FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II - procesul etapei

«1101112131418»
fifanatik17.11.2006 18:57

fifanatik - filipsebastian21 4-2

xzique17.11.2006 19:29

Etapa XIX: Prvrami - Bezmetiqu_alex 0-2

Etapa XX: Fifanatik - Prvrami 2-6

sebastian_blondu17.11.2006 21:25

ETAPA XIX

Filipsebastian21(Arsenal) & Savubogdanus(Barcelona) = 3 - 0

big_aly_for_ever17.11.2006 21:45

big_aly_for_ever 5 - 1 delp1er0

PoWeR18.11.2006 09:32

Etapa XVIII: Iny18 - Power_steaua_6 0-3

Etapa XIX: Razvy_alexx - Power_steaua_6 0-3

Etapa XX: Power_steaua_6 - Fallenangell002000 4-2

 

... si Liga 1 e din ce in ce mai aproape :lol:

PoWeR18.11.2006 09:32

din cauza browserului am postat de 2 ori consecutiv ... my bad :oops:

 

Oricum, cu ocazia asta reamintesc pe cei exclusi :

Razvy_alexx, alexandru_buia si Iny18

ultras_andrei_i18.11.2006 15:22
Fallenangell002000 - Stroevali  

Andrei_marius06 - Fallenangell002000  

astea sunt meciurile care v-au adus a doua anulare

-> s-au jucat dupa ce se depasise timpul pentru etape

pai io am vb cu ionutz sa-mi amane cu cateva ore partida cu fallenangell002000 ca nu dadeam de el pe mess,asa ca ...reactualizeaza clasamentu :lol:
xzique18.11.2006 16:47

m-a spart power asta, numai victorii si/sau "blaturi" :D

PoWeR18.11.2006 17:57

lol ... blaturi ? ... chiar crezi ca as avea nevoie?

xzique18.11.2006 18:36

glumeam ma ce draq ... oricum te astept in retur :P

xzique18.11.2006 18:37

din greseala 2 posturi, mii de scuze.

PoWeR18.11.2006 18:38

da ... indat indat jucam si noi, oricum nu prea cred ca avem mari probleme in a ne califica, deja se observa ca primele 4 locuri s-au distantat la puncte fata de restul

xzique18.11.2006 18:39

pai din cate am inteles primele 6 trec in Liga 1

ultras_andrei_i18.11.2006 18:44

andrei_marius06-savubogdanus=5-2.in sfarsit un meci inc are nu am avut ghinoinu din tur si alte meciuri :lol:

PoWeR19.11.2006 07:54
pai din cate am inteles primele 6 trec in Liga 1

 

exact :wink:

Jo1n719.11.2006 09:04

andrei_marius06 posteaza aici cnd jucam sa stiu. :|

ultras_andrei_i19.11.2006 10:09

pai intra si u pe mess,ca nu te-am vazut in ult timp deloc

PoWeR19.11.2006 10:32

hai cu meciurile ca indata expira termenu` :lol:

Jo1n719.11.2006 11:07

Bezmetiqu_alex - Andrei_marius06 6-1

Prvrami - Bezmetiqu_alex 0-2

Razvy_alexx - Bezmetiqu_alex 0-3

niray19.11.2006 11:31

Etapa XIX

 

Niraymond - Andrei_marius06 5-4

ultras_andrei_i19.11.2006 11:32

andrei_marius06-niraymond=4-5.inca un meci cu ghinoiun,de la 2-0 pt mine in 10 min a fost 4-2 pt adversar :cry:,si o ratare imnensa cu poarta goala

PoWeR19.11.2006 13:11
Bezmetiqu_alex - Andrei_marius06 6-1  

Prvrami - Bezmetiqu_alex         0-2

Razvy_alexx - Bezmetiqu_alex     0-3

 

interesant ... mergem cam cap la cap, nu Join7 ?

Jo1n719.11.2006 13:24

dap :D sa vdm returu acum.

imi trebe victorie :)

PoWeR19.11.2006 13:32

parca in tur m-ai batut nu ? :?

Jo1n719.11.2006 13:41

da :>

again? :)

«1101112131418»