FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II - procesul etapei

«1131415161718»
PoWeR28.11.2006 13:58

nu mai postati rezultatele cu jucatorii care sunt exclusi ...

 

clasafcqc5.jpg

 

Anulari:

Big_aly_for_ever -> 3 anulari

Fifanatik -> 2 anulari

Stroevali -> 2 anulari

Fallenangell002000 -> 2 anulari

Filipsebastian21

Savubogdanus

Adiy_rooney

 

Amanari:

ETAPA XXI

Bezmetiqu_alex - Niraymond

ETAPA XXII

Adiy_rooney- Bezmetiqu_alex

ETAPA XXIII

Bezmetiqu_alex - Fifanatik

geegee2128.11.2006 14:23

Etapa 26 Savubogdanus - Stroevali 3-3

Adversarul a jucat mult mai bine ca mine da.....joc totusi cu Barca :)

xzique28.11.2006 14:36

Etapa XXV: Prvrami – adiy_rooney 3-6 ( felicitari adversarului, merita un loc mai bun in campionat )

ADelPiero28.11.2006 14:53

ADelPiero 5-2 Fallenangell002000

 

iny exclus ... si bezmetiqu_alex cu mana in ghips

PoWeR28.11.2006 15:08

Stroevali - Power_steaua_6 4-2 ... conexiune slaba, joc slab :D

_pitzi28.11.2006 15:09

stroevali - power_steaua_6 4-2

Adiy66628.11.2006 15:10

Etapa a XXVI-a: adiy_rooney 4-1 fifanatik

xzique28.11.2006 15:25

Etapa XXVI: Andrei_marius06 - Prvrami 0-1 (devine din ce in ce mai greu, acum pe final)

_pitzi28.11.2006 15:25

lol ... vad ca s-au pus retrogradatii pe treaba, inclusiv eu ... numai surprize :)

PoWeR28.11.2006 15:27
Etapa XXVI: Andrei_marius06 - Prvrami 0-1 (devine din ce in ce mai greu, acum pe final)

 

sa stii ... e foarte greu, mai ales ca stim ca avem promovarea in buzunar :wink:

ultras_andrei_i28.11.2006 15:27

prvrami-andrei_marius06=1-0.meci echilibrat,totul decis de un penalty prostesc :(,oricum gg prvrami

niray28.11.2006 17:28

Etapa XXV

Fifanatik - Niraymond 2-7

 

Etapa XXVI

Niraymond - Big_aly_for_ever 4-2

Jo1n729.11.2006 05:52

omg power infrangere :>

PoWeR29.11.2006 07:36

da 8) si liderul mai pierde :oops:

 

Apropo ionutz, la noi s-au jucat aproape toate meciurile pana la etapa 26 (cu exceptia celor a lui Join7 si Andrei_marius06 - Stroevali )

 

Eventual, poti posta de azi urmatoarele etape sa mai castigam timp si sa terinam mai repede ...

_pitzi29.11.2006 13:46

Andrei_marius06 - Stroevali 1 - 4

niray29.11.2006 14:16

Etapa XXVII

Filipsebastian21 - Niraymond 4-5

 

Etapa XXVIII

Razvy_alexx retras

xzique29.11.2006 14:43

Etapa XXVII: Prvrami - Power_steaua_6 3-2

_pitzi29.11.2006 14:58
Stroevali - Power_steaua_6  4-2 ... conexiune slaba, joc slab  :D

 

am incercat si la tine ... am jucat in perioada in care e mare fataiala pe net ... asta e :|

Adiy66629.11.2006 15:12

adiy_rooney 6-2 filipsebastian

PoWeR29.11.2006 17:02

Big_aly_for_ever - Power_steaua_6 3-6 ... daca e buna conexiunea, sunt invincibil 8)

ADelPiero01.12.2006 06:01

Stroevali 1-5 ADelPiero

 

Alexandru_buia s-a retras...

 

mai ramane cu prvrami :)

PoWeR01.12.2006 08:04

Clasamentul il voi actializa dupa etapa 29

_pitzi01.12.2006 08:49

iny 18 - stroevali 0 - 3 (iny s-a retras)

 

am vb cu bezmetiqu_alex si meciul cu el o sa-l joc luni seara dupa ce-si scoate mana din ghips

DoctorLov01.12.2006 10:05

Etapa XXIX

Fallenangell002000 1 - 0 Niraymond

xzique01.12.2006 12:59

Etapa XXVIII: Savubogdanus - Prvrami 5-5 (super meci,felicitari adversarului)

«1131415161718»