FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - UTA Arad 0 - 0 (0 - 0)

«12347»
suporter UTA Arad01.02.2007 08:13

Acum avem un lot mult mai bun decat in tur si voi aveti o gramada de accidentati, sper sa obtinem un rezultat mare pe Ghencea si sa vedem reactia lui Lacatus.

Bafta in UEFA

forever_STEAUA01.02.2007 09:37

@suporter UTA Arad

 

Sunt convinsa ca veti reusi un rezultat mare pe Ghencea. Veti pierde doar cu 3-0 :twisted:

Virgil01.02.2007 12:20

Ce fata rea esti ! Asta dupa ce a fost elegant si ne-a urat bafta in UEFA.Lasa omul sa spere... :P

suporter UTA Arad07.02.2007 13:37

Oare unde se va juca? :roll:

Virgil07.02.2007 13:56

Pai n-ai auzit ? La cel putin 150 km departare.Probabil la Constanta,localitatea cu foarte multi Stelisti.

axl2307.02.2007 14:00

iiiihaaaaaa! ce bine ar fi.

I.N.Money07.02.2007 14:04

In mod normal nu ar trebui sa se joace la Costanta pentru ca si Farul are meci pe teren propriu cu Vaslui in aceeasi etapa.

Am putea juca la Buzau,dar distanta nu este suficient de mare.

Ramane de vazut...

Virgil07.02.2007 14:06

Dar precis nu în aceeasi zi...

I.N.Money07.02.2007 14:09

Logic,dar de obicei in campionatele straine nu se pot disputa meciuri pe acelasi stadion la cel putin 48 de ore distanta.

Depinde si de regulile LPF-ului si de eventualul accept din partea clubului Farul.

Poate ar fi mai bine se jucam intr-o alta localitate pe unde Steaua nu a ajuns in ultimul timp,pentru a le face pe plac suporterilor din toata tara.

c.ronaldo1707.02.2007 14:16
In mod normal nu ar trebui sa se joace la Costanta pentru ca si Farul are meci pe teren propriu cu Vaslui in aceeasi etapa.

Am putea juca la Buzau,dar distanta nu este suficient de mare.

Ramane de vazut...

 

Tap Tap tapa tararap tap tap. Super veste. Dupa cum se stie Bacau e a doua solutie dupa Constanta. Tap tap tap tararap tap tap.

I.N.Money07.02.2007 14:22

Sunt variante destule,singura certitudine este ca oriunde vom juca ne vom simti ca la noi acasa!

janker steaua07.02.2007 14:24

tap tap tararap da ai dreptate se joaca la vilcea, :lol: :lol: :lol:

c.ronaldo1707.02.2007 16:14

Tap tap tap tararap tap tap la valce se joaca amicalul, la Bacau oficialul. tarap tap tap

Bogdan4Steaua07.02.2007 17:25

Terminati cu offtopic-ul!

c.ronaldo1708.02.2007 07:04

Da' mi-e nu mi se pare off-topic. Discutam unde se poate disputa meciul Steaua-UTA. :wink:

Bogdan4Steaua08.02.2007 07:17

Renuntati la tap-tarap-uri si alte chestii de genul acesta.

vood0o08.02.2007 10:19

si brasovul este o solutie...oricum nu meciul cu uta este problema ..cel cu Dinamo este ca nu va mai fi la fel daca nu jucam pe Ghencea!

bodanelu08.02.2007 13:12

asa cum s-a redus pedeapsa celor de la Dinamo inainte de meciul tur, asa trebuie sa ni se reduca si noua acum. daca nu, este clar pe cine favorizeaza LPF-ul..

Bogdan4Steaua08.02.2007 13:36

100% vom juca meciul cu Dinamo in Ghencea. Nici nu mai are rost sa ne facem probleme. Exista precedente, nimeni nu doreste ca derby-ul sa se joace in alta parte.

 

Din pacate nu acelasi lucru se poate spune despre meciul cu UTA. Oricum, importanta este victora.

AmuntBoy08.02.2007 13:54

acum minim 1 luna , rapid a luat 3 etape si apoi s-a revenit doar la una

daca nu fac acelasi lucru e clara treaba ....

 

 

100% cu UTA nu jucam pe Ghencea

sa vedem meciul cu Arges .........

100% cu dinamu se joaca pe Ghencea cu spectatori

c.ronaldo1708.02.2007 16:23

Ar fi misto sa jucam cu Dinamo in Stefan cel Mare cu conditiile care le pune Craiova Rapidului. :lol:

Virgil11.02.2007 08:11

UTA nu a mai înscris de 4 meciuri si cautã febrilã un om de gol. Dupã un joc crâncen, dar lipsit de spectacol, UTA a remizat din nou, ca si joi seara cu Trnava, 0-0 cu TSKA Sofia, trupa aflatã pe locul secund în prima Liga bulgara.

Citat din Gazeta Sporturilor

***alex***12.02.2007 13:43
Mihai Stoica: "Meciurile în care avem terenul suspendat le vom juca la Sibiu sau la Focșani"

 

sursa : prosport

 

V-ati certat degeaba, nu e nici Constanta, Ramnicu Valcea sau Bacau.

AmuntBoy12.02.2007 15:36
Mihai Stoica: "Meciurile în care avem terenul suspendat le vom juca la Sibiu sau la Focșani"

 

sursa : prosport

 

V-ati certat degeaba, nu e nici Constanta, Ramnicu Valcea sau Bacau.

 

:)))))

Mihai Stoica: Am fi dorit la Sibiu, dar intra in calcul doar Oradea si Brasov

steauafc.ro

steauafaf13.02.2007 13:44

sunt din Oradea si va spun ca Steaua va fi cel putin la fel de bine primita ca pe Ghencea daca nu cumva mai bine.abia astept sa imi vad pe viu favoritii.si inca ceva sa stiti ca Oradea este anti uta.asadar draga Meme te rog sa te gandesti si la suporterii din Bihor si sa o aduci pe Steaua la noi ca nu vei regreta.

«12347»