FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II - procesul etapei

«191011121318»
PoWeR15.11.2006 20:37

delpiero, la ce te referi cand zici mizerii ?

big_aly_for_ever15.11.2006 21:03

big_aly_for_ever 4 - 2 stroe_vali

ADelPiero15.11.2006 21:26

Power, ma refer doar la cei care se inscriu in campionat, iar apoi nu se tin de el, total dezinteresati

xzique15.11.2006 23:02

prvrami - alexandru_buia 3-0 (alex retras)

i0nutz8316.11.2006 08:56

MODIFICARI:

 

Din sezonul viitor, atat Liga I cat si Liga II vor avea cate 18 echipe. Vom profita de numarul mare de retrageri din acest sezon pentru a face trecerea mai usoara.

 

Astfel:

 

Din Liga I vor retrograda echipele clasate pe locurile 13-16. Practic, in II vor merge doar doua echipe (locurile 13-14), avand in vedere ca anonim si robinho sunt retrasi.

 

Vor promova din Liga II echipele clasate pe locurile 1-6. Din Liga II vor "disparea" echipele de pe locurile 10-16, in fapt doar patru jucatori activi (in afara celor 3 retrasi/exclusi).

 

In Liga II vor ramane, deci, cei clasati pe locurile 7-9, precum si doi jucatori veniti din Liga I. Vor apare deci 13 locuri libere, pentru care se primesc inscrieri.

 

Perioada de inscrieri se incheie pe 1 decembrie. Testarea pentru evaluarea celor inscrisi se desfasoara in saptamana 1-8 decembrie. Noul sezon debuteaza in jur de 10 decembrie.

ultras_andrei_i16.11.2006 14:33

power,fallenangell002000,haideti mah sa jucam etapele ca azi e termenu limita!nu ati mai terminat treaba care o aveati ca tot amanati etapele,sa jucam

PoWeR16.11.2006 14:58

eu te astept :o

 

Adiy_rooney- Power_steaua_6 3-4 ... meci greu din cauza conexiunii

ultras_andrei_i16.11.2006 16:07

power_steaua-6-andrei_marius06=8-2.scor mincinos :( ,alt meci in care am ghinoin. :cry:

PoWeR16.11.2006 16:12

intr-adevar scor cam mare, important e inceputul cu victorie :lol:

Jo1n716.11.2006 16:18

terminam noi la 1 dec p dreq daca jucam 4 meciuri p sapt :|

Adiy66616.11.2006 19:16

Etapa a XVII-a: adiy_rooney 3-4 power_steaua6

PoWeR16.11.2006 19:39

clasamenttm2.jpg

 

 

Big_aly_for_ever -> 2 anulari

Fifanatik -> 2 anulari

Stroevali -> 2 anulari

Fallenangell002000 -> 2 anulari

Filipsebastian21

Savubogdanus

Adiy_rooney

Andrei_marius06

 

Razvy_alexx, alexandru_buia si Iny18 -> OUT !!!

Jo1n716.11.2006 20:08

power mai pierzi si tu :D

iny1816.11.2006 20:48

mah baieti imi cer scuze pentru meciurile nejucat.Nu am putut in ultima vrem sa joc pt ca sunt pe a 8 si na scoala asta plm nu stiu .......... poate ne vom reintalnim urmatorul sezon :P

ultras_andrei_i16.11.2006 20:50

andrei_marius06-fallenangell002000=2-1.bft mai departe adversarului.

_pitzi17.11.2006 07:19
clasamenttm2.jpg

 

 

Big_aly_for_ever -> 2 anulari

Fifanatik -> 2 anulari

Stroevali -> 2 anulari

Fallenangell002000 -> 2 anulari

Filipsebastian21  

Savubogdanus

Adiy_rooney

Andrei_marius06

 

Razvy_alexx, alexandru_buia si Iny18 -> OUT !!!

 

 

aloooo ... de unde 2 anulari?

niray17.11.2006 09:14

Etapa XVIII

Alexandru_buia - Niraymond 0-3

 

Etapa XX

Niraymond - Iny18 3-0

ultras_andrei_i17.11.2006 12:00
clasamenttm2.jpg

 

 

Big_aly_for_ever -> 2 anulari

Fifanatik -> 2 anulari

Stroevali -> 2 anulari

Fallenangell002000 -> 2 anulari

Filipsebastian21  

Savubogdanus

Adiy_rooney

Andrei_marius06

 

Razvy_alexx, alexandru_buia si Iny18 -> OUT !!!

 

 

aloooo ... de unde 2 anulari?

da si la mie o anulare?cand mi-am jucat toate meciurile
PoWeR17.11.2006 12:34

Fallenangell002000 - Stroevali

Andrei_marius06 - Fallenangell002000

astea sunt meciurile care v-au adus a doua anulare

-> s-au jucat dupa ce se depasise timpul pentru etape

fifanatik17.11.2006 12:41

fifanatik - stroe Vali 5-3

fifanatik--Alexandru buia 3-0

fifanatik iny18 3-0

_pitzi17.11.2006 12:50
Fallenangell002000 - Stroevali  

Andrei_marius06 - Fallenangell002000  

astea sunt meciurile care v-au adus a doua anulare

-> s-au jucat dupa ce se depasise timpul pentru etape

 

de unde stii tu cand s-au jucat meciurile?

PoWeR17.11.2006 13:16

Posted: 14 Nov 2006 18:10 Post subject:

 

fallenangell002000 - stroevali 2-5

n-am cum juca meciul cu iny_18 ...

 

si era expirat de ceva timp termenul

 

... oricum daca ar fi dupa mine as trece rezultatul, dar ionutz a zis sa anulez tot ce se joaca peste ... asa ca :roll: 8)

_pitzi17.11.2006 13:56
Posted: 14 Nov 2006 18:10    Post subject:    

 

fallenangell002000 - stroevali 2-5  

n-am cum juca meciul cu iny_18 ...  

 

si era expirat de ceva timp termenul

 

... oricum daca ar fi dupa mine as trece rezultatul, dar ionutz a zis sa anulez tot ce se joaca peste ... asa ca  :roll:   8)

 

ar trebui sa se aprecieze efortul de a juca meciul, totusi e un campionat jucat din placere si in timpul liber ...

PoWeR17.11.2006 15:39

ar trebui ...

i0nutz8317.11.2006 15:51

@pitzi: Pai daca mergem pe premisa asta, hai sa punem toate etapele de la inceput, joaca fiecare cand si ce vrea si facem un clasament dupa 3 luni. N-ar fi mai misto?

«191011121318»