29.11.2006 09:37
Adevarul e ca ar fi mai bine sa ne alegem echipele deja ca sa nu mai pierdem timpul. De abia astept sa vad ce echipa ma angajeaza ca antrenor ![]()
Adevarul e ca ar fi mai bine sa ne alegem echipele deja ca sa nu mai pierdem timpul. De abia astept sa vad ce echipa ma angajeaza ca antrenor ![]()
da ioane...ar fi bine sa ne alegem de acum..k sa nu mai pierdem timpu' atunci....k si asa nou-promovatii isi aleg din ce ramane ![]()
trebuie sa ne obisnuim si noi cu echipele :wink:
yo vreau Barca
...cred k bolohan o sa vrea Real Madrid 8) , ce ciudat ![]()