FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«12330»
i0nutz8309.10.2006 08:13

Meciuri, rezultate, comentarii...

Dani200509.10.2006 11:07

la ce rezolutie trebuie sa jucam :?

mihai141109.10.2006 11:12

800 *600 cred si pe low,danutz zice ca nu afecteaza rezolutia chestia cu sacadatul si ca el nu joaca in 800 ca nu ii place

dani@steaua4ever09.10.2006 11:58

da am jucat pe net si nu are leg rezolutia...nu conteaza k joci in 640 sau 1024..ce conteaza e nivelul detaliilor..eu joc la medium..si am jucat cu multi pe net 07 pana acum si daor cu 1 2 sa miscat naspa rau..in rest OK.

mihai141109.10.2006 12:27

eu joc pe low si pe retea,mediu doar la cariera,dar tot sacadeaza cand joc cu Dan in timpul jocului,merge bine si incepe sa sacadeze iar apoi isi revine,poate pt ca juca el pe medium

Prodigy_andrey09.10.2006 12:38

Eu am jucat aseara cu danutz pe net si o mers perfect si pe 1024 pe medium aveam pusa rezolutzia !!

mihai141109.10.2006 15:06

Mihai1411 - Alex_filip2003 2-0

 

un meci f animat,trebuie sa invatam sa ne aparam si sit de singur cu portarul :P

dani@steaua4ever09.10.2006 15:35

Danutz12345 - Blind1ro 8 1

PoWeR09.10.2006 15:36

si gheatza fu sparta :D

johnny0609.10.2006 15:36

iar ia danutz campionatul?? deja e enervant, la bun :?

blindica09.10.2006 15:40
Danutz12345- Blind1ro 8-1 Barca- Liverpool :) [etapa 1]cica "am apasat gresit pe escape" :) , asta e, sunt in Liga 1 ca sa am de unde sa cad ;)n-ai ce face contra celor buni care au timp sa joace...
Prodigy_andrey09.10.2006 15:47

intradevar stie bine si 2007 :roll: Are niste suturi ........ marfa !!

ADelPiero09.10.2006 15:48
:D aualeu blindel.... ce facusi taica :P
blindica09.10.2006 16:14

Offtopic : @ adelpiero + ce ma nu tre` sa mai si pierzi? pe mine nu ma deranjeaza ca am pierdut, asta e, e un joc ce mare faza :) 8) , vezi ce scoruri faci cu nou-promovatii aia in Liga 2

dani@steaua4ever09.10.2006 16:21

stati linistiti k anul asta o sa ami fie f greu sa iau campionatu...inca nu stiu asa bine 07 k 06..dar incet incet invat:D

EL-magnific09.10.2006 16:31

lasa mah ca il antrenez io!!!(dogu)(si oricum ionutz io atunci nu am iesit degeaba am avut niste probleme in familie si nu am mai avut timp sa joc,daca vrei sa ma intelegi,oricum daca ma bagi din sezonu viitor osa vezi ca sunt un adversar f bun pentru. Dani!!)

blindica09.10.2006 16:38

@ dogu, tre sa treci prin Liga 2, ma indoiesc ca ajunge Dani acolo :D

mihai141109.10.2006 16:51

eu am meciuri incinse cu danutz,ba bat eu la 1 gol diferenta,ba bate el :P

 

@dogu,tu te-ai retras pe motiv ca nu ai echipa buna,lasa gargara acum

EL-magnific09.10.2006 17:24

Nu m-am retras pe motivul ala,ala de mai sus e motivu!!!

PoWeR09.10.2006 17:52

COmymanele (alias dogu)

Posted: 22 May 2006 16:42 Post subject: CATRE ionutz

 

MAN IO NUMAI POT JUCA IN ACEST CAMPIONAT MIAM ALES ECHIPA REPEDE ATUNCI SI NU AM JUCATORI SI PORTAR MA CHINUI FAC FAZE DAU GOLURI FRUMOASE DA RATEZ SI IA NISTE GOLURI PRAF IO NUMAI joc DECAT DACA IMI IAU ALTA ECHIPA!!!

 

 

... deci :D mare-i gradina ...

i0nutz8309.10.2006 17:58

*ban el-magnific: lasa-ne, lasa-ne !!!

mihai141109.10.2006 18:04

l-am batut pe danutz cu 8-1 si eu =)) hahahah

El_nin0_T0rr3s09.10.2006 18:11

Mihai scoate-mi si mie ignore te rog....k nu te vad deloc online...

mihai141109.10.2006 18:12

pt ca stau online decat dim cand sunt la munca ;))

vrei saimi furi schemele prin care i-am dat lui Dani 8 boabe :D?

COmymanele09.10.2006 18:21

Mai frate da ce aveti cu mine,ce v-am spus ca aia a fost o vrrajeala cand am zis ca nam echipa,am avut niste probleme familiare,si oricum acum nu sunt slab cum eram iam dat lui Dani 3-1!!deci daca se retrae cineva contati pe mine imi joc toate etapele eu nu ies din joc,Deci daca se poate IERTARE!!!!!!haideti mah ca daca e sa intru nici c anumai ies

pls pls!!!! :(:(:(:( :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :cry: :cry: :cry: :cry:

«12330»