FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II - procesul etapei

«1234518»
PoWeR15.10.2006 08:30

mai este jumate de ora pana expira termenul si nici unul din adversarii mei din etapele 2 si 3 nu e ... lipsa de seriozitate e in floare sezonu` asta, cel putin aici in Liga II :?

ultras_andrei_i15.10.2006 08:51

Da si nici adversarul meu nu e,fallenangelo002000. :( ,chiar lipsa de seriozitate.

PoWeR15.10.2006 08:53

si cand te gandesti ca altii voau cu adevarat sa intre in campionat ...

Jo1n715.10.2006 09:13
stroevali - adiy_rooney 14 - 2 ... romanul cred ca s-a ofticat la 4 - 2 pt mine si a inceput sa-si dea autogoluri (nu i-am stricat distractia  :wink: )

 

lol..hai ca asta e buna ! A intrat in camp sa`si dea autogoluri. :lol:

PoWeR15.10.2006 09:16

na ... no comment

_pitzi15.10.2006 09:45
stroevali - adiy_rooney 14 - 2 ... romanul cred ca s-a ofticat la 4 - 2 pt mine si a inceput sa-si dea autogoluri (nu i-am stricat distractia  :wink: )

 

lol..hai ca asta e buna ! A intrat in camp sa`si dea autogoluri. :lol:

 

am aflat ulterior ca s-a ofticat pe calculatorul lui ca trebuia restartat ori de cate ori iesea din fifa :)

PoWeR15.10.2006 10:18

deci e prea de tot ... am meciuri cu iny18 si cu adiy-rooney, in sfarsit sunt amandoi si cik sunt dispusi sa joace. Face iny18 host, eu ma conectez, selectez formula alea alea si dupa aia iese :| (asta se intampla de doua ori). Dupa care imi zice ca o trebuit sa iasa din joc si iese de pe mess . Asa, aku rooney asta, la fel intru in joc, ii dau rapid un gol si iese (si iesit a fost :D)

Pai dupa ce stau atata timp si`i astept, mai si ma enervez aku degeaba :| ... erau atatia alti jucatori care voiau sa intre in camp ...

 

PS: mi`s zis rooney ca trebuie sa-si reinstaleze windowsul si nu paote juca ...

ADelPiero15.10.2006 10:28

savubogdan a nost nu exista... nu am dat de el

Adiy66615.10.2006 12:38

Etapa a III-a: adiy_rooney 5-2 power_steaua

PoWeR15.10.2006 12:39

meci penibil, conexiune penibila. no comment.

big_aly_for_ever15.10.2006 13:12

nu pot da de Bezmetiqu_alex ........nu l-am vazut online saptamana asta

Jo1n715.10.2006 14:03

qm sa zici ma asa cva cand tocmai am vb azi dimineata si ieri si alaltaieri..

sa mor daca am vzt ca voi. :|

PoWeR15.10.2006 14:06
:D
big_aly_for_ever15.10.2006 14:07

imi cer scuze pt cele spuse mai sus.....nu m-am uitat la id :( :?

ultras_andrei_i15.10.2006 14:07

nu dau de fallenangelo002000,nu l-am vazut deloc pe mess azi.

Jo1n715.10.2006 14:39

ET 3

Big_aly_for_ever 1 - 4

PoWeR15.10.2006 14:42

gg bezmeticule ... :P

Jo1n715.10.2006 14:51

ms ms..hai ca vine si randu` tau :P

PoWeR15.10.2006 14:54

probabil, la ce prost joc si mai ales dupa tot episodu` de azi ... mi-=a pierit tot cheful de fifa

geegee2115.10.2006 17:09

Etapa 3: Niraymond - Savubogdanus 1-4

ADelPiero15.10.2006 18:36

Savubogdanus a adormit din nou ...

PoWeR15.10.2006 18:44

a fost azi, poate te-o cautat dar nu erai

ultras_andrei_i15.10.2006 18:55

Este aproape ora 22 si fallenangelo002000 nu e pe mess,azi nu a intrat deloc,iar ieri nu a putut juca.ionutz decizia iti apartine,3-0 la masa verde pt mine :lol: :lol: :lol:

PoWeR15.10.2006 19:12

iny18 e clar ca nu a vut sa joace ... ba nu poate, ba mai incolo, ba e la pariuri :?

ADelPiero15.10.2006 19:17

Power ... eu nu stau dupa el ca stai 15 minute si vine dupa 3 ore .. si alte chestii ... am si eu treaba, lucru

«1234518»