Etapa V:
Niraymond - Iny18 2-4... M-am jucat cu ocaziile :cry:
Etapa V:
Niraymond - Iny18 2-4... M-am jucat cu ocaziile :cry:
ceva etape, clasament ?
ionutz ...... nu am putut juka etapa pentru ca nu l-am vazut online niciodata pe Alexandru_buia .........dak postezi urmatoarele etape si termenul va fi pana duminica, te rog frumos sa mi le amani pana luni ca lipsesc 3 zile....ms frumos
hai cu etape noi ![]()
/me wants to play ![]()
Etape noi ![]()
Etapa VI
Bezmetiqu_alex - Niraymond 0-2
razvy_alexx - alexandru_buia 2-0

Restante / Anulari:
ETAPA IV
Fifanatik - Iny18
ETAPA V
Adiy_rooney- Adelp1er0
Big_aly_for_ever - Alexandru_buia
Restante? Anulari poate..
Etapa IV
Adiy_rooney 2 - 4 Fallenangell002000
Savubogdanus - Fallenangell002000 4-1 (Am ratat cam mult :cry: )
adiy_rooney 2-4 adelp1ero
adiy_rooney 3-5 iny
iny18-adiy_rooney 5-3 etapaVI: un meci frumos .......si am vazut ca l-am butut bate si in zece oameni ... am avut un om eliminat in min 6 :cry: ... nu stiu ce se intampla dar tre schimbati arbitrii astia ne fura pe fata :lol: ![]()
!! bafta rooney in continuare !!!
Etapa a VII-a: Power_steaua_6 - Adelp1er0 8-2 ... meci nervos, amandoi ofticati dupa Otelul-Steaua :?
EU MA RETRAG DIN CAMPIONATUL ASTA ... STAU SA-MI FAC DRACI LA TOATE MECIURILE IN CONEXIUNE PROASTA!!!
editat de moderatori
Etapa VII
Niraymond - Stroevali 6-2
EU MA RETRAG DIN CAMPIONATUL ASTA ... STAU SA-MI FAC DRACI LA TOATE MECIURILE IN CONEXIUNE PROASTA!!!
pentru asta nu mai e nevoie sa te retragi...vei fii direct banat si exclus :lol: :lol: :lol:
andrei_marius06-adelp1er0=3-1.(inter-juventus).oleeeee ole ole ole inter inter.
*ban _pitzi: Invata sa te exprimi..!
fifanatik-iny18 2-5 etapa a IV!!! :lol: este bine in ca 3 pct
!!! bafta valy
Etapa VI: Prvrami - Big_aly_for_ever 7-3
Succes mai departe.
Etape noi.