FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1282930»
hurricane_msg29.11.2006 09:37

Adevarul e ca ar fi mai bine sa ne alegem echipele deja ca sa nu mai pierdem timpul. De abia astept sa vad ce echipa ma angajeaza ca antrenor :P

nyku_myhay30.11.2006 09:05

da ioane...ar fi bine sa ne alegem de acum..k sa nu mai pierdem timpu' atunci....k si asa nou-promovatii isi aleg din ce ramane ;)

Dani200530.11.2006 13:38

trebuie sa ne obisnuim si noi cu echipele :wink:

blindica30.11.2006 17:14

yo vreau Barca :D...cred k bolohan o sa vrea Real Madrid 8) , ce ciudat :oops:

«1282930»