FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II - procesul etapei

«1161718»
PoWeR05.12.2006 16:11

Clasament final Liga II:

 

clasafcer6.jpg

 

- au fost incluse in punctaj si penalizarile :wink:

- primele 6 locuri au promovat in Liga I

- locurile 7-9 raman in Liga II

 

- ne vedem cu bine in Liga I !!!

i0nutz8305.12.2006 16:24

Raman in serie ocupantii locurilor 7-9. Felicitari celor care au promovat in Liga I.

PoWeR05.12.2006 16:46

A fost un sezon frumos, s-a desfasurat destul de bine (pacat ca nu toata lumea a realizat ca e intr-unul dintre cele mai interesante si longevive campionate de FIFA din tara) si sunt mandru ca am promovat (again 8) )

 

Sper sa raman si dupa sezonul urmator in Liga I si felicit pe toti cei care au terminat jucand sezonul curent. E pacat ca nu vor mai fi in campionat jcuatori de treaba cum sunt fifanatik, filip_sebastian, big_aly sau stroevali dar sper sa revina curand fiindca au valoare :wink:

 

In alta ordine de idei, felicit pe cei care au promovat alaturi de mine si sper sa facem o figura frumoasa in Liga I :twisted:

blindica05.12.2006 17:16

si yo astept nerabdator echipierii la Liga 2 :twisted: , mai e putzin :lol: ...si incepe balu` si aici, o sa fie din nou o Liga secunda serioasa.

ADelPiero05.12.2006 17:42

blindel... imi pare rau ca nu o sa ne mai intalnim in II :)

big_aly_for_ever06.12.2006 11:54

plz imi zice si mie cineva d c am 3 pct penalizare? mmultumesc

ADelPiero06.12.2006 12:07

pentru ca ai avut trei meciuri anulate:)

Prodigy_andrey07.12.2006 07:47
blindel... imi pare rau ca nu o sa ne mai intalnim in II :)

 

O sa va intalnitzi in Liga I ;)

«1161718»