FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II - procesul etapei

«115161718»
big_aly_for_ever03.12.2006 15:12

nu pot da de Niraymond ca sa imi joc meciu....de vreo doua zile nu e pe mess :(

geegee2103.12.2006 15:15

Loollllll. Tare faza cu schimbatul terenului. Normal e sa dea host acelasi jucator ....ce legatura are terenul cu jocul..si dc exista putin fair play sa dai mingea adversarului la inceputul reprizei a 2-a....cel putin io asa fac.

i0nutz8303.12.2006 15:16

Lucrurile sunt cat se poate de clare. Rezultatul dintre andrei_marius si big_aly ramane cel din teren, adica 5-4 pentru big_aly.

 

Pentru repetatele tentative de blat, andrei_marius va primi o penalizare de 5 puncte.

 

@BogdanSTRG: Cand spun "noi", ma gandesc la majoritatea userilor de pe FcSteaua.Ro, care au jocul curat. In alta ordine de idei, conexiunea se pierde la pauza daca unul dintre jucatori apasa aiurea pe taste (gen ESC, S, etc). Din partea mea, poti folosi - pentru placerea personala - cate patch-uri vrei, inclusiv din cele care modifica lungimea pantalonilor spectatorilor. Dar, in ipoteza ca ai jocul incarcat cu tot felul de prostii, sper sa nu ai pretentii sa joci in campionat..

ultras_andrei_i03.12.2006 15:26

andrei_marius06-fifanatik=2-1.

Bogdan_STRG03.12.2006 15:28

Eu nu am mentionat problema cu patch'urile aiurea sau pt ca am eu un fix.

 

Am postat acum ceva timp aici pe FC Steaua modalitatea prin care poti obtine mai multe frame'uri pe secunda...adica o rezolvare la jocul sacadat. Am observat la multi aceasta problema chiar daca au placi video bune. Si desi acele modificari le putea face oricine fara a afecta in vreun fel gameplay'ul, deci fara a afecta celalalt jucator, mi-ai spus clar in acel topic cum ca "noi nu toleram patch'urile de acest gen" ... si chiar m-am intrebat de care gen....apoi ai sters ce am postat...si asa a ramas.

Oricum...ce a fost a fost. :wink:

PoWeR03.12.2006 15:45

Indata postez clasamentul inainte de ultima etapa :wink: ... btw: PoWeR - fifanatik 3-1, foarte greu, respect adversarului si mi-ar parea rau daca va fi nevoit sa ne paraseasca ... chiar mi s-a parut un adversar greu

 

Liga I ... pazea ca vin 8)

xzique03.12.2006 15:53

@Bogdan

 

Patch-ul respectiv nu e destinat jocului multiplayer.Adica nu functioneaza pe net!

i0nutz8303.12.2006 16:20

S-a spus clar pe toate site-urile de gen. Niciun patch nu ajuta in multiplayer. Problema e ca unii nu'nteleg..

PoWeR03.12.2006 16:22

clasafcov1.jpg

 

Big_aly_for_ever -> 3 anulari

Fifanatik -> 2 anulari

Stroevali -> 2 anulari

Fallenangell002000 -> 2 anulari

Filipsebastian21

Savubogdanus

Adiy_rooney

 

Amanari:

ETAPA XXI

Bezmetiqu_alex - Niraymond

ETAPA XXII

Adiy_rooney- Bezmetiqu_alex

ETAPA XXIII

Bezmetiqu_alex - Fifanatik

ETAPA XXIV

Power_steaua_6 - Bezmetiqu_alex

ETAPA XXV

Bezmetiqu_alex - Savubogdanus

ETAPA XXVI

Adelp1er0 - Bezmetiqu_alex

ETAPA XXVIII

Fallenangell002000 - Bezmetiqu_alex

ETAPA XXIX

Stroevali - Bezmetiqu_alex

i0nutz8303.12.2006 16:43

Toate meciurile ramase de disputat se joaca pana MARTI, 5 DECEMBRIE, ORA 23.00 (inclusiv amanarile)

xzique03.12.2006 18:01

Etapa XXX: Iny18 - Prvrami 0-3 (exmatriculat :twisted: )

niray04.12.2006 04:02
nu pot da de Niraymond ca sa imi joc meciu....de vreo doua zile nu e pe mess :(

 

Ce meci vrei sa mai joci cu mine?!?!!? Un amical? :D

Jo1n704.12.2006 08:39

ETAPA XXV

Bezmetiqu_alex - Savubogdanus 8-0

i`m back :>

ultras_andrei_i04.12.2006 08:53

andrei_marius06-razvy_alexx=3-0.

big_aly_for_ever04.12.2006 09:41

sry niray......greseala mea

Adiy66604.12.2006 10:42

Restanta etapa a XXII-a: adiy_rooney 7-2 bezmetiqu_alex

Etapa a XXX-a: adiy_rooney 5-4 nyraymond

PoWeR04.12.2006 16:47

Power_steaua_6 - Filipsebastian21 9-1 ... sfarsit de sezon 8)

 

oricum, scor prea mare dupa parerea mea ...

Jo1n704.12.2006 17:00

ETAPA XXI

Bezmetiqu_alex - Niraymond 11-1 da a`ti vzt bine 11 (meci care intra tot :) )

ETAPA XXIX

Stroevali - Bezmetiqu_alex 3-4

PoWeR04.12.2006 17:07

bezmetiqule ... jucam maine cand vin de la scoala, ca azi is rupt de oboseala :wink:

ADelPiero05.12.2006 11:10

fifanatik 2-4 ADelPiero

Jo1n705.12.2006 12:27

ETAPA XXIV

Power_steaua_6 - Bezmetiqu_alex 5-3

ETAPA XXVIII

Fallenangell002000 - Bezmetiqu_alex 0-1

ETAPA XXVI

Adelp1er0 - Bezmetiqu_alex 3-4

 

m`ati blestemat astia care v`am dat 8 si 11.nu mai intra nimic :) noroc ca se termina camp.

PoWeR05.12.2006 13:06

eh ... important e ca intram in Liga I

 

PS: Mai sunt de jucat 3 meciuri:

 

ETAPA XXIII

Bezmetiqu_alex - Fifanatik

ETAPA XXX

Savubogdanus - Big_aly_for_ever

DoctorLov05.12.2006 14:15

ETAPA XXX

Fallenangell002000 3 - 1 Stroevali

geegee2105.12.2006 15:26

Ultima etapa

Savubogdanus - Big_aly_for_ever 2-3

Jo1n705.12.2006 15:33

ETAPA XXIII

Bezmetiqu_alex - Fifanatik

cu baiatu asta am jucat..se misca de caca000...

mi`a dat 2-0 o repriza ..am deconectat..i`am dat 1-0 primele 10 min din a doua..am deconectat..plm

 

ma interesa meciu ca daca, castigam :D eram la egalitate cu power.

oricum puneti c vreti la rezultat.

ca nu am avut timp sa ma inteleg cu el. :evil:

«115161718»