FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«127282930»
mihai141128.11.2006 14:37

El_nino TOrr3s (11/28/2006 8:21:37 PM): 3-0

El_nino TOrr3s (11/28/2006 8:21:38 PM):

Mihai barosanu (11/28/2006 8:21:40 PM): pai ba eu nu aveam de unde sa il fac...atunci nu vorbeam cu danutz..si sa ma duc la sala...e cam departe de mine

 

 

 

ce ai rezolvat ca ai pus discutia asta? ai recunoscut ca esti pomanagiu?

El_nin0_T0rr3s28.11.2006 14:47

sunt k copilu' lu Rebreanu called "Ion"....=))...so i'm an "arivist"...:D...totul pt 3 pct...;)....tu ai zis-o...eu am postat... :roll:

mihai141128.11.2006 14:56

nu mai zic nimic,cica omu' haide pe mess sa vorbim...si acolo ca fetele s-a dat la fund,daca erai barbat jucai,si mai bine taci,nu ma fa sa aman meciul si sa ma duc la sala ca pe tine te doare mana sa apesi butonul host

 

 

ps: ca copilul,e cacofonie...iar engleza ta e de balta,te faci de rusine singur...inca o data;

El_nin0_T0rr3s28.11.2006 15:04

bah k sa-ti demonstrez k sunt barbat joc...scoate din nou ignore...=))...doar asa k sa iti demonstrez ca sunt peste tine la orice capitol...;)

mihai141128.11.2006 15:06

din cate stiu la fifa te-am batut,la exprimare zic eu ca se vede care e mai superior,dar deh,esti profesor tu :roll:

El_nin0_T0rr3s28.11.2006 15:08

ma rog....tu stai sa-ti citesti mesaju' de 5 ori sa vezi dak e corect...hai gata cu offtpoicu'...sincer stim toti cine esti...;)...scoti ala sa jucam sau nu?

Prodigy_andrey28.11.2006 15:11

andrey_gogo 5-1 alex_filip Si se pare k nu retrogradez si dak o ia ionutz termin in fatza lui oricum pe marinescu l-am depasit :D

 

Forzza Adinho :D

PoWeR28.11.2006 15:18
din cate stiu la fifa te-am batut,la exprimare zic eu ca se vede care e mai superior,dar deh,esti profesor tu :roll:

 

superior nu cred ca are grad de comparatie :lol:

blindica28.11.2006 15:39

ETAPA 30 : Blind1ro - Danny1ok > 7-8 8) Sa trecem cu vederea peste acest rezultat... poate ca pauza in Liga 2 imi prinde bine.

@ filip, sa stii k nu te uit...ai tot postat ca esti omul cel mai important..decizi in stanga si in dreapta lideru`..retrogradatu`...9-1 cu danutz si 5-1 cu gogo...ori n-ai valoare de locu` 3...ori...nush ce sa-ti ZIC ...cred k stii :) BAFTA ALL fular-campionii , MERCI TORRES, ADINHO,DANNY1, SI..respect pt MIHAI1441.

mihai141128.11.2006 15:47

te asteptam in a,las ca iti iei tu barca in b si defilezi :D

Prodigy_andrey28.11.2006 15:48

blindica las k dupa sezonu care urmeaza ne intalnim din nou in Liga in I. Hai bafta :)

johnny0628.11.2006 15:51

blindica, eu nu sunt genul care sa o las mai moale cu oricare adversar. dar in ultimul timp a trebuit si asa va fi in continuare, sa o las mult mai moale cu fifa pentru ca sunt pe a 12-a, am teze, se apropie examenele si timpul dedicat jocului a scazut drastic. de la meciul cu danutz de vineri nu am mai jucat niciun meci pana la cel cu gogo. asta este. poate intradevar nu am valoare de locul 3 in acest moment dar crede-ma, as fi facut orice sa il vad pe Mihai campion si sa mai strang alte 3 puncte cu gogo. este treaba ta daca crezi sau nu. la fel merge si pentru el_nin0.

ady_4steaua28.11.2006 15:52

ionutze la 21.30 am ajuns ca am fost la facultate..cum facem cu meciu?

ady_4steaua28.11.2006 15:52

ce se intampla cu campionu se decide la masa verde :lol: steag2

i0nutz8328.11.2006 16:25

i0nutz83 - adinho 4-3.

 

danutz- joker 0-3.

el_nino - Mihai anulat

 

E de bun simt sa stiti ca meciurile ultimei etape nu se amana. Ati sesizat probabil intervalul mic alocat acestor jocuri, tocmai pentru a evita speculatiile.

dani@steaua4ever28.11.2006 16:51

si campionul sunt tot eu nu??

PoWeR28.11.2006 17:13

nu, gogo o castigat 8)

mihai141129.11.2006 01:20

e invers ionute..danutz anulat...si la mine a castigat tores cu 3-0 :P,oricum tot danutz castiga ca are golaveraj

i0nutz8329.11.2006 04:15

Exact asa e, cum am postat eu. danutz n-a jucat, incercand sa obtina o amanare la care nu avea dreptul. Deci 0-3. La meciul vostru, nimeni nu a putut face host, deci ramane anulat.

 

 

CLASAMENT FINAL

 

untitledbc1.png

 

Felicitari participantilor si castigatorului !

mihai141129.11.2006 04:53

ionute...pune deja topicul pt alegerea echipelor in ordinea clasamentului,ca sa nu mai pierdem timpul si sa posteze fiecare in ordine,pana se termina cu inscrierile deja sa avem echipe sa nu mai frecam menta....tu real banuiesc,danutz barca....eu Manchester :D

i0nutz8329.11.2006 06:45

O sa deschid topicul respectiv cand se vor juca toate meciurile si in Liga II. Sa stim si noi cine promoveaza, cine se retrage, etc ;)

mihai141129.11.2006 07:34

pai oricum cei care promoveaza aleg ultimii,cum vrei,ziceam sa nu pierdem timpul

PoWeR29.11.2006 07:37

noi in Liga II suntem oleak mai intarziati :(

El_nin0_T0rr3s29.11.2006 08:48

@ionutz : lol ioane ce m-ai "lucrat"...nu mi se pare normal ce ai facut pt k nu eu sunt cel care trebuia sa faca hostu' ....si ti-am dat ip meu sa-l bagi sa vezi k merge....am incercat cu filip sa joc la cerearea lui si a mers...apoi am incercat si cu danutz si acelasi lucru A MERS....nu eram obligat sa fac eu host cu Mihai dar am zis sa fiu baiat klumea si sa joc cu el...din pacate nu s-a putut...asta e...iar voi avea o echipa de tot rahatu!!!...dak ieseam pe 4 poate k mai mergea sa mai pun ceva probleme lu danutz da asa tot el va iesi campion...am jucat cu barca si el cu Manchester si pur si simplu il zdrobesc...la 07 echipa conteaza cel mai mult...k stilul aproape e identic pt fiecare jucator...acum depinde in ce toane te prind cu postu asta .. :P

dani@steaua4ever29.11.2006 09:04

kamaciuki sa fim seriosi am jucat un meci si miai dat cateva goluri..dar pana sa ma zdrobesti tu pe mine mai ai e...e adevarat echipa conteaza cel mai mult la 07;)

«127282930»