FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1789101130»
i0nutz8320.10.2006 18:59

ai gresit topicul..

ManiaCU20.10.2006 21:06

In final am jucat si restanta 8O Danny1ok - Julica_maniaku 0-4 8) ... incepe sa-mi placa si 07 :P

mihai141121.10.2006 07:39

gogo dar erau echipe mult mai bune...nus dc ai ales tu saracii aia.....werder bremen e f buna,hamburg,shalke,newcastle iar are super echipa,martins,owen,duff...totenham

Prodigy_andrey21.10.2006 09:15

m-am grabit si nu mi-am dat seama !! Chiar k trebuia sa-mi iau newcastle !! da acuma ata ete n-ai ce-i face si faza e k dak sezonu viitor ma duc in b pot sa-mi iau echipa si dak promovez inapoi iara o sa-mi iau echipa slaba dak se ia in funtctzie de clasament !! k eu o sa vin din Liga 2:(

mihai141121.10.2006 09:18

mai e mult de jucat...abia etapa a 9 a

Prodigy_andrey21.10.2006 09:20

si cezi k se va schimba ?? k iau gol din orice pozitzie cu portaru ala numa sa tragetzi !!

i0nutz8321.10.2006 11:46

gogo, vina este exclusiv a ta. Stiai clar la ce ora si in ce zi se fac alegerile, ai fi putut face un efort cat de mic sa gasesti un pc conectat la net, chiar daca al tau de acasa era, sa presupunem, nefunctionabil.

Prodigy_andrey21.10.2006 11:53

Nu eram aks si nu aveam cum sa ajung :( dak alegerile erau cum era stabilit initzial ,adik sambata era mai bine da acuma nu mai are rost sa vb :D k oricum ata ete :)

RobYnho21.10.2006 12:38

Etapa 8-a: blindica 3 - 8 robinho_2903 Un meci frumos cu multe goluri si ratari din partea lui blindica. Bafta alex

blindica21.10.2006 12:54

multzumesc la fel, deja m-a adus la exasperare cat ratez... :(

ManiaCU21.10.2006 13:19

El_nin0_t0rr3s - Julica_maniaku 4-5 8) ... ce meci tare , victorie in min 90 :P

El_nin0_T0rr3s21.10.2006 13:22

terenu a stat inclinat spre poarta lui tot meciu.....nu am pomenit om mai norocos dekt el :lol: :lol: ...las k am inceput si yo acu puternic dupa cum a-ti observat...in urmatoarele 5 etape voi lua 13 din 15... 8)

i0nutz8321.10.2006 13:30

i0nutz83 - marianbolohan 3-2.

 

Conexiune putin spus infecta.. Cred ca am stat mai mult de 35 de minute sa jucam un amarat de meci. L-am inceput de 4 sau 5 ori, etc.. Importanta e totusi victoria. Sa speram ca omul va rezolva pb legate de net..

Dani200521.10.2006 14:25

marianbolohan - marinescu_dani2005=6-3

RobYnho21.10.2006 15:58

Etapa 9-a: robinho_2903 1 - 3 ady_adinho A venit si prima infrangere in acest sezon. A fost un meci frumos in care am avut si nesansa. Am reusit :P sa dau de 4-5x in bara. Asta e....felicit adversarul...bafta ady

ady_4steaua21.10.2006 16:00

ady_adinho-robinho 3-1 inca o victorie dupa sistemu meu urmeaza o infrangere.....cine sa fie norocosu :lol:

johnny0621.10.2006 17:10

jok3r_sarbu 1-6 alex_filip2003... tot asa :D

nyku_myhay21.10.2006 17:11

alex_filip - jok3r_sarbu : 6-1

macar golul de onoare:D

hurricane_msg21.10.2006 17:49
Etapa 8:Hurricane_msg - Alex_filip2003 = 2 - 2 :(
dani@steaua4ever21.10.2006 18:07

Danutz12345 - I0nutz83 3 1

i0nutz8321.10.2006 18:09

Faze fixe.. min. 70 0-0.. min 85 0-3.. :(

ManiaCU22.10.2006 09:49

Julica_maniaku - Jok3r_sarbu 3-3 ... un meci foarte slab facut de mine :(

mihai141122.10.2006 14:22

Blind1ro - Mihai1411 4-6

 

era sa patesc iar ca atunci cu marinescu Dani,acu aveam 4-1 la pauza,si era aproape de egalare blindiro :P,noroc ca am dat 2 centrari,2 lov de cap si 2 goluri :P

blindica22.10.2006 15:02

Blind1ro - Hurricane_msg 5-2 [etapa 7] [Liverpool vs Villarreal ] Repriza a 2 a in 3-4 parti si cu surplus de minute...Dusmanii imi poarta pica, da` n-au echipa mea :lol:

ady_4steaua22.10.2006 15:31

niste etape ar fi bune...ca pana joi somam

«1789101130»