Probabil aducerea lui Olah este o varianta de rezerva in cazul in care transferul vreunui brazilian cum se aude prin presa nu se va realiza.
Imi aduc aminte ca pe Olah l-a vrut si Zenga,dar pana la urma Olaroiu l-a convins sa vina cu el la Poli.
Imi aduc aminte ca la National,in returul din sezonul 2004-2005 a jucat mijlocas dreapta,din cauza apetitului ofensiv pe care il avea(neversomilul National-Rapid 3-3).
Daca ne luam dupa jucatorii care au plecat de la National in ultimul timp fie in Giulesti,fie la noi sau la Timisioare sunt sceptic,dar e posibil sa nu fie nimic altceva decat o inventie.
Cat despre Croitoru,daca jucatorul vrea cu siguranta va veni,sper doar ca Mircea Rednic sa nu isi bage coada si sa il succeasca sa semneze pentru Dinamo.
Sper numai ca Becali sa nu il doreasca numai pentru simplul fapt ca ex-bacauanul a declarat ca este Stelist,ca ar fi ciudat sa se repete cazul Drida.