FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II - procesul etapei

«123418»
bugsyy11.10.2006 18:47

razvy_alexx - iny18 4-3

PoWeR11.10.2006 18:56

eu n-am reusit sa dau de andrei_marius ... sper sa jucam i nseara asta ca maine am ore pana la 15 si e greu sa apuc atunci :P

ady_4steaua11.10.2006 19:28

marinescu_dani2005 - ady_adinho 5-3 meci frumos..mult fairplay.. dar cu 2 ratari incredibile ale mele in ultimele minute amandoua din 6 metri asta e ...aa si in min 6 scoru era 2-1 :lol:

sebastian_blondu11.10.2006 19:31

Bezmetiqu_alex(Valencia) - filipsebastian21(Arsenal) = 3-4

Prodigy_andrey11.10.2006 19:32

Hehe avem 2 filip in campionat :)

PoWeR11.10.2006 19:51
marinescu_dani2005 - ady_adinho 5-3 meci frumos..mult fairplay.. dar cu  2 ratari incredibile ale mele in ultimele minute amandoua din 6 metri asta e  ...aa si in min 6 scoru era 2-1 :lol:

 

 

lol ... da nu sunteti din Liga I, sau te-ai simtit adinho :D

Jo1n711.10.2006 20:18
Bezmetiqu_alex(Valencia) - filipsebastian21(Arsenal) = 3-4

ehee..3-1 pt mine 1 repr..3 0 pt el alta repr..

:)

PoWeR11.10.2006 20:51

se pare ca nu voi da de adversar ... na ata ete, poate maine

ady_4steaua12.10.2006 09:00

greseala mea..eram noapte eram obosit si nu m-am uitat bine.. :lol:

ultras_andrei_i12.10.2006 10:27

n-am putut sa stau ieri pe mess am avut o treaba.azi sunt on tot,pregatit pt a debuta cu drepta(sper).

Adiy66612.10.2006 11:17

Etapa I: savubogdanus 3-3 adiy_rooney

PoWeR12.10.2006 12:38
Etapa I: Power_steaua_6 - Andrei_marius06 3-3 ... meci dramatic, cu rasturnari de situatie :P ... (0-2, 2-2, 2-3, 3-3) cu ultimu` gol in min 90 :D Per ansamblu, rezultat echitabil
ultras_andrei_i12.10.2006 13:41

andrei_marius06-power_steaua_6=3-3.meci frumos unde adversaru a avut ceva noroc egaland in min 90+,de la 2-0 pt mine :(

xzique12.10.2006 18:23

Etapa 2: prvrami - razvy_alexx 4-1 un meci frumos, alert si cu multe ocazii de ambele parti.Bafta in continuare bugsy

_pitzi13.10.2006 19:47

stroevali - fifanatik 3-2 un meci frumos decis in prima repriza :)

sebastian_blondu13.10.2006 20:01

Etapa2: Fifanatik(Real Madrid) - Filipsebastian21(Arsenal)= 2-6

laca_713.10.2006 20:48

etapa 2:alexandru_buia- niraymond4-2 (1-0,1-2,2-2,3-2,4-2) pleaca la munte pana luni ( mia zis sa va spun)

sebastian_blondu13.10.2006 20:56

Etapa3: Filipsebastian21(Arsenal) - Iny18(AtMadrid)= 2-3

Felicitari adversarului !!!

niray13.10.2006 21:06

Se pare ca trebuie sa aman meciul cu savubogdanus...

Ieri i-am trimis mesaje si nu mi-a raspuns si azi am dat de el inainte sa plec (era pe invizibil), iar cand am revenit nu mai era (e adevarat dupa mai mult de o ora intarziere).

De maine plec in Bucegi pana pe duminica seara, deci nu mai apuc sa joc meciul in timpul alocat...

DoctorLov14.10.2006 08:03

Fallenangell002000 4 - 2 Big_aly_for_ever

bugsyy14.10.2006 11:13

razvy_alexx - adelpiero 6-0

Jo1n714.10.2006 16:31

Etapa II

Bezmetiqu_alex - Andrei_marius06 6 - 1

ultras_andrei_i14.10.2006 16:32

bezmetiqu_alex-andrei_marius06=6-1.un scor mincinos unde un rezultat de egalitate ar fi fost mao echitabil

xzique14.10.2006 17:24

Etapa 3: prvrami - alexandru_buia 5-2 din 2 prime reprize.

_pitzi14.10.2006 22:45

stroevali - adiy_rooney 14 - 2 ... romanul cred ca s-a ofticat la 4 - 2 pt mine si a inceput sa-si dea autogoluri (nu i-am stricat distractia :wink: )

«123418»