FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Iarna 2006/2007

«1464748»
Phanttom07.03.2007 20:07
off-topic: si dupa cum puteti observa ... :roll:  :lol:

 

Super tare nu te credeam in stare... m-am logat dupa mult timp pe form doar pentru a-ti adimra curajul ;)

 

Da doamne sa fie atat de pe cat am vazut pana acum forzateaua spre cl

ulivius07.03.2007 21:07

Nu-mi vine sa cred. Avem un mijlocas ofensiv brazilian. Si nu e luat din Liga a III- a din Brazilia, ci de la Corinthians, fosta castigatoare a cupei intercontinentale.

 

Orice ar fi, un brazilian din prima Liga stie sa faca o preluare un drbling si sa dea o pasa. Lucruri pe care multi dintre actualii jucatori de la Steaua, pur si simplu nu le pot face.

sorin_77708.03.2007 05:45

:arrow: :arrow: a venit ce mi-am dorit...

Multumesc MM!!!

manu7108.03.2007 08:10

sunt atit de putin entuziasmat de venirea lui Elton,desi imi doream un brazilian....de ce?.....simplu,este atit de firav si fotbalul in Romania atit de dur,si in restul europei......cind o sa jucam cu o echipa pusa pe rupt oase ,Elton e primul vizat pt faptul ca este atit de 'usor'.....ii urez succes si sper sa aduca frumusetea fotbalului din brazilia in Ghencea....forzza Steaua.....p.s. sunt atit de suparat ca in acest retur se merge pe o furaciune grosolana la adresa Stelei si concluzionez ca nu le-am platit salariul celor de la Liga si arbitraj,acum imi dau seama ca fara sa faci aranjamente e greu sa iei un campionat....hai Steaua

(invitat)08.03.2007 18:24

ce declaratie de kko pentru un "sportiv":

 

"Pe Elton îl voi opri prin fault dacă nu voi putea să-i iau mingea. Însă vom vedea asta pe teren. E diferenţă de talie şi de gabarit. Arbitrul va decide dacă este fault sau nu", a spus Ionut Rada
MadFroG08.03.2007 19:24

Si asta e fotbalist ?

forever_STEAUA09.03.2007 09:00

Asta chiar trebuie eliminat din primul minut... Exista intentie :twisted:

chello98609.03.2007 09:56

eu zic mai simplu "impuscat",sa-l punem pe nesu sa-i controleze gleznele,a ajuns si rada mare vedeta :))

chello98609.03.2007 10:02

1.4 Fara "Spamming": Va rugam sa nu postati mesaje consecutive in acelasi thread sau acelasi mesaj cu copy/paste pe mai multe threaduri/forumuri, numai de dragul de a va creste numarul de posturi. Pentru a adauga ceva unui mesaj pe care tocmai l-ati scris, folositi butonul Edit Post. Nu creati threaduri pe banda rulanta, unele sub altele, doar pentru a va vedea numele scris pe Forum. Va rugam nu postati acelasi mesaj sau thread de mai multe ori, daca vedeti ca acesta a fost sters de moderator. Un astfel de gest poate duce la suspendarea temporara sau permanenta a contului dv.

Moderatorii

sorin_77709.03.2007 11:17
Asta chiar trebuie eliminat din primul minut... Exista intentie  :twisted:

 

Eu cred ca nici cu intentie nu o sa-l ajunga... Ce mi-ar place sa ii inoade atat pe cei de la Dinamo cat si pe cei de la Rapid...

Eu cred ca va marca in ambele meciuri, cu Dinamo chiar de 2 ori... :)))

forever_STEAUA09.03.2007 11:25

@sorin_777

 

Optimistule :wink:

 

Eu inca nu sunt sigura ca va "reusi" sa se adapteze la diferenta de fus orar... :roll: (vorba lui Oli)

chello98616.03.2007 14:11

imi cer scuze moderatorilor pt gestul de mai sus! nu se va mai repeta!

c.ronaldo1703.04.2007 12:10

Parca a venit unu' la Steaua, Croitoru...

 

Ce functie are in club? Femeie de servici?

cozmin03.04.2007 12:14

Croitoru nu joaca pentru ca nu intra in vederile lui Oli..s-a spus si-n presa treaba asta.

c.ronaldo1703.04.2007 12:15

Si atunci de ce l-am mai cumparat?

Bogdan4Steaua03.04.2007 12:20

Croitoru a fost adus la insistentele lui Gigi si in opinia mea jucatorul ar fi de mare folos Stelei. Ramane sa speram ca Oli va fi fortat sa il utilizeze, acesta va face un meci mare si va deveni titular.

forever_STEAUA03.04.2007 12:36

E putin ciudata toata povestea legata de venirea lui Croitoru... Daca a venit la insistentele lui Gigi atunci de ce nu ii "cere" lui Oli sa il introduca pe teren... Stim cu totii ca finantatorul are experienta in acest domeniu. Daca a venit la cererea lui Oli, atunci chiar nu are nici o logica nefolosirea lui... Mai ramane MM... :?:

Un lucru e sigur: cineva l-a adus ca doar n-a venit de unul singur. :roll:

 

Dar daca tot e aici, de ce nu il lasa Oli sa arate ce poate?!

c.ronaldo1703.04.2007 13:03

Nici in amicale nu a jucat titular.

I.N.Money03.04.2007 15:44

Cred ca pana la finalul sezonului ar trebui sa inchideti acest topic,ca s-a incheiat aceasta campanie de transferuri.

Virgil03.04.2007 17:18

Asteptam o sesizare de la utilizator cu peste 2715 posturi la activ. :)

«1464748»