delpiero, la ce te referi cand zici mizerii ?
delpiero, la ce te referi cand zici mizerii ?
big_aly_for_ever 4 - 2 stroe_vali
Power, ma refer doar la cei care se inscriu in campionat, iar apoi nu se tin de el, total dezinteresati
prvrami - alexandru_buia 3-0 (alex retras)
MODIFICARI:
Din sezonul viitor, atat Liga I cat si Liga II vor avea cate 18 echipe. Vom profita de numarul mare de retrageri din acest sezon pentru a face trecerea mai usoara.
Astfel:
Din Liga I vor retrograda echipele clasate pe locurile 13-16. Practic, in II vor merge doar doua echipe (locurile 13-14), avand in vedere ca anonim si robinho sunt retrasi.
Vor promova din Liga II echipele clasate pe locurile 1-6. Din Liga II vor "disparea" echipele de pe locurile 10-16, in fapt doar patru jucatori activi (in afara celor 3 retrasi/exclusi).
In Liga II vor ramane, deci, cei clasati pe locurile 7-9, precum si doi jucatori veniti din Liga I. Vor apare deci 13 locuri libere, pentru care se primesc inscrieri.
Perioada de inscrieri se incheie pe 1 decembrie. Testarea pentru evaluarea celor inscrisi se desfasoara in saptamana 1-8 decembrie. Noul sezon debuteaza in jur de 10 decembrie.
power,fallenangell002000,haideti mah sa jucam etapele ca azi e termenu limita!nu ati mai terminat treaba care o aveati ca tot amanati etapele,sa jucam
eu te astept :o
Adiy_rooney- Power_steaua_6 3-4 ... meci greu din cauza conexiunii
power_steaua-6-andrei_marius06=8-2.scor mincinos
,alt meci in care am ghinoin. :cry:
intr-adevar scor cam mare, important e inceputul cu victorie :lol:
terminam noi la 1 dec p dreq daca jucam 4 meciuri p sapt ![]()
Etapa a XVII-a: adiy_rooney 3-4 power_steaua6

Big_aly_for_ever -> 2 anulari
Fifanatik -> 2 anulari
Stroevali -> 2 anulari
Fallenangell002000 -> 2 anulari
Filipsebastian21
Savubogdanus
Adiy_rooney
Andrei_marius06
Razvy_alexx, alexandru_buia si Iny18 -> OUT !!!
power mai pierzi si tu ![]()
mah baieti imi cer scuze pentru meciurile nejucat.Nu am putut in ultima vrem sa joc pt ca sunt pe a 8 si na scoala asta plm nu stiu .......... poate ne vom reintalnim urmatorul sezon ![]()
andrei_marius06-fallenangell002000=2-1.bft mai departe adversarului.
Big_aly_for_ever -> 2 anulari
Fifanatik -> 2 anulari
Stroevali -> 2 anulari
Fallenangell002000 -> 2 anulari
Filipsebastian21
Savubogdanus
Adiy_rooney
Andrei_marius06
Razvy_alexx, alexandru_buia si Iny18 -> OUT !!!
aloooo ... de unde 2 anulari?
Etapa XVIII
Alexandru_buia - Niraymond 0-3
Etapa XX
Niraymond - Iny18 3-0
da si la mie o anulare?cand mi-am jucat toate meciurile
Big_aly_for_ever -> 2 anulari
Fifanatik -> 2 anulari
Stroevali -> 2 anulari
Fallenangell002000 -> 2 anulari
Filipsebastian21
Savubogdanus
Adiy_rooney
Andrei_marius06
Razvy_alexx, alexandru_buia si Iny18 -> OUT !!!
aloooo ... de unde 2 anulari?
Fallenangell002000 - Stroevali
Andrei_marius06 - Fallenangell002000
astea sunt meciurile care v-au adus a doua anulare
-> s-au jucat dupa ce se depasise timpul pentru etape
fifanatik - stroe Vali 5-3
fifanatik--Alexandru buia 3-0
fifanatik iny18 3-0
Fallenangell002000 - StroevaliAndrei_marius06 - Fallenangell002000
astea sunt meciurile care v-au adus a doua anulare
-> s-au jucat dupa ce se depasise timpul pentru etape
de unde stii tu cand s-au jucat meciurile?
Posted: 14 Nov 2006 18:10 Post subject:
fallenangell002000 - stroevali 2-5
n-am cum juca meciul cu iny_18 ...
si era expirat de ceva timp termenul
... oricum daca ar fi dupa mine as trece rezultatul, dar ionutz a zis sa anulez tot ce se joaca peste ... asa ca :roll: 8)
Posted: 14 Nov 2006 18:10 Post subject:
fallenangell002000 - stroevali 2-5
n-am cum juca meciul cu iny_18 ...
si era expirat de ceva timp termenul
... oricum daca ar fi dupa mine as trece rezultatul, dar ionutz a zis sa anulez tot ce se joaca peste ... asa ca :roll: 8)
ar trebui sa se aprecieze efortul de a juca meciul, totusi e un campionat jucat din placere si in timpul liber ...
ar trebui ...
@pitzi: Pai daca mergem pe premisa asta, hai sa punem toate etapele de la inceput, joaca fiecare cand si ce vrea si facem un clasament dupa 3 luni. N-ar fi mai misto?