fifanatik - filipsebastian21 4-2
fifanatik - filipsebastian21 4-2
Etapa XIX: Prvrami - Bezmetiqu_alex 0-2
Etapa XX: Fifanatik - Prvrami 2-6
ETAPA XIX
Filipsebastian21(Arsenal) & Savubogdanus(Barcelona) = 3 - 0
big_aly_for_ever 5 - 1 delp1er0
Etapa XVIII: Iny18 - Power_steaua_6 0-3
Etapa XIX: Razvy_alexx - Power_steaua_6 0-3
Etapa XX: Power_steaua_6 - Fallenangell002000 4-2
... si Liga 1 e din ce in ce mai aproape :lol:
din cauza browserului am postat de 2 ori consecutiv ... my bad ![]()
Oricum, cu ocazia asta reamintesc pe cei exclusi :
Razvy_alexx, alexandru_buia si Iny18
pai io am vb cu ionutz sa-mi amane cu cateva ore partida cu fallenangell002000 ca nu dadeam de el pe mess,asa ca ...reactualizeaza clasamentu :lol:Fallenangell002000 - StroevaliAndrei_marius06 - Fallenangell002000
astea sunt meciurile care v-au adus a doua anulare
-> s-au jucat dupa ce se depasise timpul pentru etape
m-a spart power asta, numai victorii si/sau "blaturi" ![]()
lol ... blaturi ? ... chiar crezi ca as avea nevoie?
glumeam ma ce draq ... oricum te astept in retur ![]()
din greseala 2 posturi, mii de scuze.
da ... indat indat jucam si noi, oricum nu prea cred ca avem mari probleme in a ne califica, deja se observa ca primele 4 locuri s-au distantat la puncte fata de restul
pai din cate am inteles primele 6 trec in Liga 1
andrei_marius06-savubogdanus=5-2.in sfarsit un meci inc are nu am avut ghinoinu din tur si alte meciuri :lol:
pai din cate am inteles primele 6 trec in Liga 1
exact :wink:
andrei_marius06 posteaza aici cnd jucam sa stiu. ![]()
pai intra si u pe mess,ca nu te-am vazut in ult timp deloc
hai cu meciurile ca indata expira termenu` :lol:
Bezmetiqu_alex - Andrei_marius06 6-1
Prvrami - Bezmetiqu_alex 0-2
Razvy_alexx - Bezmetiqu_alex 0-3
Etapa XIX
Niraymond - Andrei_marius06 5-4
andrei_marius06-niraymond=4-5.inca un meci cu ghinoiun,de la 2-0 pt mine in 10 min a fost 4-2 pt adversar :cry:,si o ratare imnensa cu poarta goala
Bezmetiqu_alex - Andrei_marius06 6-1Prvrami - Bezmetiqu_alex 0-2
Razvy_alexx - Bezmetiqu_alex 0-3
interesant ... mergem cam cap la cap, nu Join7 ?
dap
sa vdm returu acum.
imi trebe victorie ![]()
parca in tur m-ai batut nu ? :?
da :>
again? ![]()