FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1252627282930»
johnny0624.11.2006 13:14

asa ceva nu mi-a mai fost dat sa vad. primele 35 de minute 0-0 meci echilibrat, dupa care a venit golul de 1-0 (din centrare, cum altcumva) si am clacat. jucatorii degajau in adversar, pasau la adversar si la pauza a fost 3-0 sau 4-0. repriza a doua nu mai avea rost. oricum se pare ca meciul cu gogo va fi ultimul pentru mine in campionat daca se decide sa se treaca inapoi la sistemul rudimentar de alegere a echipelor.

mihai141124.11.2006 13:16

nu se trece ma la vechiul sistem....a zis ca se va alege dupa clasament.....dar ionut pastreaza real

johnny0624.11.2006 13:21

asta pana se mai trezeste unu sa comenteze

ady_4steaua24.11.2006 13:24

bey ionutze yo nu dau de hurricane..nush ce sa se va intampla cu meciu..am fost in fiecare dimineata si seara pe mess.. si nu am reusit sa il vad odata online...tu decizi

hurricane_msg24.11.2006 14:02

Hai ca asta e buna!Mi-ai lasat mesaj ca esti intre 7 si 11. E 7:50 si tu nu esti online...ce sa fac eu?Ca sa nu mai spun ca minti...pt ca eu in fiecare seara de la postare ti-am lasat mesaje...

nyku_myhay24.11.2006 14:47
mihai1411 Trimis: 24 11 2006 15:16    Titlul subiectului:  

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

nu se trece ma la vechiul sistem....a zis ca se va alege dupa clasament.....dar ionut pastreaza real  

pai normal mah...ionutz a zis k vom trece din nou la acel sistem pt a-si lua el realul...iar cand a vazut ca suntem foarte multi care vrem noul sistem...a bagat chestia asta cum ca organizatoru' isi pastreaza echipa...ce sa zic... sa si-o pastreze dar nu-i corect fatza de aia care termina pe 7-8..aia apuca o echipa varza..si ionutz care abia a scapat de retro... ia realu':(...nu-i deloc corect...si astia (restu') acum tac...si mai incolo iar ii auzi k "nu au echipe"...ma mir de ce organizatoru' nu are dreptu' sa-si aleaga primu' echipa...sa-si ia barca si gata :wink:

dani@steaua4ever24.11.2006 15:07

pana la urma e normal k ionutz sa asi ia realu..el face toata "munca" organizatorie de aici si nu e platit de nimeni sa stea sa se uite ce scriem paici..sa puna etape sa fak clasament sa ne asculte toate prostiile etc etc.

DannY_124.11.2006 15:11

Marianbolohan-Danny1ok 1-3

Danny1ok-Robinho 3-0

mihai141124.11.2006 15:23

are dreptate danutz

hurricane_msg24.11.2006 15:35

Ionutze...e 9:30 si adinho tot nu a intrat...nu am ce sa fac...treaba lui...eu de la 7 de cand mi-a zis ca intra il tot astept...dar el nimic...

nyku_myhay24.11.2006 15:42

mah, mi-am dat si eu cu parerea, am zis k nu-i corect. asta parerea mea si eu nu mi-o schimb. dar pan' la urma ma supun majoritatii, k nu pot schimba eu cum vreau p'aici...:P...k doar de...asa au fost mereu aia de la putere...hotzi...au luat ce-au vrut :P:P:P

Prodigy_andrey24.11.2006 16:03

ata ete :D normal era dupa 2006 sa se ia echipa dupa clasament.Acuma luam tot Ajax si ce echipe slabe mai is si danutz o sa castige campionatele si clasamentu o sa fie acelasi :P

blindica24.11.2006 16:28

@ gogo, normal era sa stai p'acasa ca stiai ca sunt alegerile :lol: , puteti sa luati titlu` si cu echipa de 4 stele 8) , nimic nu e imposibil, si ce...barca si real...sa fie acontate, raman atatea echipe superbune, userul face jocu`, au fost atatea si atatea rezultate care arata ca nu echipa conteaza, spre ex. unele ale mele, hurricane - eu 5-0,mihai1441 - eu 9-3 , ionutz - eu 1-8, sa ia ionutz realu` k si asa lucreaza la camp, danutz barca ca el e lideru` si sa incepem mai repede , Liga 1 si Liga 2 :roll:

ady_4steaua24.11.2006 16:42

ady_adinho-hurricane_msg 4-2..ce meci nebun

Prodigy_andrey24.11.2006 16:44

EU nu am zis k as avea ceva impotriva doar mi-am dat cu parerea :P atata tevatura pentru nik hai cu ultima etapa si cu alegerea echipelor si noi participantzi si sa dam drumu la camp urmator :D

nyku_myhay24.11.2006 16:54

bah da grabitzi mai suntetzi...:P

Prodigy_andrey24.11.2006 16:55

Poi e nashpa asa fara jocuri si "tensiunea" campionatului

El_nin0_T0rr3s26.11.2006 04:33

ultima etapa cand o pui ioane?....

mihai141126.11.2006 05:55

Mihai1411 - I0nutz83 5-1

Prodigy_andrey26.11.2006 07:45

Hai cu ultima etapa :P

blindica26.11.2006 10:42

@ gogo : ce nerabdator esti ma 8) ...esti in forma :lol: ?

Prodigy_andrey26.11.2006 11:31

normal :P

i0nutz8327.11.2006 04:30

untitledrf5.png

 

Meciurile din ultima etapa se joaca DOAR in intervalul stabilit.

FANATIK RED-BLUE27.11.2006 04:36

I0nutz83 - 37 puncte! Si mai esti moderator? :lol:

i0nutz8327.11.2006 04:39

A fost cel mai slab sezon al meu de cand joc fifa.. Intr-adevar, nu prea am stat sa joc, si asta s-a vazut in rezultate. Sper ca editia urmatoare sa termin mai sus :)

«1252627282930»