FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II - procesul etapei

«1789101118»
_pitzi06.11.2006 20:39
stroe cand revine ? :?:  

 

pe Alexandru_buia l-a vazut cineva? :idea:  :?:  :?:

 

am revenit, si poti sa-mi zici Vali sau pitzi :) ... suna mai colegial :)

ultras_andrei_i06.11.2006 21:10

andrei_marius06-fifanatik=2-0

ultras_andrei_i06.11.2006 21:36

big_aly_for_ever-andrei_marius06=1=1,meci echilibrat

PoWeR06.11.2006 21:39

Stroevali - Power_steaua_6 0-8 (meci frumos)

 

Etapa XII: Prvrami - Power_steaua_6 4-4 ... meci superb am revenit de doua ori de la 2-0 si 4-2 si am avut o ocazie uriasa in final ... ce mai, frumustete de meci, felicitari adversarului

 

... iar meciul cu fifanatik il voi juca probabil maine cad vin de la scoala pt ca n-am reusit sa dau de adversar

_pitzi06.11.2006 22:25

Stroevali - Adelp1er0 3-3 ... revenire de la 0-2

niray07.11.2006 09:14

Etapa XIII

 

Niraymond - Razvy_alexx 3-0

 

(Razvy_alexx retras)

Adiy66607.11.2006 20:45

Etapa a XII-a: adiy_rooney 5-1 big_aly_for_ever

PoWeR08.11.2006 12:32

deci m-am saturat sa tot stau sa-l astept pe fifanatik sa jucam etapa :x

Jo1n708.11.2006 13:04

e pe mess mai p seara

mereu il vad

PoWeR08.11.2006 13:13

mereu :) ??? ieri si alatataieri n-o fost de exeplu

Jo1n708.11.2006 14:17

oricum ai victorie de pe acum :D

crede`ma

PoWeR08.11.2006 15:23

Power_steaua_6 - Fifanatik 3-1 ... in sfarsit am dat de adversar, conexiunea proasta

 

Apropo, iny mai joaca ?

PoWeR09.11.2006 16:59

cctq5.jpg

 

Anulari:

Big_aly_for_ever -> 2 anulari

Fifanatik -> 2 anulari

Iny18 - 2 anulari

Filipsebastian21

Savubogdanus

Adiy_rooney

Stroevali

Jo1n710.11.2006 12:26

postati si voi cine s-a retras sa stim.

ultras_andrei_i10.11.2006 12:58

andrei_marius06-razvy_alexx=3-0.

PoWeR10.11.2006 17:08

Retrasi:

alexandrubuia

Razvy_alexx

 

si iny18 are situatie incerta :)

Jo1n710.11.2006 18:17

Stroevali - Bezmetiqu_alex 1-7

Bezmetiqu_alex - Alexandru_buia 3-0

xzique10.11.2006 20:52

Etapa XIV: Prvrami - Adelp1er0 2-2 :(

 

Iny18 nu raspunde pe mess...

PoWeR11.11.2006 07:22

ooo ... asta da surpriza 2-2 :D

ADelPiero11.11.2006 07:56

ce surpriza ma... ca sunt eu bun :D

PoWeR11.11.2006 09:41

poate esti, dar clasamentul te cam contrazice :lol:

niray11.11.2006 11:04

Etapa XIV

Niraymond - Fallenangell002000 9-1

 

Etapa XV

Adiy_rooney- Niraymond 2-4

ADelPiero11.11.2006 11:38

ADelPiero - Fifanatik 3-2 8)

 

clasamentul este unul mincinos :D

geegee2111.11.2006 17:38

Etapa XV: Savubogdanus - Big_aly_for_ever 5-3

ultras_andrei_i11.11.2006 19:27

Filipsebastian21 nu vrea sa joace!i-am lasat atatea mesaje pe mess si nu raspunde!

«1789101118»