FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II - procesul etapei

«11415161718»
xzique01.12.2006 12:59

Etapa XXVIII: Savubogdanus - Prvrami 5-5 (super meci,felicitari adversarului)

 

Scuze pt dublu post dar crapase netu'

PoWeR01.12.2006 13:40

hehe ... un rezultat care-mi convine 8)

xzique01.12.2006 13:50

lasa ca are joint de recuperat, si cred ca ne depaseste pe toti 3 :P

PoWeR01.12.2006 13:53

sa speram ca nu :lol: ... tu ai jcuat cu el ?

xzique01.12.2006 14:15

da, m-a batut cu 2-0

:roll:

PoWeR01.12.2006 14:20

hai baietii cu meciuri ca ard de nerabdare sa intru in Liga I :lol:

xzique01.12.2006 16:04

Vad ca deja se aleg echipe pt Liga 1, putem sa ne alegem si noi deja ? :lol:

PoWeR01.12.2006 16:43

probabil tre` sa asteptam sa-si aleaga cei din Liga I :o

xzique01.12.2006 16:48

da, corect!

Jo1n702.12.2006 05:54

pls stati si dupa mine..

luni joc tot..promit

si asa il scot mai rpd decat trebuie :)

ADelPiero02.12.2006 10:13
ADelPiero 6-5 Prvrami
PoWeR03.12.2006 05:52

fifanatik, ai de gand sa intri sa jucam ?

geegee2103.12.2006 06:48

De cateva zile nu l-am mai vazut. Si de obicei era zilnic. Exact aku cand am etapa cu el.....

PoWeR03.12.2006 07:14

da ... :x sper sa apara

i0nutz8303.12.2006 07:37

Va reamintesc ca ora 23,00 este termenul limita de disputare pentru meciurile ramase. Dupa-amiaza va fi postata si ultima etapa, cu termen de jucare pana marti la pranz.

Adiy66603.12.2006 08:56

adiy_rooney 4-4 big_aly_for_ever

ultras_andrei_i03.12.2006 09:30

nici eu nu dau de fifanatik,nu l-am vauzt de cateva zile.

ultras_andrei_i03.12.2006 10:34

andrei_marius06-filipsebastian21= 2-1.multa bafta mai departe lui filip.

fifanatik03.12.2006 11:36

am aparut.

join

geegee2103.12.2006 13:59

Fifanatik - Savubogdanus 2-2

Mai am etapa 30 de jucat si Liga 1 vineeee :D

big_aly_for_ever03.12.2006 14:13

andrei_marius06 4-5 big_aly_for_ever ....tipul e penal...dupa ce ca e blatist si vrea sa ii dau meciu, mai e si penal si ofticos....cik sa rejucam a doua repriza(fiinca s-a intrerupt la pauza) deoarece trebuia sa se schimbe hostul ca el nu poate juka......asa ceva nu am mai intalnit niciodata

big_aly_for_ever03.12.2006 14:17

Andr3! MAr!us: sal

Aly: da ii dam

Andr3! MAr!us: poti sa jucam pe la 7 30

Aly: in 5 min

Andr3! MAr!us: etapa?

Andr3! MAr!us: pe la 7 30

Aly: ok

Andr3! MAr!us: peste 30 min

Andr3! MAr!us: ca

Aly: ok

Andr3! MAr!us: hai ca io ies

Andr3! MAr!us: intru at

Aly: ca

BUZZ!!!

Andr3! MAr!us: sal

Andr3! MAr!us: gata

Andr3! MAr!us: jucam?

Aly: imediat

Andr3! MAr!us: ai ip meu

Andr3! MAr!us: ?

Andr3! MAr!us: 86.123.121.228

Andr3! MAr!us: mah ti-ai facut un calcul,te ajuta cu ceva ?

Aly: da mai

Aly: ma ajuta

Aly: ca retrogradez

Andr3! MAr!us: mah pai dac facem egal?

Aly: la fel

Aly: cad

Aly: din campionat

Andr3! MAr!us: pai aia dac facem egal

Andr3! MAr!us: nu imi dai mie victoria

Andr3! MAr!us: ca sa intru in div A

Aly: ba u esti crazy?

