In Liga II mai trebuie sa se joace:
ETAPA VI
Stroevali - Razvy_alexx
ETAPA VIII
Iny18 - Big_aly_for_ever
ETAPA IX
Savubogdanus - Iny18
Razvy_alexx - Fifanatik
In Liga II mai trebuie sa se joace:
ETAPA VI
Stroevali - Razvy_alexx
ETAPA VIII
Iny18 - Big_aly_for_ever
ETAPA IX
Savubogdanus - Iny18
Razvy_alexx - Fifanatik
**Etape noi..
baieti hai jucati meciurile care mai sunt ramase pana la etapa IX inclkusiv sa bag clasamentu`
power: tot ce nu s-a jucat pana in momentul asta ANULEZI. Ma refer la jocurile de mai sus ![]()
vreau si eu in Liga!!!! ce tre sa fac ? :roll:
sa ai credintza fiule... 8)
Pentru cei care nu sunt in campionat dar isi doresc sa joace pe fcsteaua.ro:
Inainte de a posta tot felul de aberatii cititi toate sectiunile acestui forum.
Iata si clasamentul !!! Nu sunt calculate penalizarile ele vor fi la final ![]()

Meciuri anulate:
Stroevali - Razvy_alexx
Iny18 - Big_aly_for_ever
Savubogdanus - Iny18
Razvy_alexx - Fifanatik
Imi cer scuze fata de organizatori si cei cu care am urmatoarele meciuri dar marti dimineata trebuie sa plec cu munca la Bacau, daca se poate o amanare as fi recunoscator. Numai bine!
P.S: xzique = prvrami
cea mai buna aparare ![]()
ps: no. 3
de joi 2 noiembrie 2006 pana luni 6 noiembrie voi fi plecat in ungaria la o conferinta asa ca nu voi putea juca meciurile, cum se procedeaza in astfel de cazuri? se amana meciurile sau le pierd?
Amanam.
Mersi Ionut!
PS: Pt cei care nu stiu si vor avea meciuri cu mine in perioada asta _pitzi = stroevali
Etapa 10: Bezmetiqu_alex - Savubogdanus 1-2
andrei_marius06-alexandru_buia=3-0.nu dau prvami.
Etapa X
Fifanatik - Niraymond 1-2
Etapa 11:
Adelp1er0 - Bezmetiqu_alex 1-4
Etapa XI
Fallenangell002000 4 - 1 Invy18
Etapa XI : Savubogdanus - Stroevali 5-3
Big_aly_for_ever :?
nu reusesc sa dau de Power_steaua_6 ca sa joc meciul din etapa X cu el ... din pacate seara nu mai pot fi online pt ca mi s-au ars sursa si placa video si abia dupa ce vin de la Debrecen pot sa rezolv problema.
Meciul cu Power_steaua_6 il pot juca astazi pana la ora 18:00 cand plec de la servici, daca nu dau de el propun ca meciul sa fie amanat ![]()
si abia dupa ce vin de la Debrecen pot sa rezolv problema.
zici ca tu esti ungur-bulan :lol:
si abia dupa ce vin de la Debrecen pot sa rezolv problema.
zici ca tu esti ungur-bulan :lol:
vezi sa nu ![]()