ai gresit topicul..
ai gresit topicul..
In final am jucat si restanta 8O Danny1ok - Julica_maniaku 0-4 8) ... incepe sa-mi placa si 07 ![]()
gogo dar erau echipe mult mai bune...nus dc ai ales tu saracii aia.....werder bremen e f buna,hamburg,shalke,newcastle iar are super echipa,martins,owen,duff...totenham
m-am grabit si nu mi-am dat seama !! Chiar k trebuia sa-mi iau newcastle !! da acuma ata ete n-ai ce-i face si faza e k dak sezonu viitor ma duc in b pot sa-mi iau echipa si dak promovez inapoi iara o sa-mi iau echipa slaba dak se ia in funtctzie de clasament !! k eu o sa vin din Liga 2:(
mai e mult de jucat...abia etapa a 9 a
si cezi k se va schimba ?? k iau gol din orice pozitzie cu portaru ala numa sa tragetzi !!
gogo, vina este exclusiv a ta. Stiai clar la ce ora si in ce zi se fac alegerile, ai fi putut face un efort cat de mic sa gasesti un pc conectat la net, chiar daca al tau de acasa era, sa presupunem, nefunctionabil.
Nu eram aks si nu aveam cum sa ajung
dak alegerile erau cum era stabilit initzial ,adik sambata era mai bine da acuma nu mai are rost sa vb
k oricum ata ete ![]()
Etapa 8-a: blindica 3 - 8 robinho_2903 Un meci frumos cu multe goluri si ratari din partea lui blindica. Bafta alex
multzumesc la fel, deja m-a adus la exasperare cat ratez... ![]()
El_nin0_t0rr3s - Julica_maniaku 4-5 8) ... ce meci tare , victorie in min 90 ![]()
terenu a stat inclinat spre poarta lui tot meciu.....nu am pomenit om mai norocos dekt el :lol: :lol: ...las k am inceput si yo acu puternic dupa cum a-ti observat...in urmatoarele 5 etape voi lua 13 din 15... 8)
i0nutz83 - marianbolohan 3-2.
Conexiune putin spus infecta.. Cred ca am stat mai mult de 35 de minute sa jucam un amarat de meci. L-am inceput de 4 sau 5 ori, etc.. Importanta e totusi victoria. Sa speram ca omul va rezolva pb legate de net..
marianbolohan - marinescu_dani2005=6-3
Etapa 9-a: robinho_2903 1 - 3 ady_adinho A venit si prima infrangere in acest sezon. A fost un meci frumos in care am avut si nesansa. Am reusit
sa dau de 4-5x in bara. Asta e....felicit adversarul...bafta ady
ady_adinho-robinho 3-1 inca o victorie dupa sistemu meu urmeaza o infrangere.....cine sa fie norocosu :lol:
jok3r_sarbu 1-6 alex_filip2003... tot asa ![]()
alex_filip - jok3r_sarbu : 6-1
macar golul de onoare:D
Danutz12345 - I0nutz83 3 1
Faze fixe.. min. 70 0-0.. min 85 0-3.. ![]()
Julica_maniaku - Jok3r_sarbu 3-3 ... un meci foarte slab facut de mine ![]()
Blind1ro - Mihai1411 4-6
era sa patesc iar ca atunci cu marinescu Dani,acu aveam 4-1 la pauza,si era aproape de egalare blindiro
,noroc ca am dat 2 centrari,2 lov de cap si 2 goluri ![]()
Blind1ro - Hurricane_msg 5-2 [etapa 7] [Liverpool vs Villarreal ] Repriza a 2 a in 3-4 parti si cu surplus de minute...Dusmanii imi poarta pica, da` n-au echipa mea :lol:
niste etape ar fi bune...ca pana joi somam