asa ceva nu mi-a mai fost dat sa vad. primele 35 de minute 0-0 meci echilibrat, dupa care a venit golul de 1-0 (din centrare, cum altcumva) si am clacat. jucatorii degajau in adversar, pasau la adversar si la pauza a fost 3-0 sau 4-0. repriza a doua nu mai avea rost. oricum se pare ca meciul cu gogo va fi ultimul pentru mine in campionat daca se decide sa se treaca inapoi la sistemul rudimentar de alegere a echipelor.

