Cum spuneam transferuri gen brazilieni, jucatori tehnici, etc a fost doar bombonele ale conducerii pt fraieri ca noi care visam un mijloc mai tehnic, un mijlocas dreapta mai tehnic si care sa stie sa centreze, un fundas dreapta de valoare apropiata lui Ogararu.
Dar nu, vom ramane cu Oprita, Coman, Saban, Lovin, Nicolita titular si mai nou visul conducerii: un mijloc pur distructiv din Radoi si O.Petre.
Pacat mioriticule ca iti bati joc sansa de a face o echipa f buna in Europa doar prin aducerea a 2 jucatori buni!
Intr-adevar am jucat bine cu Lyon dar cand ma uitam cum alora li se lipea mingea de picior iar aproape oricarui jucator de-al nostru ii trebuia 5 secunde, 5 miscari pana sa se hotarasca ce sa faca cu ea...offf ce diferenta de clasa.
Ne mai trebuie un plus de tehnica si imaginatie in echipa dar Olarica si Meme nu concep in ruptul capului acest lucru iar lui Gigel i s-a luat cam de mult sa mai bage bani in performanta.
