FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II - procesul etapei

«18910111218»
xzique12.11.2006 09:20

Se pare ca nici iny18 nu e prea interesat de campionatul asta ...

 

x: sal

iny18 iny_18: care aveti piesa asta noua a l the game cu junior ried ?? se numeste it's cray ?

iny18 iny_18: care aveti piesa asta noua a l the game cu junior ried ?? se numeste it's cray ?

x: mda

x: si etapa cand o juca m?

iny18 iny_18 has signed out. (11/12/2006 11:08 AM)

Adiy66612.11.2006 11:30

Etapa a XIV-a: razvy_alexx 0-3 adiy_rooney

PoWeR12.11.2006 12:16

Etapa a XV-a: Power_steaua_6 - Filipsebastian21 6-3, meci frumos, cu de toate: raspurnari de situatie, gol din corner, etc.

geegee2112.11.2006 17:28

Etapa 14: Fifanatik - Savubogdanus 3-4

Meci bun facut de adversarul meu care merita cu siguranta un loc mai bun in clasament

ultras_andrei_i12.11.2006 18:02

andrei_marius06-filipsebastian21=2-2. :( filip a egaltat in min 90 :cry: ,numai de ghinion am avut parte in acest tur. :cry:

PoWeR12.11.2006 21:22
Etapa a XIV-a: Big_aly_for_ever - Power_steaua_6 3-6, am trecut si de ultimul hop ...
ADelPiero13.11.2006 00:06

un clasament ceva?:) sa vad .... scap sau ba :D

PoWeR13.11.2006 15:21

clasamentnv8.jpg

 

 

Big_aly_for_ever -> 2 anulari

Fifanatik -> 2 anulari

Stroevali -> 2 anulari

Filipsebastian21

Savubogdanus

Adiy_rooney

Fallenangell002000

 

Razvy_alexx, Iny18, alexandru_buia -> out !!!

xzique14.11.2006 06:57

power da-te jos de acolo sa nu cazi :lol:

Jo1n714.11.2006 07:34

e stransa lupta :D

PoWeR14.11.2006 12:21

da` ... dar totusi primele 4 locuri au un oarecare avans fata de restul :lol:

DoctorLov14.11.2006 17:33

Etapa XVI

Fallenangell002000 4-2 Prvrami

_pitzi14.11.2006 18:10

fallenangell002000 - stroevali 2-5

n-am cum juca meciul cu iny_18 ...

 

iny18 iny_18: care aveti maneaua asta as renunta la tot? ?pls

stroe Vali: aloooooooooo

stroe Vali: mai joci ma in campionat??

iny18 iny_18: daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

iny18 iny_18: nu

iny18 iny_18:

stroe Vali: bine

i0nutz8314.11.2006 19:49

Cel mai probabil, si in Liga II vom avea parte de modificari in ceea ce priveste numarul echipelor care nu vor mai face parte din camp. in editia urmatoare. Prea multe excluderi, prea putin interes, cel putin fata de editiile anterioare.

geegee2114.11.2006 21:16

Etapa 17 Niraymond - Savubogdanus 1-3

GOD15.11.2006 12:39
Cel mai probabil, si in Liga II vom avea parte de modificari in ceea ce priveste numarul echipelor care nu vor mai face parte din camp. in editia urmatoare. Prea multe excluderi, prea putin interes, cel putin fata de editiile anterioare.

 

Frate adika o sa mai scazi din ECHIPE??(mai bine lasi asa,si cei care nu sunt interesati sa numai joace niciodata in campionat)

i0nutz8315.11.2006 15:26

Toate modificarile vor fi comunicate luni.

johnny0615.11.2006 16:13

si se anunta revolutie...

Jo1n715.11.2006 16:44

ET XVI

Bezmetiqu_alex - Filipsebastian21 6-2

xzique15.11.2006 18:45

alexandru_buia e out ?

geegee2115.11.2006 18:54

Da , e out.

 

Etapa 16: Savubogdanus – adiy_rooney 3-0

ADelPiero15.11.2006 19:08

ADelPiero - Niraymond 4-2

 

ADelPiero - razvy_alexx 3-0

 

ADelPiero: salut

ADelPiero: esti ?

razvy_alexx: da zi

ADelPiero: mai esti in campionat?

razvy_alexx: nop

i0nutz8315.11.2006 19:23

@delpiero: Nu a scris negru pe alb mai sus ca razvy_alex s-a retras? Voi ori nu vedeti ori .. nici nu stiu ce sa mai cred.. Ar trebui si test psihologic la inscrieri..

Jo1n715.11.2006 20:31

ET XVII

Big_aly_for_ever - Bezmetiqu_alex 0-5

ADelPiero15.11.2006 20:35

@ionutz , are ceva daca mai spun si eu o data? ... la cate retrageri si cate mizerii sunt ... tot atatea intrebari vor fi ... Ar trebui ca cei care aleg acesti "useri" sa fie mai atenti!

«18910111218»