@ bezmetiq...lewl, las` ma ca in sezonu` trecut a fost unu care si-a dat mai multe autogoluri de a fost 1-17
, ianculescu din cate imi amintesc 8)
@ bezmetiq...lewl, las` ma ca in sezonu` trecut a fost unu care si-a dat mai multe autogoluri de a fost 1-17
, ianculescu din cate imi amintesc 8)
ceva clasament
?
In mod normal, anonim ar fi trebuit sa il posteze. Vom gasi pe altcineva sa se ocupe..
*Etape noi !
cool :twisted: sper sa fac macar 3 puncte din urmatoarele doua etape
Propun pe power
=))
mah power Steaua auzi frate crezi ca toata ziua am timp sa joc de ma tot bati la cap ........ o singura data a fost atunci cand am intrat sa jucam .......ai dat tu gol si a iesit din joc ............ fratelo.. . acu cand ti-am zis sa joci ai zis scz ai pierdut 3-0 .... pai.!!!
SA nu va certatzi si voi :lol: hai iny k se mai intampla !! ata ete ![]()
iny18, ieri si alaltaieri am fost la PC aproape tot timpul, ti-am tot zis sa jucam si tot amanai, cand sa jucam ai iesit ... deci nu inteleg ce motiv mai gasesti ? 0-3 .
ET 4:
Prvrami 3-3 Bezmetiqu_alex
greu rau cu baiatu` asta !
bafta!
Prvrami - Bezmetiqu_alex 3-3 ( kamikaze baiatu asta, isi da autogol si pe urma primeste 2 penaltyuri cadou de la corpodean si egaleaza :lol: )
fifanatik - prvrami 1-3 ( nu mai uita de setari :wink:)
stroevali - alexandru_buia 5-0 ... am tras tare in repriza intai si am bagat 5 boabe, in repriza 2 m-am multumit cu ratari ![]()
Etapa 4: Filipsebastian21 - Savubogdanus 3-4
ET 5:
Razvy_alexx 1-4 Bezmetiqu_alex
hai bahtalo si tie !
)
Salutare! As dori sa imi cer scuze de la Andrei06 pentru faptul ca nu am putut sa joc meciul cu el. Dar am o problema cu internetul...s-a defectat ceva la panoul RDS de pe scara blocului si meseriasii de la RDS inca n-au catadicsit sa vina desi i-am anuntat sambata dimineata de pe la 13. Totodata, vreau sa cer amanarea meciurilor cu Adiy_rooney si cu Power_steaua_6. Nu stiu cat o sa aman, dar saptamana asta vom juca oricum sper.
Inca o data, scuze adversarilor mei pentru imposibilitatea de a disputa meciurile.
nu`i nik din pct meu de vedere ![]()
Etapa 2: Adelp1er0 - Savubogdanus 1-2
adelp1er0 3-4 big_aly_for_ever
Etapa 5: Andrei_marius06 - Savubogdanus 1-5
Meci greu cu un scor mincinos. Adversarul meu a jucat foarte bine, scorul a fost 1-1 pana prin min 60 dupa care a inceput festivalul cu Ronaldinho care in fifa 07 e cu 10 clase peste ceilalti!!!
Sunt pe primul loc ![]()
meciul meu cu Razvy_alexx se va juca probabil deseara dupa 8 ca atunci mi-a zis adversarul ca poate juca
imi pare rau ca am creat si mesajul asta dupa cel anterior postat tot de mine
... a fost o greseala din cauza browserului meu.
stiti ceva de niraimond?nu m-a dat add pe mess.
andrei_marius06-niraymond=4-3.un meci frumos.
ETAPA 5 : Filipsebastian21(Arsenal) - Stroevali(Sevilla) = 5 -4
Greuuuuu rau( 3 goluri in min 90). Scuze de intarziere !!!