Clasament final Liga II:

- au fost incluse in punctaj si penalizarile :wink:
- primele 6 locuri au promovat in Liga I
- locurile 7-9 raman in Liga II
- ne vedem cu bine in Liga I !!!
Clasament final Liga II:

- au fost incluse in punctaj si penalizarile :wink:
- primele 6 locuri au promovat in Liga I
- locurile 7-9 raman in Liga II
- ne vedem cu bine in Liga I !!!
Raman in serie ocupantii locurilor 7-9. Felicitari celor care au promovat in Liga I.
A fost un sezon frumos, s-a desfasurat destul de bine (pacat ca nu toata lumea a realizat ca e intr-unul dintre cele mai interesante si longevive campionate de FIFA din tara) si sunt mandru ca am promovat (again 8) )
Sper sa raman si dupa sezonul urmator in Liga I si felicit pe toti cei care au terminat jucand sezonul curent. E pacat ca nu vor mai fi in campionat jcuatori de treaba cum sunt fifanatik, filip_sebastian, big_aly sau stroevali dar sper sa revina curand fiindca au valoare :wink:
In alta ordine de idei, felicit pe cei care au promovat alaturi de mine si sper sa facem o figura frumoasa in Liga I :twisted:
si yo astept nerabdator echipierii la Liga 2 :twisted: , mai e putzin :lol: ...si incepe balu` si aici, o sa fie din nou o Liga secunda serioasa.
blindel... imi pare rau ca nu o sa ne mai intalnim in II ![]()
plz imi zice si mie cineva d c am 3 pct penalizare? mmultumesc
pentru ca ai avut trei meciuri anulate:)
blindel... imi pare rau ca nu o sa ne mai intalnim in II![]()
O sa va intalnitzi in Liga I ![]()