stroe cand revine ? :?:
pe Alexandru_buia l-a vazut cineva? :idea: :?: :?:
am revenit, si poti sa-mi zici Vali sau pitzi
... suna mai colegial ![]()
stroe cand revine ? :?:
pe Alexandru_buia l-a vazut cineva? :idea: :?: :?:
am revenit, si poti sa-mi zici Vali sau pitzi
... suna mai colegial ![]()
andrei_marius06-fifanatik=2-0
big_aly_for_ever-andrei_marius06=1=1,meci echilibrat
Stroevali - Power_steaua_6 0-8 (meci frumos)
Etapa XII: Prvrami - Power_steaua_6 4-4 ... meci superb am revenit de doua ori de la 2-0 si 4-2 si am avut o ocazie uriasa in final ... ce mai, frumustete de meci, felicitari adversarului
... iar meciul cu fifanatik il voi juca probabil maine cad vin de la scoala pt ca n-am reusit sa dau de adversar
Stroevali - Adelp1er0 3-3 ... revenire de la 0-2
Etapa XIII
Niraymond - Razvy_alexx 3-0
(Razvy_alexx retras)
Etapa a XII-a: adiy_rooney 5-1 big_aly_for_ever
deci m-am saturat sa tot stau sa-l astept pe fifanatik sa jucam etapa :x
e pe mess mai p seara
mereu il vad
mereu
??? ieri si alatataieri n-o fost de exeplu
oricum ai victorie de pe acum ![]()
crede`ma
Power_steaua_6 - Fifanatik 3-1 ... in sfarsit am dat de adversar, conexiunea proasta
Apropo, iny mai joaca ?

Anulari:
Big_aly_for_ever -> 2 anulari
Fifanatik -> 2 anulari
Iny18 - 2 anulari
Filipsebastian21
Savubogdanus
Adiy_rooney
Stroevali
postati si voi cine s-a retras sa stim.
andrei_marius06-razvy_alexx=3-0.
Retrasi:
alexandrubuia
Razvy_alexx
si iny18 are situatie incerta ![]()
Stroevali - Bezmetiqu_alex 1-7
Bezmetiqu_alex - Alexandru_buia 3-0
Etapa XIV: Prvrami - Adelp1er0 2-2 ![]()
Iny18 nu raspunde pe mess...
ooo ... asta da surpriza 2-2 ![]()
ce surpriza ma... ca sunt eu bun ![]()
poate esti, dar clasamentul te cam contrazice :lol:
Etapa XIV
Niraymond - Fallenangell002000 9-1
Etapa XV
Adiy_rooney- Niraymond 2-4
ADelPiero - Fifanatik 3-2 8)
clasamentul este unul mincinos ![]()
Etapa XV: Savubogdanus - Big_aly_for_ever 5-3
Filipsebastian21 nu vrea sa joace!i-am lasat atatea mesaje pe mess si nu raspunde!