FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II - procesul etapei

«167891018»
sebastian_blondu01.11.2006 22:31

ETAPA X : Filipsebastian21(Arsenal) - Fallenangell002000(Liverpool) = 5-5

niray02.11.2006 07:30

Etapa XI

 

Niraymond - Big_aly_for_ever 2-3

Adiy66604.11.2006 16:29

pvrami 3-5 adiy_rooney

xzique04.11.2006 16:41

Etapa X: prvrami - adiy_rooney 3-5

Etapa XI: andrei_marius06 - prvrami 1-5

 

P.S: Scuze de intarziere dar am fost plecat din buc.

ultras_andrei_i04.11.2006 17:18

andrei_marius06_prvrami=1-5.mult noroc pt adversar

ADelPiero04.11.2006 21:59

2-5 cu iny min 45... si apoi disconect si nu a mai dat nici un semn de viata

 

asasagr2.jpg

PoWeR05.11.2006 09:16

si ce vrei sa vedem aici, cum arbitrul face marcaj strans :D ?

ADelPiero05.11.2006 10:20

sa vezi scorul, frumosule!

 

il caut de saptamani intregi si il doare in cur de campionat....

 

hazliule.

PoWeR05.11.2006 11:23

hai ssstt .. si vorbeste frumos :D

Adiy66605.11.2006 12:23

Etapa a XIII-a: filipsebastian 1-2 adiy_rooney

PoWeR05.11.2006 13:57

in seara asta pun si clasamenul :P

PoWeR05.11.2006 15:56

Clasament dupa etapa a XI-a :

 

Stroevali - Power_steaua_6 (amanat -> stroe in Ungaria)

 

clasamenttz2.jpg

 

Stroevali - Razvy_alexx

Iny18 - Big_aly_for_ever

Savubogdanus - Iny18

Razvy_alexx - Fifanatik

Big_aly_for_ever - Razvy_alexx

Adiy_rooney- Fifanatik

Razvy_alexx - Filipsebastian21

 

Razvy_alexx -> 4 anulari (OUT)

Big_aly_for_ever -> 2 anulari

Fifanatik -> 2 anulari

Filipsebastian21

Savubogdanus

Iny18

Adiy_rooney

sebastian_blondu06.11.2006 17:05

Salut! Eu(filipsebastian21) nu am anulat nimic !!! Am fost restant cu un singur meci(Razvy_alexx - Filipsebastian21) dar nu din vina mea ci din cauza lui Razvy_alexx care nu mai vrea sa joaca in campionat. Mi-a spus asta si acum cateva minute:

razvy_alexx (11/6/2006 6:53:00 PM): nu mai joc fifa

razvy_alexx (11/6/2006 6:53:02 PM): da-l incolo

razvy_alexx (11/6/2006 6:53:06 PM): zi-le sa ma scoata

i0nutz8306.11.2006 17:20

E plin campionatul de papagali d'astia care se inscriu doar sa aiba de unde sa se retraga.. Cred ca o cerinta suplimentara la viitoarele inscrieri va fi lipsa penelor..

 

Ciudat, niciunul n'are sange sa anunte aici PERSONAL ca se retrage, sa vina cu motive, sa ne explice ce l-a determinat sa ia aceasta masura radicala, etc.

Jo1n706.11.2006 17:22

ETAPA XIII

 

Fallenangell002000 - Bezmetiqu_alex 0-7

ADelPiero06.11.2006 17:23

stroe cand revine ? :?:

 

pe Alexandru_buia l-a vazut cineva? :idea: :?: :?:

i0nutz8306.11.2006 17:29

@delpiero: buia E pe mess..

ADelPiero06.11.2006 17:33

ADelPiero: esti ?

ADelPiero: avem meci in campionat

BUZZ!!!

alexandru_buia: bah eu m-am retras din camp

ADelPiero: da?

alexandru_buia: da

alexandru_buia: you won

ADelPiero: :)

ADelPiero: ok

ultras_andrei_i06.11.2006 17:37

stie cineva de fifanatik?nici add nu mi-a dat pe mess?

i0nutz8306.11.2006 17:38

buia a anuntat mai demult ca se retrage..

RobYnho06.11.2006 18:01
E plin campionatul de papagali d'astia care se inscriu doar sa aiba de unde sa se retraga.. Cred ca o cerinta suplimentara la viitoarele inscrieri va fi lipsa penelor..

 

Pacat ca sunt si eu printre acesti papagali insa nu mai suportam nervii pe care ii acumulam din cauza conexiunii altora.

xzique06.11.2006 18:56

Etapa XII: prvrami - power_steaua_6 4-4 doamne ce meci de infarct :)

Etapa XIII: Savubogdanus - Prvrami 0-4

Jo1n706.11.2006 19:07
Pacat ca sunt si eu printre acesti papagali insa nu mai suportam nervii pe care ii acumulam din cauza conexiunii altora.

 

dap ai dreptate..azi am incercat sa joc cu iny18 si nu merge pur si simplu.Acum o sa trecem 0-0 si pierd 2 puncte :D

daca aveti net slab c "puii" mei va mai inscrieti :|

sebastian_blondu06.11.2006 19:34

ETAPA XII : Filipsebastian21(Arsenal) - Niraymond(Bayern) = 4-4

_pitzi06.11.2006 20:35

am revenit ... ii astept pe cei care au meci cu mine sa ma contacteze ...

«167891018»