FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II - procesul etapei

«12318»
i0nutz8309.10.2006 08:13

Meciuri, rezultate, comentarii...

PoWeR09.10.2006 12:07

vrem si noi program :P

mihai141109.10.2006 12:26

sa isi aleaga toti echipa

PoWeR09.10.2006 14:23

... stam aku dupa ei :|

ADelPiero09.10.2006 14:47

se poate sa nu fie ceva perfect....

laca_709.10.2006 17:15

PSG imi aleg

PoWeR09.10.2006 17:42

te-ai gandit ...

laca_709.10.2006 18:00

pai toate au fost luate :cry: :cry: :cry:

i0nutz8309.10.2006 18:01

laca_7 = alexandru_buia

 

 

* Daca cei doi nu isi aleg echipe pana maine (marti, ora 23.00), vor pierde locul in Liga II, urmand sa fie promovati doi jucatori care au pierdut barajul.

laca_709.10.2006 19:00
PSG imi aleg
nu scrie cami am ales
dragutzu8909.10.2006 19:03

aoleu... ce oameni, dupa ce ca au norokul sa fie acceptati, mai tin si competitia in loc! :lol: io sunt disponibil non stop :)

ADelPiero10.10.2006 15:16

ole :D sa inceapa distractia .... prima etapa, prima victorie (debutam cu dreptul, sper) ! 8)

xzique10.10.2006 17:15

Fallenangell002000 - Prvrami 4-5 in 2 prime reprize si cu 2 goluri in min 90 steagcruce2

DoctorLov10.10.2006 19:19
Fallenangell002000 - Prvrami 4-5 in 2 prime reprize si cu 2 goluri in min 90  steagcruce2

Ambele goluri pentru tine :D

PoWeR10.10.2006 19:22

nu era mai bine daca aveati si voi un user cat mai apropiat de contul de mess :D ... ca asa hab n-am care e unu si care altu

niray10.10.2006 19:26

Etapa I

Adelp1er0 - Niraymond 1-4

xzique10.10.2006 21:21
Fallenangell002000 - Prvrami 4-5 in 2 prime reprize si cu 2 goluri in min 90  steagcruce2

Ambele goluri pentru tine :D

 

pai altfel nu mai specificam :D 4-3 pt el in min 90, 5-4 pt mine dupa fluier :)

blindica11.10.2006 05:46

valeeu adelp1ero , ce facusi tata :twisted:

ADelPiero11.10.2006 09:28

am intrat in careu de 5 ori ... si tot de atatea ori am intrat in portar... ca mi`o fost lene sa apas pe d 28.gif

mihai141111.10.2006 10:54

z+d poate,cu z+d mereu e gol din careu...sut plasat :P

Jo1n711.10.2006 11:03

shhh..poa` altii nu jtiu ;))

nyku_myhay11.10.2006 11:20
mihai1411 Trimis: 11 10 2006 12:54    Titlul subiectului:  

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

z+d poate,cu z+d mereu e gol din careu...sut plasat  

 

vrei sa zici...aproape mereu...pt k daca iesi la timp cu portaru' ii mai inchizi unghiu..si mai rateza omu'

mihai141111.10.2006 12:48

eu cu Henry si walcot dau mereu cu z+d:oops:

daca l-as avea pe etoo si pe Messi as da si din afara careului,bine mai ratez dar mai mereu e gol

big_aly_for_ever11.10.2006 17:22

stroe_vali 0-2 big_aly_for_ever

fifanatik11.10.2006 18:42

Alexandru_buia - Fifanatik 0 - 6[/b]

«12318»