FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II - procesul etapei

«15678918»
PoWeR29.10.2006 11:38

In Liga II mai trebuie sa se joace:

 

ETAPA VI

Stroevali - Razvy_alexx

ETAPA VIII

Iny18 - Big_aly_for_ever

ETAPA IX

Savubogdanus - Iny18

Razvy_alexx - Fifanatik

Jo1n729.10.2006 13:50
Adiy_rooney- Bezmetiqu_alex 0 0
i0nutz8329.10.2006 14:40

**Etape noi..

PoWeR29.10.2006 18:30

baieti hai jucati meciurile care mai sunt ramase pana la etapa IX inclkusiv sa bag clasamentu`

Jo1n729.10.2006 19:47
Power_steaua_6 - Bezmetiqu_alex 2 - 4 :D
i0nutz8329.10.2006 19:54

power: tot ce nu s-a jucat pana in momentul asta ANULEZI. Ma refer la jocurile de mai sus :)

jony_dumy29.10.2006 21:04

vreau si eu in Liga!!!! ce tre sa fac ? :roll:

blindica30.10.2006 04:19

sa ai credintza fiule... 8)

i0nutz8330.10.2006 09:51

Pentru cei care nu sunt in campionat dar isi doresc sa joace pe fcsteaua.ro:

 

Inainte de a posta tot felul de aberatii cititi toate sectiunile acestui forum.

PoWeR30.10.2006 19:31

Iata si clasamentul !!! Nu sunt calculate penalizarile ele vor fi la final :D

 

clasamentfcel4.jpg

 

Meciuri anulate:

 

Stroevali - Razvy_alexx

Iny18 - Big_aly_for_ever

Savubogdanus - Iny18

Razvy_alexx - Fifanatik

xzique30.10.2006 21:12

Imi cer scuze fata de organizatori si cei cu care am urmatoarele meciuri dar marti dimineata trebuie sa plec cu munca la Bacau, daca se poate o amanare as fi recunoscator. Numai bine!

 

P.S: xzique = prvrami

Jo1n730.10.2006 21:16

cea mai buna aparare :D

ps: no. 3

_pitzi31.10.2006 08:35

de joi 2 noiembrie 2006 pana luni 6 noiembrie voi fi plecat in ungaria la o conferinta asa ca nu voi putea juca meciurile, cum se procedeaza in astfel de cazuri? se amana meciurile sau le pierd?

i0nutz8331.10.2006 09:14

Amanam.

_pitzi31.10.2006 09:24

Mersi Ionut!

 

PS: Pt cei care nu stiu si vor avea meciuri cu mine in perioada asta _pitzi = stroevali

geegee2131.10.2006 09:48

Etapa 10: Bezmetiqu_alex - Savubogdanus 1-2

ultras_andrei_i31.10.2006 10:57

andrei_marius06-alexandru_buia=3-0.nu dau prvami.

niray31.10.2006 17:45

Etapa X

 

Fifanatik - Niraymond 1-2

Jo1n731.10.2006 18:25

Etapa 11:

 

Adelp1er0 - Bezmetiqu_alex 1-4

DoctorLov31.10.2006 18:25

Etapa XI

Fallenangell002000 4 - 1 Invy18

geegee2131.10.2006 19:42

Etapa XI : Savubogdanus - Stroevali 5-3

niray01.11.2006 09:17

Big_aly_for_ever :?

_pitzi01.11.2006 10:11

nu reusesc sa dau de Power_steaua_6 ca sa joc meciul din etapa X cu el ... din pacate seara nu mai pot fi online pt ca mi s-au ars sursa si placa video si abia dupa ce vin de la Debrecen pot sa rezolv problema.

 

Meciul cu Power_steaua_6 il pot juca astazi pana la ora 18:00 cand plec de la servici, daca nu dau de el propun ca meciul sa fie amanat :|

johnny0601.11.2006 13:41
si abia dupa ce vin de la Debrecen pot sa rezolv problema.

 

zici ca tu esti ungur-bulan :lol:

_pitzi01.11.2006 13:50
si abia dupa ce vin de la Debrecen pot sa rezolv problema.

 

zici ca tu esti ungur-bulan :lol:

 

vezi sa nu :)

«15678918»