El_nino TOrr3s (11/28/2006 8:21:37 PM): 3-0
El_nino TOrr3s (11/28/2006 8:21:38 PM):
Mihai barosanu (11/28/2006 8:21:40 PM): pai ba eu nu aveam de unde sa il fac...atunci nu vorbeam cu danutz..si sa ma duc la sala...e cam departe de mine
ce ai rezolvat ca ai pus discutia asta? ai recunoscut ca esti pomanagiu?

