Zaragosa o castigat 2:1 contra sevilla
ce ma bucur
:lol:
:lol: ![]()
:lol: 8) ![]()
![]()
daca totusi il vreau sa-l vinda pe Bostina atuncea sa-l dee la Poli Timisoara
poate ne dau aia pe emeghara daca le mai dam ceva cash
:lol: ![]()
8)
Poli il vreau pe Bostina am citit
si pentru cadou de craciun il mai dam si pe Coman
:lol:
Sunt interzise postarile consecutive.
Pentru a adauga ceva unui post,foloseste
butonul edit.
Citeste regulamentul forumului.
Moderatorii
