FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«123430»
PoWeR09.10.2006 18:23

familiare sau familiale ?

dani@steaua4ever09.10.2006 18:24

vai Mihai mai batut intr-un amical cu 8 1 si gata..sa ne dam mare=)) am jucat mai slab ...cum am zis inca nu stapanesk asa bine 07 dar vedeti voi in 2saptamani:D

i0nutz8309.10.2006 18:31

*ban comymanele: lasa-neeeeee !

DannY_109.10.2006 20:31

.n

DannY_109.10.2006 20:32

Hurricane_msg-Danny1ok 2-10:))),inceput cu dreptul al meu in Liga 1.Bafta in continuare Hurricane!!

hurricane_msg09.10.2006 20:38

Multumim draga operatorule, moderatorule atotcunoscatorule sau cum ti se mai spune tie. Multumim pentru sistemul exact si precis de distribuire a echipelor din acest campionat.

Este prima data cand ma bag si spun ceva negativ la adresa conducerii. De cate ori am observat o nedreptate am tacut si m-am facut ca nu vad si nu aud. Dar asa ceva nu se mai poate.

Este incalificabil ca un nou promavat sa aiba posibilitatea de a-si alege o echipa mai buna decat cel care a iesit pe locul 4 in sezonul trecut de Liga 1, prin celebra si bine pusa la punct metoda "primul venit,primul servit".

Inchei acest "Post" in speranta ca nu voi primi "ban" sau mai stiu eu ce, cum vad ca se obisnuieste cand cineva are curaj sa se ridice in picioare cand are ceva de spus. Pana la urma traim intr-o Romanie democratica si nu cred ca www.fcsteaua.ro poate fi un site comunist.

Nu am nimic cu nimeni, dar asta am avut de spus!

mihai141110.10.2006 03:42

am vb cu ionut si poate de sezonul viitoar incercam sa alegem in ordinea clasamentului,poate se mai gandeste ionut pentru ca la 2007,chiar se simte cand adversarul are echipa mai buna,sau jucatori tehnici

i0nutz8310.10.2006 08:43

@hurricane: ti-am inteles frustrarea.

 

Din sezonul viitor, jucatorii isi vor alege echipele in ordinea in care au incheiat campionatul. Va fi o perioada de 5-6 zile destinata acestei operatiuni.

 

Altfel, sunt nevoit sa fac cateva precizari in ceea ce priveste eventualele amanari solicitate de jucatori:

 

1) Fiecare jucator va avea dreptul sa isi amane 4 (PATRU) meciuri de campionat.

2) Toate etapele se desfasoara in intervalul stabilit, niciun minut in plus sau in minus. Daca pana acum recurgeam la obisnuitele prelungiri in care va rugam sa jucati, de acum incolo lucrurile se vor schimba. Pentru o etapa vor fi alocate aproximativ 48 de ore.

3) Meciurile care nu se disputa din vina unui jucator sunt omologate cu 0-3. Meciurile nedisputate din vina ambilor jucatori sunt, in continuare, ANULATE, iar cei doi jucatori penalizati cu cate 1p.

4) La trei meciuri ANULATE, jucatorul este exclus din campionat.

5) Retrogradeaza direct din Liga I juc. clasati pe poz. 11-16, urmand sa promoveze locurile 1-6 din Liga II. Locurile 11-16 din Liga II ne parasesc la finalul camp.

mihai141110.10.2006 09:26

marfa asa ionute,e destul 5-6 zile-1 sapt sa alegem pe rand,cate 2-3 participanti pe zi si aia e,v-a fi mult mai marfa,macar stii ca lupti pt locul 5 daca esti pe 6 etc

PoWeR10.10.2006 11:36

si cei ce vor promova din Liga II vor alege echipa dupa toti cei ramasi in Liga I ?

i0nutz8310.10.2006 11:50

Da, evident. Vor alege si ei in ordinea clasarii, dupa ce aleg cei ramasi in Liga I.

johnny0610.10.2006 12:07

e mai corect asa

PoWeR10.10.2006 12:07

parca e mai bine cu sistemul asta :P mai fair play

mihai141110.10.2006 12:12

asta e ceva logic,ca in realitate ,pastrand proportiile,un nou promovat nu se bate la titlu din primul an :P;mai intai lupta sa nu retrogradeze iar

PoWeR10.10.2006 12:13

juventus la anul` :D ?

Prodigy_andrey10.10.2006 12:45

Deci yo in sezonu umrator tot Ajax o sa iau crek !! :roll: :( k nu am nici o sansa la un loc fruntas in halu in care ii jocu asta si halu cum il joc :roll:

 

 

*P.s de robinho stie cineva ceva ?? k nu o mai intrat pe mess :( si is nerabdator sa vad cu cat pot sa o iau in primu meu meci oficial jucand acest joc "minunat"

Dani200510.10.2006 13:01

el_nin0_t0rr3s - marinescu_dani2005=2-2

ManiaCU10.10.2006 13:28

julica_maniaku - marianbolohan 3-1 ... a mers infect :?

RobYnho10.10.2006 13:42

Etapa 1: andrey_gogo 1 - 5 robinho_2903 Un inceput de campionat cu dreptul.Bafta gogo

Prodigy_andrey10.10.2006 13:43

andrey_gogo 1-5 robinho am jucat destul de bine zic yo da nu am ce sa fac cu echipa asta :( crek retrogradez :( Il sustzin pe hurricane ;).Robinho o marcat cand avea faze da eu nu reuseam .....mare diferentza intre Chelsea si Ajax :( Oricum o fost fain meciu bafta robinho !! spre titlu ;)

johnny0610.10.2006 13:46

in conditiile in care danutz pare sa stapaneasca destul de bine jocul (sau oricum mai bine ca noi), se pare accentul se va pune pe lupta pentru evitarea retrogadarii sezonul acesta. asta este.

Prodigy_andrey10.10.2006 13:50

credema k de as avea echipa l-as stapanii si yo mai bine!!si in felu asta si sezonu viitor tot cu Ajax o sa joc :( dat fiind faptul k acum cand am luat locul 2 so ales la cum or prins acuma dupa clasament si tot nashpa cad :(

johnny0610.10.2006 13:51

ata ete

i0nutz8310.10.2006 14:31

Nu dau de joker_sarbu.. Sa speram totusi ca o sa intre in intervalul stabilit..

mihai141110.10.2006 15:07
in conditiile in care danutz pare sa stapaneasca destul de bine jocul (sau oricum mai bine ca noi), se pare accentul se va pune pe lupta pentru evitarea retrogadarii sezonul acesta. asta este.

 

e da :lol: ,danutz are super echipa,iar acum chiar conteaza cat de bun e jucatorul,tre sa ai fudasii inalti si puternici sa respinga tot pe sus,si un atacant rapid ,ieri am jucat cu el real (eu)-barca (el),l-am batut in mine 90 cu 1-0;apoi am jucat eu Chelsea -el arsenal si i-am dat 8-1 :lol: ,pe urma el Manchester eu arsenal si mi-a dat-o 5-3,deci cu el,cand are barca cred ca iti trebuie minim 6 fundasi :P si o posesie cat mai lunga + sa nu joci cu wp ca iti raman doar 2 fundasi,iar eto o are viteza super tare

«123430»