@ blue ice
Daca privim echpa e usor sa iti dai seama ce jucatori trebuie adusi la Steaua:
1. portar (Carlos ne-a dezamagit pa toti), si totusi daca noi suporterii vom pune presiune pa noul portar asa ne va dezamagii si asta
2. Goian si Ghionea sunt cel mai bun cuplu de fundasi centrali, sa zicem ca Petre Marin mai merge pana la sfarsitul campionatului, dar ne trebuie un fundas dreapta (ca sa acopere locul liber lasat de Ogararu ) ca aeru pe care il respiram.
3. Mijlocasi ne trebuie un mijlocas tehnic si ofensiv. Asta trebuie sa fie "inima" echipei. Cred ca locul potrivit pt el ar fi pa partea dreapta. Daca am aduce genul asta de jucator nu mi-e frica nici de Liga
.
4. La varfuri cam avem tot ce ne trebuie, mai ales daca Thereau mai creste in valoare... p'asta il bagam in nationala Frantei

