FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«14567830»
johnny0615.10.2006 14:19

hai cu etape noi :)

dani@steaua4ever15.10.2006 14:55

ce tot zici tu ma?nu inteleg...scrie klarr k avem timp pana la ora 22...noi am jucat la 4 deci care e problema?

 

Meciurile se joaca pana duminica, 15 octombrie, ora 22.00

DannY_115.10.2006 15:18

Am gresit eu,am crezut ca ai postat rezultatul la ora 1

hurricane_msg15.10.2006 18:15

ionutz eu l-am cautat pe anonim de cand ai afisat etapele si pana acum...n-am ce face...se pare ca nu vom juca meciul si e clar ca nu din vina mea :wink: n-am dc sa cer amanare pt ca eu in fiecare zi am incercat sa dau de el ca sa jucam....

nyku_myhay15.10.2006 18:31

aceeasi situatie si cu je ;)

i0nutz8315.10.2006 21:41

Etape noi.

 

*anonim penalizat cu pierderea celor doua jocuri nedisputate cu 0-3.

 

*nino_torres mai are dreptul la o singura amanare pe parcursul acestui campionat.

ady_4steaua16.10.2006 08:06

pey asta inseamnaca ca anonim a fost descalificat si pierde restu de meciuri cu 3-0???!!

i0nutz8316.10.2006 08:23

In litera regulamentului, cam asta ar insemna. Ramane sa vedem ce are de zis si inculpatul..

johnny0616.10.2006 12:38

clasament nu primim?? :cry:

Prodigy_andrey16.10.2006 12:39

Mai bine nu !! k mi rusine sa ma vad pe ultimu loc:D

PoWeR16.10.2006 12:49

wa gogo .... tare-s curios ce echipa o sa-ti iei la anul in lega II daca vei retrograda. Eu zic sa te obisnuiesti cu Ajax :D

Prodigy_andrey16.10.2006 12:57

mah echipa k echipa da portaruuuuu !!! :roll: :roll: :roll:

ManiaCU16.10.2006 15:39

Robinho_2903- Julica_maniaku 3-3 ... cred ca am dat vreo 10 bari meciul asta , fara sa exagerez :roll: asta este ! felicitari robinho :wink: stii sa tii de rezultat :P

RobYnho16.10.2006 15:40

Etapa 5-a: robinho_2903 3 - 3 julica_maniaku Al 3-lea meci consecutiv in care fac 3-3. Am condus cu 3-0 insa maniacu a avut puterea de a reveni.bafta maniacule 8)

blindica16.10.2006 16:05

Julica_maniaku - Blind1ro 4-1 [Manchester - Liverpool]-etapa 6 Offff, 4-1...n-as putea zice ca e un scor mincinos dupa ocazii, mai degraba dupa posesie,dar cred am luat prea multe...Succes Maniaku !! 8) 8O

ManiaCU16.10.2006 16:09

Julica_maniaku - Blind1ro 4-1 ... joc din ce in ce mai prost :( scorul e mincinos :? asta este , nu prea mai am timp de fifa ... ii las pe altii sa se afirme :lol: :lol: :lol: Bafta Bilnd !

mihai141116.10.2006 18:15

Jok3r_sarbu - Mihai1411 2-5

nyku_myhay16.10.2006 18:15

jok3r_sarbu - mihai14111111 - 2-5

meci frumos,adversar fair-play, bla-bla..., vin b-ule:)

hurricane_msg16.10.2006 18:55
Marianbolohan - Hurricane_msg = 2 - 5 :D
mihai141116.10.2006 19:02

Mihai1411 - Danny1ok 4-3

nyku_myhay16.10.2006 19:13

ady_adinho - jok3r_sarbu - 3-4

conexiune najpa...si cu un gest frumos din partea mea..care , la 1-0 pt adversar, cand acesta plecase de la pc si lipsise mai mult decat e pauza de 30 de sec...nu i-am dat o caruta de goluri...m-am plimbat frumusel cu mingea poe teren pan' a venit el..asta fiind cam un minut... si apoi am terminat meciu'. oricum victorie grea...

Dani200516.10.2006 19:39

marinescu_dani2005-alex_filip2003=6-4

blindica16.10.2006 19:55

Blind1ro- Andrey_gogo 4-3 Liverpool VS Ajax [etapa 5]A fost "derby-ul suferintzei" :lol: , goluri la nimereala...ratari incredibile...au fost si niste faulturi :roll: ...in concluzie : FOTBAL FARA EGAL ! :twisted: Bafta Andrei...

Prodigy_andrey16.10.2006 19:58

Dap :) meci frumos am luat gol in ultima faza:(,in rest emotzii, incrancenare, ghinion,noroc de toate :) Ms blindica bafta si tzie ;) B-ule pazea k vin :twisted:

johnny0616.10.2006 20:04

din pacate gogo trece printr-o perioada foarte grea (cea de acomodare cu jocul), perioada pe care altii au cam trecut-o. va fi o lupta crancena la retrogadare, insa la varf iar va fi danutz si cred ca de data aceasta nu va mai avea emotii. cat despre mine, sper sa intru macar in primii 8, daca nu in primii 5 :)

«14567830»