ETAPA X : Filipsebastian21(Arsenal) - Fallenangell002000(Liverpool) = 5-5
ETAPA X : Filipsebastian21(Arsenal) - Fallenangell002000(Liverpool) = 5-5
Etapa XI
Niraymond - Big_aly_for_ever 2-3
pvrami 3-5 adiy_rooney
Etapa X: prvrami - adiy_rooney 3-5
Etapa XI: andrei_marius06 - prvrami 1-5
P.S: Scuze de intarziere dar am fost plecat din buc.
andrei_marius06_prvrami=1-5.mult noroc pt adversar
2-5 cu iny min 45... si apoi disconect si nu a mai dat nici un semn de viata

si ce vrei sa vedem aici, cum arbitrul face marcaj strans
?
sa vezi scorul, frumosule!
il caut de saptamani intregi si il doare in cur de campionat....
hazliule.
hai ssstt .. si vorbeste frumos ![]()
Etapa a XIII-a: filipsebastian 1-2 adiy_rooney
in seara asta pun si clasamenul ![]()
Clasament dupa etapa a XI-a :
Stroevali - Power_steaua_6 (amanat -> stroe in Ungaria)

Stroevali - Razvy_alexx
Iny18 - Big_aly_for_ever
Savubogdanus - Iny18
Razvy_alexx - Fifanatik
Big_aly_for_ever - Razvy_alexx
Adiy_rooney- Fifanatik
Razvy_alexx - Filipsebastian21
Razvy_alexx -> 4 anulari (OUT)
Big_aly_for_ever -> 2 anulari
Fifanatik -> 2 anulari
Filipsebastian21
Savubogdanus
Iny18
Adiy_rooney
Salut! Eu(filipsebastian21) nu am anulat nimic !!! Am fost restant cu un singur meci(Razvy_alexx - Filipsebastian21) dar nu din vina mea ci din cauza lui Razvy_alexx care nu mai vrea sa joaca in campionat. Mi-a spus asta si acum cateva minute:
razvy_alexx (11/6/2006 6:53:00 PM): nu mai joc fifa
razvy_alexx (11/6/2006 6:53:02 PM): da-l incolo
razvy_alexx (11/6/2006 6:53:06 PM): zi-le sa ma scoata
E plin campionatul de papagali d'astia care se inscriu doar sa aiba de unde sa se retraga.. Cred ca o cerinta suplimentara la viitoarele inscrieri va fi lipsa penelor..
Ciudat, niciunul n'are sange sa anunte aici PERSONAL ca se retrage, sa vina cu motive, sa ne explice ce l-a determinat sa ia aceasta masura radicala, etc.
ETAPA XIII
Fallenangell002000 - Bezmetiqu_alex 0-7
stroe cand revine ? :?:
pe Alexandru_buia l-a vazut cineva? :idea: :?: :?:
@delpiero: buia E pe mess..
ADelPiero: esti ?
ADelPiero: avem meci in campionat
BUZZ!!!
alexandru_buia: bah eu m-am retras din camp
ADelPiero: da?
alexandru_buia: da
alexandru_buia: you won
ADelPiero: ![]()
ADelPiero: ok
stie cineva de fifanatik?nici add nu mi-a dat pe mess?
buia a anuntat mai demult ca se retrage..
E plin campionatul de papagali d'astia care se inscriu doar sa aiba de unde sa se retraga.. Cred ca o cerinta suplimentara la viitoarele inscrieri va fi lipsa penelor..
Pacat ca sunt si eu printre acesti papagali insa nu mai suportam nervii pe care ii acumulam din cauza conexiunii altora.
Etapa XII: prvrami - power_steaua_6 4-4 doamne ce meci de infarct ![]()
Etapa XIII: Savubogdanus - Prvrami 0-4
Pacat ca sunt si eu printre acesti papagali insa nu mai suportam nervii pe care ii acumulam din cauza conexiunii altora.
dap ai dreptate..azi am incercat sa joc cu iny18 si nu merge pur si simplu.Acum o sa trecem 0-0 si pierd 2 puncte ![]()
daca aveti net slab c "puii" mei va mai inscrieti ![]()
ETAPA XII : Filipsebastian21(Arsenal) - Niraymond(Bayern) = 4-4
am revenit ... ii astept pe cei care au meci cu mine sa ma contacteze ...