FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II - procesul etapei

«12345618»
blindica15.10.2006 19:48

@ bezmetiq...lewl, las` ma ca in sezonu` trecut a fost unu care si-a dat mai multe autogoluri de a fost 1-17 :D, ianculescu din cate imi amintesc 8)

PoWeR16.10.2006 03:58

ceva clasament :P ?

i0nutz8316.10.2006 08:24

In mod normal, anonim ar fi trebuit sa il posteze. Vom gasi pe altcineva sa se ocupe..

 

*Etape noi !

PoWeR16.10.2006 12:34

cool :twisted: sper sa fac macar 3 puncte din urmatoarele doua etape

Prodigy_andrey16.10.2006 12:38

Propun pe power :) =))

PoWeR16.10.2006 12:45
:oops:
iny1816.10.2006 12:58

mah power Steaua auzi frate crezi ca toata ziua am timp sa joc de ma tot bati la cap ........ o singura data a fost atunci cand am intrat sa jucam .......ai dat tu gol si a iesit din joc ............ fratelo.. . acu cand ti-am zis sa joci ai zis scz ai pierdut 3-0 .... pai.!!!

Prodigy_andrey16.10.2006 13:01

SA nu va certatzi si voi :lol: hai iny k se mai intampla !! ata ete ;)

PoWeR16.10.2006 13:05

iny18, ieri si alaltaieri am fost la PC aproape tot timpul, ti-am tot zis sa jucam si tot amanai, cand sa jucam ai iesit ... deci nu inteleg ce motiv mai gasesti ? 0-3 .

Jo1n716.10.2006 15:33

ET 4:

Prvrami 3-3 Bezmetiqu_alex

 

greu rau cu baiatu` asta !

bafta!

xzique16.10.2006 16:02

Prvrami - Bezmetiqu_alex 3-3 ( kamikaze baiatu asta, isi da autogol si pe urma primeste 2 penaltyuri cadou de la corpodean si egaleaza :lol: )

 

fifanatik - prvrami 1-3 ( nu mai uita de setari :wink:)

_pitzi16.10.2006 17:08

stroevali - alexandru_buia 5-0 ... am tras tare in repriza intai si am bagat 5 boabe, in repriza 2 m-am multumit cu ratari :|

geegee2116.10.2006 19:12

Etapa 4: Filipsebastian21 - Savubogdanus 3-4

Jo1n716.10.2006 20:06

ET 5:

Razvy_alexx 1-4 Bezmetiqu_alex

hai bahtalo si tie ! ;))

DoctorLov17.10.2006 06:32

Salutare! As dori sa imi cer scuze de la Andrei06 pentru faptul ca nu am putut sa joc meciul cu el. Dar am o problema cu internetul...s-a defectat ceva la panoul RDS de pe scara blocului si meseriasii de la RDS inca n-au catadicsit sa vina desi i-am anuntat sambata dimineata de pe la 13. Totodata, vreau sa cer amanarea meciurilor cu Adiy_rooney si cu Power_steaua_6. Nu stiu cat o sa aman, dar saptamana asta vom juca oricum sper.

Inca o data, scuze adversarilor mei pentru imposibilitatea de a disputa meciurile.

PoWeR17.10.2006 08:08

nu`i nik din pct meu de vedere :P

geegee2117.10.2006 08:26

Etapa 2: Adelp1er0 - Savubogdanus 1-2

big_aly_for_ever17.10.2006 19:12

adelp1er0 3-4 big_aly_for_ever

geegee2117.10.2006 21:42

Etapa 5: Andrei_marius06 - Savubogdanus 1-5

Meci greu cu un scor mincinos. Adversarul meu a jucat foarte bine, scorul a fost 1-1 pana prin min 60 dupa care a inceput festivalul cu Ronaldinho care in fifa 07 e cu 10 clase peste ceilalti!!!

Sunt pe primul loc :D

PoWeR18.10.2006 11:20

meciul meu cu Razvy_alexx se va juca probabil deseara dupa 8 ca atunci mi-a zis adversarul ca poate juca

PoWeR18.10.2006 11:24

imi pare rau ca am creat si mesajul asta dupa cel anterior postat tot de mine :D ... a fost o greseala din cauza browserului meu.

ultras_andrei_i18.10.2006 11:26

stiti ceva de niraimond?nu m-a dat add pe mess.

ultras_andrei_i18.10.2006 15:36

andrei_marius06-niraymond=4-3.un meci frumos.

sebastian_blondu18.10.2006 18:45

ETAPA 5 : Filipsebastian21(Arsenal) - Stroevali(Sevilla) = 5 -4

Greuuuuu rau( 3 goluri in min 90). Scuze de intarziere !!!

PoWeR18.10.2006 19:19
Etapa a IV-a: Razvy_alexx - Power_steaua_6 4-4, am egalat adversarul de fiecare data
«12345618»