FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II - procesul etapei

«13456718»
niray19.10.2006 07:55

Etapa V:

 

Niraymond - Iny18 2-4... M-am jucat cu ocaziile :cry:

PoWeR19.10.2006 10:02

ceva etape, clasament ?

big_aly_for_ever19.10.2006 14:11

ionutz ...... nu am putut juka etapa pentru ca nu l-am vazut online niciodata pe Alexandru_buia .........dak postezi urmatoarele etape si termenul va fi pana duminica, te rog frumos sa mi le amani pana luni ca lipsesc 3 zile....ms frumos

Jo1n719.10.2006 15:53

hai cu etape noi :D

/me wants to play :)

i0nutz8319.10.2006 17:12

Etape noi :)

PoWeR19.10.2006 20:10
:P ... probabil in seara asta o sa avem si clasamentul
niray20.10.2006 16:37

Etapa VI

 

Bezmetiqu_alex - Niraymond 0-2

bugsyy20.10.2006 16:48

razvy_alexx - alexandru_buia 2-0

PoWeR20.10.2006 18:18

clasamentff6.jpg

 

Restante / Anulari:

ETAPA IV

Fifanatik - Iny18

ETAPA V

Adiy_rooney- Adelp1er0

Big_aly_for_ever - Alexandru_buia

i0nutz8320.10.2006 19:00

Restante? Anulari poate..

DoctorLov20.10.2006 19:28

Etapa IV

Adiy_rooney 2 - 4 Fallenangell002000

PoWeR20.10.2006 20:30
ETAPA V: Power_steaua_6 - Fallenangell002000 6-2, victorie importanta pt mine
geegee2121.10.2006 11:30

Savubogdanus - Fallenangell002000 4-1 (Am ratat cam mult :cry: )

Adiy66621.10.2006 17:56

adiy_rooney 2-4 adelp1ero

Adiy66621.10.2006 19:34

adiy_rooney 3-5 iny

iny1821.10.2006 19:36

iny18-adiy_rooney 5-3 etapaVI: un meci frumos .......si am vazut ca l-am butut bate si in zece oameni ... am avut un om eliminat in min 6 :cry: ... nu stiu ce se intampla dar tre schimbati arbitrii astia ne fura pe fata :lol: :P:))!! bafta rooney in continuare !!!

PoWeR22.10.2006 14:32

Etapa a VII-a: Power_steaua_6 - Adelp1er0 8-2 ... meci nervos, amandoi ofticati dupa Otelul-Steaua :?

_pitzi22.10.2006 16:29

EU MA RETRAG DIN CAMPIONATUL ASTA ... STAU SA-MI FAC DRACI LA TOATE MECIURILE IN CONEXIUNE PROASTA!!!

 

editat de moderatori

niray22.10.2006 16:29

Etapa VII

 

Niraymond - Stroevali 6-2

RobYnho22.10.2006 16:32
EU MA RETRAG DIN CAMPIONATUL ASTA ...  STAU SA-MI FAC DRACI LA TOATE MECIURILE IN CONEXIUNE PROASTA!!!

 

pentru asta nu mai e nevoie sa te retragi...vei fii direct banat si exclus :lol: :lol: :lol:

ultras_andrei_i22.10.2006 19:52

andrei_marius06-adelp1er0=3-1.(inter-juventus).oleeeee ole ole ole inter inter.

i0nutz8322.10.2006 21:17

*ban _pitzi: Invata sa te exprimi..!

iny1823.10.2006 14:38

fifanatik-iny18 2-5 etapa a IV!!! :lol: este bine in ca 3 pct :P !!! bafta valy

xzique23.10.2006 16:37

Etapa VI: Prvrami - Big_aly_for_ever 7-3

 

Succes mai departe.

i0nutz8324.10.2006 12:17

Etape noi.

«13456718»