off-topic: si dupa cum puteti observa ... :roll: :lol:
Super tare nu te credeam in stare... m-am logat dupa mult timp pe form doar pentru a-ti adimra curajul ![]()
Da doamne sa fie atat de pe cat am vazut pana acum
spre cl
off-topic: si dupa cum puteti observa ... :roll: :lol:
Super tare nu te credeam in stare... m-am logat dupa mult timp pe form doar pentru a-ti adimra curajul ![]()
Da doamne sa fie atat de pe cat am vazut pana acum
spre cl
Nu-mi vine sa cred. Avem un mijlocas ofensiv brazilian. Si nu e luat din Liga a III- a din Brazilia, ci de la Corinthians, fosta castigatoare a cupei intercontinentale.
Orice ar fi, un brazilian din prima Liga stie sa faca o preluare un drbling si sa dea o pasa. Lucruri pe care multi dintre actualii jucatori de la Steaua, pur si simplu nu le pot face.
:arrow: :arrow: a venit ce mi-am dorit...
Multumesc MM!!!
sunt atit de putin entuziasmat de venirea lui Elton,desi imi doream un brazilian....de ce?.....simplu,este atit de firav si fotbalul in Romania atit de dur,si in restul europei......cind o sa jucam cu o echipa pusa pe rupt oase ,Elton e primul vizat pt faptul ca este atit de 'usor'.....ii urez succes si sper sa aduca frumusetea fotbalului din brazilia in Ghencea....forzza Steaua.....p.s. sunt atit de suparat ca in acest retur se merge pe o furaciune grosolana la adresa Stelei si concluzionez ca nu le-am platit salariul celor de la Liga si arbitraj,acum imi dau seama ca fara sa faci aranjamente e greu sa iei un campionat....hai Steaua
ce declaratie de kko pentru un "sportiv":
"Pe Elton îl voi opri prin fault dacă nu voi putea să-i iau mingea. Însă vom vedea asta pe teren. E diferenţă de talie şi de gabarit. Arbitrul va decide dacă este fault sau nu", a spus Ionut Rada
Si asta e fotbalist ?
Asta chiar trebuie eliminat din primul minut... Exista intentie :twisted:
eu zic mai simplu "impuscat",sa-l punem pe nesu sa-i controleze gleznele,a ajuns si rada mare vedeta ![]()
1.4 Fara "Spamming": Va rugam sa nu postati mesaje consecutive in acelasi thread sau acelasi mesaj cu copy/paste pe mai multe threaduri/forumuri, numai de dragul de a va creste numarul de posturi. Pentru a adauga ceva unui mesaj pe care tocmai l-ati scris, folositi butonul Edit Post. Nu creati threaduri pe banda rulanta, unele sub altele, doar pentru a va vedea numele scris pe Forum. Va rugam nu postati acelasi mesaj sau thread de mai multe ori, daca vedeti ca acesta a fost sters de moderator. Un astfel de gest poate duce la suspendarea temporara sau permanenta a contului dv.
Moderatorii
Asta chiar trebuie eliminat din primul minut... Exista intentie :twisted:
Eu cred ca nici cu intentie nu o sa-l ajunga... Ce mi-ar place sa ii inoade atat pe cei de la Dinamo cat si pe cei de la Rapid...
Eu cred ca va marca in ambele meciuri, cu Dinamo chiar de 2 ori...
)
@sorin_777
Optimistule :wink:
Eu inca nu sunt sigura ca va "reusi" sa se adapteze la diferenta de fus orar... :roll: (vorba lui Oli)
imi cer scuze moderatorilor pt gestul de mai sus! nu se va mai repeta!
Parca a venit unu' la Steaua, Croitoru...
Ce functie are in club? Femeie de servici?
Croitoru nu joaca pentru ca nu intra in vederile lui Oli..s-a spus si-n presa treaba asta.
Si atunci de ce l-am mai cumparat?
Croitoru a fost adus la insistentele lui Gigi si in opinia mea jucatorul ar fi de mare folos Stelei. Ramane sa speram ca Oli va fi fortat sa il utilizeze, acesta va face un meci mare si va deveni titular.
E putin ciudata toata povestea legata de venirea lui Croitoru... Daca a venit la insistentele lui Gigi atunci de ce nu ii "cere" lui Oli sa il introduca pe teren... Stim cu totii ca finantatorul are experienta in acest domeniu. Daca a venit la cererea lui Oli, atunci chiar nu are nici o logica nefolosirea lui... Mai ramane MM... :?:
Un lucru e sigur: cineva l-a adus ca doar n-a venit de unul singur. :roll:
Dar daca tot e aici, de ce nu il lasa Oli sa arate ce poate?!
Nici in amicale nu a jucat titular.
Cred ca pana la finalul sezonului ar trebui sa inchideti acest topic,ca s-a incheiat aceasta campanie de transferuri.
Asteptam o sesizare de la utilizator cu peste 2715 posturi la activ. ![]()