FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«12345630»
RobYnho12.10.2006 13:04

stie cineva ceva de danutz12345??

i0nutz8312.10.2006 13:09

L-au saltat astia ca dadea ilegal net la lume;)

mihai141112.10.2006 13:12

dap,nu merge reteaua :(,robynho cand ajung poate ne jucam etapa,asta daca imi merge netul :P,are treaba omu' ca a luat un ratat de la noi din retea nus ce virus si a bulit toata reteaua :x

marianb12.10.2006 16:37

etapa 4: Marianbolohan - Blind1ro 3-2

blindica12.10.2006 16:38

Marianbolohan - Blind1ro 3-2 etapa IV[ Roma - Liverpool ]Ce se misca prost, da` in meciu` asta a fost grav de tot, in rest 2 reprize ca de obicei, ratari imense etc ,[mariane bine k ai dat overcast sau rainy dak nu ma inshel, fiind pe low nu -mi dau seama :lol: ]

mihai141112.10.2006 19:51

Ady_adinho - Mihai1411 2-3,cu noroc,recunosc

dani@steaua4ever12.10.2006 19:57

din cauza k am avut probleme cu netu nu am putut sa joc inca meciu cu robinho..dar sper sa o fak in seara asta sau cel tarziu maine..deci ionutz punemi meciu asta k o amanare..din cele 4 care le am..

ManiaCU12.10.2006 20:07

Julica_maniaku - Andrey_gogo 5-0 8)

Prodigy_andrey12.10.2006 20:09

andrey_gogo 0-5 maniacu !! II clar n-am nici o sansa cu echipa asta de kkt !! Sper k sezonu urmator sa se aleaga echipele in functzie de locul ocupat in campionat la 2006 k altfel ii tot una. Aia cu echipele slabe or sa ia ultimele locuri si deci tot echipe slabe asa k propun sa fie luat dupa clasamentu de sezonu trecut;)Si mi se pare ceva logic

i0nutz8312.10.2006 21:06

@gogo: am anuntat deja ca alegerea echipelor se va face in functie de clasament. Citeste si tu mai atent forumul..

mihai141113.10.2006 06:01

el zice sezonul viitor sa se aleaga nu dupa clasamentul la finalul campionatului asta,ci sa se aleaga dupa clasamentul de sezonul trecut :P (cel de 2006)

blindica13.10.2006 06:33

Ionutz83- Blind1ro 3-4 [etapa 3] Real Madrid vs Liverpool -Rasturnari de scor, goluri de generic, prima mea victorie ONLINE...respect pentru ionutz 8)

i0nutz8313.10.2006 06:34

Mda.. Propun sa facem un camp. de fifa99 pentru alegerea echipelor ;)

 

Altfel,

 

i0nutz83 - blind1r0 3-4.

Prodigy_andrey13.10.2006 12:18

Da mah !! Zic de sezonu trecut! te prinzi mai greu vad! si mi se pare ceva logic !!

johnny0613.10.2006 12:29

cred ca asta nu ii va conveni nimanui... adica eu ma bat campionatul asta sa prind o echipa gen villareal?? lol

mihai141113.10.2006 15:08

Mihai1411 – robinho_2903 3-3,gol in min 90,5 fundasi bla bla

RobYnho13.10.2006 15:10

Etapa 3-a: mihai1411 3 - 3 robinho_2903 Un meci frumos in care am fost egalat in min.90 . Mi'am batut joc de ocaziile avute singur cu portarul. Asta este...bafta Mihai

Prodigy_andrey13.10.2006 17:40

andrey_gogo 3-4 jocker_sarbu !! am jucat mai bine am avut si faze :( da noah echipa :D si portaru ala ii praf rau X(X(X soarta !! B-ule pazea k vin :roll:

nyku_myhay13.10.2006 17:43

andrey_gogo : jok3r_sarbu : 3-4

meci frumos...ocazii multe... :) bafta gogo in continuare...o sa-ti fie greu rau cu panarama aia de portar :wink:

si obtinui si eu prima victorie 8)

blindica13.10.2006 18:26

gogo , tu in fiecare post propui sistemu` de alegere al echipelor pt sezonu` viitor, dar nu ridici si problema dak mai ramai in Liga 1 :), este vorba de stiinta jocului !! cei cu 4 stele la echipe au sanse la fel de bune, chiar egale, dak stii jocu` bati...dak ai sa ma bati...ce-ai sa mai zici...k a fost portaru` tau infect :D...Succes...sa ne scapam de B ca si eu tot acolo ma situez 8O

johnny0613.10.2006 18:55

daca ne gandim mai bine, mihai1411 a reusit sa ma bata cu arsenal(4 stele) :oops:

Prodigy_andrey13.10.2006 18:58

Dap arsenal are majoritatea jucatorilor peste 85 insa eu la Ajax am media de vreo 78

Dani200513.10.2006 19:10
gogo , tu in fiecare post propui sistemu` de alegere al echipelor pt sezonu` viitor, dar nu ridici si problema daca mai ramai in Liga 1 :), este vorba de stiinta jocului !! cei cu 4 stele la echipe au sanse la fel de bune, chiar egale, daca stii jocu` bati...daca ai sa ma bati...ce-ai sa mai zici...ca a fost portaru` tau infect :D...Succes...sa ne scapam de B ca si eu tot acolo ma situez 8O

Si io la Valencia am tot 4 stele dar am jucat contra Ajax-ului si e diferenta mare...nu e vorba nuami de stiinta...la 07 conteza foarte mult portaru...vezi Cech care e foarte bun in comparitie cu alti portati gen Valdes care io zic ca e slab :)

Prodigy_andrey13.10.2006 19:13

Apoi sthekelemburg sau cum so scrie !! Of :roll: doamne :roll: intreabal pe jocker ce goluri mio dat

blindica13.10.2006 19:32

neah, nu's de acord cu voi...o sa ma bata Mihai si are 4 stele, probabil ca o sa pierd si cu tine cu valencia...4 stele, e de stiinta... 8)

«12345630»