FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II - procesul etapei

«14567818»
ultras_andrei_i24.10.2006 12:34

Ionutz ai gresit etapa a IX-a.ai pus tot etapa a VIII-a.

i0nutz8324.10.2006 12:49

Corectat.

fifanatik24.10.2006 16:38

fallenangelo002000 - fifanatik 3 - 5

Adiy66624.10.2006 17:24

Etapa a IX-a: adiy_rooney 3-0 alexandru_buia. Adversarul a zis ca se retrage din campionat.

sebastian_blondu24.10.2006 17:32

ETAPA VII Filipsebastian21(Arsenal) - Prvrami(Fiorentina) = 5-3 ... greu

xzique24.10.2006 18:15

Etapa VII: filipsebastian21 - prvrami 5-3 ( un rezultat de egalitate era mai echitabil )

 

Etapa VIII: Stroevali - Prvrami 2-8 (razbunarea de la meciul anterior :) )

ultras_andrei_i25.10.2006 16:43

iny18-andrei_marius06=3-2.conexiune infecta,asta e.

iny1825.10.2006 16:45

andrei_marius06-iny18 2-3 etapa VII!!! asa este connecsiune slaba in a doua parte a meciului !!! :lol: :P dar asta eee bafta Marius !!!

l1o_l1am325.10.2006 17:08

jucatorul PoWeR are momentan o problema cu PC .... i sa ars placa video.....si roaga daca puteti amana cateva meciuri pana isi ia placa video noua( cel mult 3-4zile)

PoWeR26.10.2006 06:51

asa e ... mi s-a ars placa video cred si sper sa pot remedia in cateva zile defectiunea ... acu` sunt la scoala :D:D:D la info :twisted:

Valius26.10.2006 18:34

sallz allz ce mai faceti :D? cum mai merge campu? vad ca sunt f multe surprize fatza de sezonu trecut :D. Sper ca sezonu viitor ionutz ma va baga si pe mn sa va arate io ce a invatzat la 07 :lol: fatza de 06...

xzique26.10.2006 18:51

Etapa IX: Niraymond - Prvrami 2-3 ... greu, dar o victorie meritata zic eu! Succes mai departe ramon!

sebastian_blondu26.10.2006 19:25

ETAPA IX : Filipsebastian21(Arsenal) - Big_aly_for_ever(Lyon) = 3-3

bugsyy27.10.2006 07:17

razvy_alexx - savubogdanus 4-2

Jo1n727.10.2006 18:37

fifanatik mi`ai dat ignore? ca nu te`am vzt pe net..

power t astept :D

big_aly_for_ever27.10.2006 19:13

fifanatik 1 - 5 big_aly_for_ever

Jo1n727.10.2006 20:32
Bezmetiqu_alex 4-2 Fifanatik
DoctorLov28.10.2006 07:56

Etapa VIII: Fallenangell002000 – Alexandru_buia ??? Am inteles ca buia nu mai joaca ? i se anuleaza rezultatele sau castigam toti cu 3-0 ?

Etapa IX: Fallenangell002000 3 - 1 Adelp1er0

ultras_andrei_i28.10.2006 08:09

andrei_marius-stroevali=2-3.

EU MA RETRAG DIN CAMPIONATUL ASTA ... STAU SA-MI FAC DRACI LA TOATE MECIURILE IN CONEXIUNE PROASTA!!!

 

editat de moderatori

stroevali(_pitzi) s-a retras,da mi-a zis ca a vb cu ionutz si l-a reprimit.daca s-a retras inseamna ca am castigat 3-0.dac nu...asta e.
ultras_andrei_i28.10.2006 09:34

andrei_marius06-adiy_rooney=2-1.un meci frumos.

PoWeR28.10.2006 12:04

am revenit si eu ... am gasit o solutie de urgenta asa ca ma apuc de jucat meciurile

sebastian_blondu28.10.2006 16:07

ETAPA VIII : Adelp1er0(Juventus) - Filipsebastian21(Arsenal) = 4-5 .... greu.

Felicitari si succes partenerului pe mai departe !!!

PoWeR28.10.2006 20:42

Etapa a VIII-a:

 

Power_steaua_6 - Niraymond 5-3 ... ooo daaaaaaaa, 3 goluri dupa cornere :D mare bulan :twisted:

Jo1n729.10.2006 09:43

power sry azi nu pot sa joc.

amanam? maine? plizz

PoWeR29.10.2006 10:17

ok, eu nu am nimic impotriva

 

In alta ordine de idei,

savubogdanus - power_steaua_6 1-2, meci dramatic, am dat gol pe un contra-atac in ultimele minute :D .. oricum meci f frumos

«14567818»