Etapa XXVIII: Savubogdanus - Prvrami 5-5 (super meci,felicitari adversarului)
Scuze pt dublu post dar crapase netu'
Etapa XXVIII: Savubogdanus - Prvrami 5-5 (super meci,felicitari adversarului)
Scuze pt dublu post dar crapase netu'
hehe ... un rezultat care-mi convine 8)
lasa ca are joint de recuperat, si cred ca ne depaseste pe toti 3 ![]()
sa speram ca nu :lol: ... tu ai jcuat cu el ?
da, m-a batut cu 2-0
:roll:
hai baietii cu meciuri ca ard de nerabdare sa intru in Liga I :lol:
Vad ca deja se aleg echipe pt Liga 1, putem sa ne alegem si noi deja ? :lol:
probabil tre` sa asteptam sa-si aleaga cei din Liga I :o
da, corect!
pls stati si dupa mine..
luni joc tot..promit
si asa il scot mai rpd decat trebuie ![]()
fifanatik, ai de gand sa intri sa jucam ?
De cateva zile nu l-am mai vazut. Si de obicei era zilnic. Exact aku cand am etapa cu el.....
da ... :x sper sa apara
Va reamintesc ca ora 23,00 este termenul limita de disputare pentru meciurile ramase. Dupa-amiaza va fi postata si ultima etapa, cu termen de jucare pana marti la pranz.
adiy_rooney 4-4 big_aly_for_ever
nici eu nu dau de fifanatik,nu l-am vauzt de cateva zile.
andrei_marius06-filipsebastian21= 2-1.multa bafta mai departe lui filip.
am aparut.
join
Fifanatik - Savubogdanus 2-2
Mai am etapa 30 de jucat si Liga 1 vineeee ![]()
andrei_marius06 4-5 big_aly_for_ever ....tipul e penal...dupa ce ca e blatist si vrea sa ii dau meciu, mai e si penal si ofticos....cik sa rejucam a doua repriza(fiinca s-a intrerupt la pauza) deoarece trebuia sa se schimbe hostul ca el nu poate juka......asa ceva nu am mai intalnit niciodata
Andr3! MAr!us: sal
Aly: da ii dam
Andr3! MAr!us: poti sa jucam pe la 7 30
Aly: in 5 min
Andr3! MAr!us: etapa?
Andr3! MAr!us: pe la 7 30
Aly: ok
Andr3! MAr!us: peste 30 min
Andr3! MAr!us: ca
Aly: ok
Andr3! MAr!us: hai ca io ies
Andr3! MAr!us: intru at
Aly: ca
BUZZ!!!
Andr3! MAr!us: sal
Andr3! MAr!us: gata
Andr3! MAr!us: jucam?
Aly: imediat
Andr3! MAr!us: ai ip meu
Andr3! MAr!us: ?
Andr3! MAr!us: 86.123.121.228
Andr3! MAr!us: mah ti-ai facut un calcul,te ajuta cu ceva ?
Aly: da mai
Aly: ma ajuta
Aly: ca retrogradez
Andr3! MAr!us: mah pai dac facem egal?
Aly: la fel
Aly: cad
Aly: din campionat
Andr3! MAr!us: pai aia dac facem egal
Andr3! MAr!us: nu imi dai mie victoria
Andr3! MAr!us: ca sa intru in div A
Aly: ba u esti crazy?
Aly: eu retrogradez cu egalu
Aly: si u vrei sa iti dau victoria?
Aly: nu ai u ip ul meu?
Aly: ca ti l-am dat aseara
Andr3! MAr!us: pai aia zic dac egalul tot te retrogradeaza
Dupa meci....rezultat 5-4 pt mine
Andr3! MAr!us: ca nu pot juca
Andr3! MAr!us: 2-2
Andr3! MAr!us: dai u host o rep
Andr3! MAr!us: iti mai zisai da nu intrasi pe mess
Aly: ce wa?
Andr3! MAr!us: cand se intrrupse
Aly: ce ma?
Andr3! MAr!us: jucam o rep dai u hsot
Andr3! MAr!us: 2-2
Andr3! MAr!us: de unde ramsa
Andr3! MAr!us: ca asa era
Aly: da asta de ce am jukat-o?
Andr3! MAr!us: pai io ti-am scris
Andr3! MAr!us: sa jumca u host
Andr3! MAr!us: da nu ai mai intrat
Andr3! MAr!us: da ip
Aly: da cine da host primu ala da in continuare
Andr3! MAr!us: nu e asa
Aly: nu e cu host o repriza si o repriza
Andr3! MAr!us: [pai si ce sa fac io joc de 2 ori
Andr3! MAr!us: in acelasi teren
Andr3! MAr!us: asa a facut si adelpiero
Andr3! MAr!us: avea el teren
Andr3! MAr!us: a dat hpost
Andr3! MAr!us: acum u dai host
Andr3! MAr!us: continuam cum era
Andr3! MAr!us: da ip
BUZZ!!!
Andr3! MAr!us: zi mah ceva
Aly: nu man
Andr3! MAr!us: pai cum nu ma
Andr3! MAr!us: dac asa
Andr3! MAr!us: e
Aly: am castigat
Aly: bafta
Andr3! MAr!us: io am jcaut la mijto asa
Andr3! MAr!us: ce ai castigat
Andr3! MAr!us: nu e adv
Aly: stiu
Andr3! MAr!us: plm
Aly: mi-am dat seama
Andr3! MAr!us: nu ai vazut ce bft ai avut
Andr3! MAr!us: hai sa jucam o rep
Andr3! MAr!us: na il asteptam
Aly: ce misto ca iti cadeau mainile
Andr3! MAr!us: pe ionutz sa intr pe mess
Aly: extraordinar
Andr3! MAr!us: si vb cu el
Aly: sok
Aly: ok
Andr3! MAr!us: pai jucam cu trebuie
Aly: ia sa vedem care are dreptate
dupa 2-2 la pauza... ideea e ca a jukat foarte serios....chiar m-a condus cu 1-0 in "a doua repriza" inca din minutul 1 dupa care am revenit.... nu e vina mea ca lui ii iese din joc.... astept pareri din partea celorlalti jukatori....
Mda...
In primul rand nu e vina nimanui ca jocu are buguri si nu merge ca-lumea. Sincer la 06 era o raritate sa iei d/c. Luai...daca aveai so tampenia de conexiune...sau ala avea.
Acum...cum Ionutz are un motto >> "noi " << ori ceva de genu (wtf ? care noi? :?
, nu avem sansa noi toti de pe FC Steaua sa jucam 07 ca-lumea. Nu prea inteleg...daca cei de la EA scot un patch sa rezolve toate problemele acestea, sau daca scot eu un patch pt ca is bazat si rezolv d/c aiurea etc nu il vom folosi ?
Revenind la faza cu blat'u , eu zic ca exista totusi acea mandrie. Chiar daca retrogradezi nu poti sa iti bagi * ca oricum nu mai ai ce face. Mi se pare normal ca Alyn nu a vrut sa iti acorde aiurea meciu. Daca el stie ca poate sa te bata...sau macar spera...atunci termini jocu si pui rezultatul aici.
Asteptam sa vedem ce spune moderatorul...
hai power cu clasamentul inainte de ultima etapa , sa stim si noi cum stam :twisted: