Acum avem un lot mult mai bun decat in tur si voi aveti o gramada de accidentati, sper sa obtinem un rezultat mare pe Ghencea si sa vedem reactia lui Lacatus.
Bafta in UEFA
Acum avem un lot mult mai bun decat in tur si voi aveti o gramada de accidentati, sper sa obtinem un rezultat mare pe Ghencea si sa vedem reactia lui Lacatus.
Bafta in UEFA
@suporter UTA Arad
Sunt convinsa ca veti reusi un rezultat mare pe Ghencea. Veti pierde doar cu 3-0 :twisted:
Ce fata rea esti ! Asta dupa ce a fost elegant si ne-a urat bafta in UEFA.Lasa omul sa spere... ![]()
Oare unde se va juca? :roll:
Pai n-ai auzit ? La cel putin 150 km departare.Probabil la Constanta,localitatea cu foarte multi Stelisti.
iiiihaaaaaa! ce bine ar fi.
In mod normal nu ar trebui sa se joace la Costanta pentru ca si Farul are meci pe teren propriu cu Vaslui in aceeasi etapa.
Am putea juca la Buzau,dar distanta nu este suficient de mare.
Ramane de vazut...
Dar precis nu în aceeasi zi...
Logic,dar de obicei in campionatele straine nu se pot disputa meciuri pe acelasi stadion la cel putin 48 de ore distanta.
Depinde si de regulile LPF-ului si de eventualul accept din partea clubului Farul.
Poate ar fi mai bine se jucam intr-o alta localitate pe unde Steaua nu a ajuns in ultimul timp,pentru a le face pe plac suporterilor din toata tara.
In mod normal nu ar trebui sa se joace la Costanta pentru ca si Farul are meci pe teren propriu cu Vaslui in aceeasi etapa.Am putea juca la Buzau,dar distanta nu este suficient de mare.
Ramane de vazut...
Tap Tap tapa tararap tap tap. Super veste. Dupa cum se stie Bacau e a doua solutie dupa Constanta. Tap tap tap tararap tap tap.
Sunt variante destule,singura certitudine este ca oriunde vom juca ne vom simti ca la noi acasa!
tap tap tararap da ai dreptate se joaca la vilcea, :lol: :lol: :lol:
Tap tap tap tararap tap tap la valce se joaca amicalul, la Bacau oficialul. tarap tap tap
Terminati cu offtopic-ul!
Da' mi-e nu mi se pare off-topic. Discutam unde se poate disputa meciul Steaua-UTA. :wink:
Renuntati la tap-tarap-uri si alte chestii de genul acesta.
si brasovul este o solutie...oricum nu meciul cu uta este problema ..cel cu Dinamo este ca nu va mai fi la fel daca nu jucam pe Ghencea!
asa cum s-a redus pedeapsa celor de la Dinamo inainte de meciul tur, asa trebuie sa ni se reduca si noua acum. daca nu, este clar pe cine favorizeaza LPF-ul..
100% vom juca meciul cu Dinamo in Ghencea. Nici nu mai are rost sa ne facem probleme. Exista precedente, nimeni nu doreste ca derby-ul sa se joace in alta parte.
Din pacate nu acelasi lucru se poate spune despre meciul cu UTA. Oricum, importanta este victora.
acum minim 1 luna , rapid a luat 3 etape si apoi s-a revenit doar la una
daca nu fac acelasi lucru e clara treaba ....
100% cu UTA nu jucam pe Ghencea
sa vedem meciul cu Arges .........
100% cu dinamu se joaca pe Ghencea cu spectatori
Ar fi misto sa jucam cu Dinamo in Stefan cel Mare cu conditiile care le pune Craiova Rapidului. :lol:
UTA nu a mai înscris de 4 meciuri si cautã febrilã un om de gol. Dupã un joc crâncen, dar lipsit de spectacol, UTA a remizat din nou, ca si joi seara cu Trnava, 0-0 cu TSKA Sofia, trupa aflatã pe locul secund în prima Liga bulgara.
Citat din Gazeta Sporturilor
Mihai Stoica: "Meciurile în care avem terenul suspendat le vom juca la Sibiu sau la Focșani"
sursa : prosport
V-ati certat degeaba, nu e nici Constanta, Ramnicu Valcea sau Bacau.
Mihai Stoica: "Meciurile în care avem terenul suspendat le vom juca la Sibiu sau la Focșani"
sursa : prosport
V-ati certat degeaba, nu e nici Constanta, Ramnicu Valcea sau Bacau.
)))
Mihai Stoica: Am fi dorit la Sibiu, dar intra in calcul doar Oradea si Brasov
steauafc.ro
sunt din Oradea si va spun ca Steaua va fi cel putin la fel de bine primita ca pe Ghencea daca nu cumva mai bine.abia astept sa imi vad pe viu favoritii.si inca ceva sa stiti ca Oradea este anti uta.asadar draga Meme te rog sa te gandesti si la suporterii din Bihor si sa o aduci pe Steaua la noi ca nu vei regreta.