Aly: eu retrogradez cu egalu

Aly: si u vrei sa iti dau victoria?

Aly: nu ai u ip ul meu?

Aly: ca ti l-am dat aseara

Andr3! MAr!us: pai aia zic dac egalul tot te retrogradeaza

 

Dupa meci....rezultat 5-4 pt mine

 

Andr3! MAr!us: ca nu pot juca

Andr3! MAr!us: 2-2

Andr3! MAr!us: dai u host o rep

Andr3! MAr!us: iti mai zisai da nu intrasi pe mess

Aly: ce wa?

Andr3! MAr!us: cand se intrrupse

Aly: ce ma?

Andr3! MAr!us: jucam o rep dai u hsot

Andr3! MAr!us: 2-2

Andr3! MAr!us: de unde ramsa

Andr3! MAr!us: ca asa era

Aly: da asta de ce am jukat-o?

Andr3! MAr!us: pai io ti-am scris

Andr3! MAr!us: sa jumca u host

Andr3! MAr!us: da nu ai mai intrat

Andr3! MAr!us: da ip

Aly: da cine da host primu ala da in continuare

Andr3! MAr!us: nu e asa

Aly: nu e cu host o repriza si o repriza

Andr3! MAr!us: [pai si ce sa fac io joc de 2 ori

Andr3! MAr!us: in acelasi teren

Andr3! MAr!us: asa a facut si adelpiero

Andr3! MAr!us: avea el teren

Andr3! MAr!us: a dat hpost

Andr3! MAr!us: acum u dai host

Andr3! MAr!us: continuam cum era

Andr3! MAr!us: da ip

BUZZ!!!

Andr3! MAr!us: zi mah ceva

Aly: nu man

Andr3! MAr!us: pai cum nu ma

Andr3! MAr!us: dac asa

Andr3! MAr!us: e

Aly: am castigat

Aly: bafta

Andr3! MAr!us: io am jcaut la mijto asa

Andr3! MAr!us: ce ai castigat

Andr3! MAr!us: nu e adv

Aly: stiu

Andr3! MAr!us: plm

Aly: mi-am dat seama

Andr3! MAr!us: nu ai vazut ce bft ai avut

Andr3! MAr!us: hai sa jucam o rep

Andr3! MAr!us: na il asteptam

Aly: ce misto ca iti cadeau mainile

Andr3! MAr!us: pe ionutz sa intr pe mess

Aly: extraordinar

Andr3! MAr!us: si vb cu el

Aly: sok

Aly: ok

Andr3! MAr!us: pai jucam cu trebuie

Aly: ia sa vedem care are dreptate

big_aly_for_ever03.12.2006 14:22

dupa 2-2 la pauza... ideea e ca a jukat foarte serios....chiar m-a condus cu 1-0 in "a doua repriza" inca din minutul 1 dupa care am revenit.... nu e vina mea ca lui ii iese din joc.... astept pareri din partea celorlalti jukatori....

Bogdan_STRG03.12.2006 14:26

Mda...

 

In primul rand nu e vina nimanui ca jocu are buguri si nu merge ca-lumea. Sincer la 06 era o raritate sa iei d/c. Luai...daca aveai so tampenia de conexiune...sau ala avea.

 

Acum...cum Ionutz are un motto >> "noi " << ori ceva de genu (wtf ? care noi? :?:), nu avem sansa noi toti de pe FC Steaua sa jucam 07 ca-lumea. Nu prea inteleg...daca cei de la EA scot un patch sa rezolve toate problemele acestea, sau daca scot eu un patch pt ca is bazat si rezolv d/c aiurea etc nu il vom folosi ?

 

Revenind la faza cu blat'u , eu zic ca exista totusi acea mandrie. Chiar daca retrogradezi nu poti sa iti bagi * ca oricum nu mai ai ce face. Mi se pare normal ca Alyn nu a vrut sa iti acorde aiurea meciu. Daca el stie ca poate sa te bata...sau macar spera...atunci termini jocu si pui rezultatul aici.

 

Asteptam sa vedem ce spune moderatorul...

xzique03.12.2006 14:44

hai power cu clasamentul inainte de ultima etapa , sa stim si noi cum stam :twisted:

«11415161718»