Din Romania se merita sa cumparam doar jucatori tineri.Herea este unul dintre ei .E polivalent si cred ca s-ar descurca bine in tricoul Stelei.Nu stiu daca avem sanse sa il cumparam in iarna,mai ales ca National are mari probleme cu ramanerea in prima divizie,insa cred ca in vara avem toate sansele sa il transferam.Depinde foarte mult si de schimbarile pe care le vom face in lot.
Sunt cativa jucatori care nu au ce cauta la Steaua si de care sper sa ne debarasam cat mai repede.
