inceput. Dar sa nu mai vorbim despre el, si-a aratat adevarata lui valoare la clubul nostru. asta e tot ce ne intereseaza. Cat despre meciul cu UTA, o sa-i nimicim.

suporter UTA Arad22.12.2006 15:49

salutari

 

Steaua - UTA Arad 0-0 :twisted:

 

Sper sa fie un meci frumos ... Is curios pe cine cumparam de la voi ... se aude de Baciu si Lovin

Motanu D22.12.2006 16:01

Pe Lovin chiar sper sa-l luati. Merita sa joace titular meci de meci undeva insa este imposibil in acest moment sa se intample asta la Steaua.

Altfel sper si eu sa fie un meci frumos. Si sa se incheie cu acelasi scor ca si in tur.

weeezer_2023.12.2006 20:27

Ma astept la un 3-0 pt Steaua, cu Thereau printre marcatori.

Si eu zic ca Lovin la UTA este o solutie, deopotriva pt Steaua, pentru jucator si pentru aradeni. Dar Baciu nu trebuie lasat sa plece.

Una peste alta, sper sa vedem un meci frumos.

FinalaUEFA24.12.2006 14:18

2-0,3-0 Steaua. Suntem f. puternici pe teren propriu.

c.ronaldo1724.12.2006 16:26
a dus pe UTA la mijlocul clasamentului - singurele lui performante.

!

 

si ce-ai vrea la lotul pe care il are? Sa fie in Champions League pe locul 1 ???

uZy | @nDr3i25.12.2006 13:42

egal as vrea sa faca ca is Aradean:P

Bogdan4Steaua26.12.2006 19:38

Un egal ar fi sinonim cu un dezastru in conditiile in care ne asteapta meciurile directe cu Rapid si Dinamo.

lorena30.12.2006 14:19

HAI STEAUAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! dica10

ANDI2807.01.2007 18:16

BAZA MECI ! FORZA Steaua :D:D:D:D:D:D:D steagcruce2 dica10

str8_gangsta07.01.2007 20:48
Bah terminati cu Lacatus!

 

Jucator 100 %, Antrenor 50 %!

 

a retrogradat pe Juventus Bucuresti, a dus pe UTA la mijlocul clasamentului - singurele lui performante.

 

Nu cred ca are ce cauta la Steaua!

 

Dar de locul 3 cu F.C.Brasov nu zici nimic?

«1237»