eu l-am vzt pe maniacu alaltaieri pe mess...cand am jucat etapa
eu l-am vzt pe maniacu alaltaieri pe mess...cand am jucat etapa
De jucat:
ady_adinho - maniaku
danny1ok - el_nin0
* pana la ora 22.00. Asa cum am promis, am prelungit cu 24 de ore termenul de disputare al jocurilor, dupa calificarea Stelei. (Termenul initial era aseara, ora 22.00)
Amanate (pentru maxim 3 zile):
danny1ok - marianbolohan
blind1ro - alex_filip
danny1ok nu a mia intrat .....eu nu o sa mai stau pe net...pt k am treaba..
ady_adinho - maniaku 4-3 , lu adinho ii e lene sa posteze si la victorie
julik..nu mia fost lene cumetre..ci nam putut sa accesez site-ul..
pana la urma s-a jucat ....acelasi scor de neprezentare...
....:
el nino - danny1ok : 3-0....
ps: cik am avut penalty gratuit... :roll:
Blind1ro - Alex_filip2003 2-1 (Liverpool vs Milan ) [etapa 28 ] Nu va speriati...au mai fost surprize in campionatu` asta
, vreo 5 min am "temporizat"
CLASAMENT ACTUALIZAT:

restante: marianbolohan - danny1ok
alex_filip - blindro 1-2.
ETAPA a XXIX-a postata in program.
blind1ro : jok3r_sarbu : 2-3
greu, greu rau...saracu' blindica...in loc de 4-3 pentru el...3-2 pt mine...a ratat 2 ocazii sg. cu portaru' in finalu' meciului..ata ete..bafta blindica..poate scapi de retrogradare:)
Pfoaaaa :cry: :cry: :cry: :cry: , incredibil... Etapa 29 : joker_sarbu 3- blind1ro 2 . Alex_filip...decizi si retrogradarea :lol:
din pacate voi trebui sa aleg atat campionul(intre Mihai si danutz) cat si retrogadatul(intre gogo si blindica). problema se pune cu prezenta in viitoarea editie a acestui campionat. am vazut multe meciuri in care placerea de a juca fifa a fost inlocuita de lacomia obtinerii punctelor, sau de conexiuni absolut infecte care au cauzat pierderi de puncte cu care poate as fi fost ceva mai aproape de primii 2. oricum felicitari danutz si Mihai pentru faptul ca desi au jucat contra acelorasi jucatori s-au descurcat. eu unul ma voi gandi serios in urmatoarele zile si voi lua o decizie.
campionatul l-a luat danutz ma....nu il mai incurca nimeni
In primul rand, multumesc joker! M-ai scapat definitiv de emotii dupa cel mai slab sezon al meu de cand joc fifa..
Altfel, atat la titlu cat si la retrogradare, in cazul in care doi jucatori sunt la egalitate de puncte departajarea o vor face rezultatele directe. Daca egalitatea persista si aici (ex gogo - blindica), urmatorul criteriu va fi diferenta de la golaveraj.
Nush dak nu-i mai bine sa retrogradez si sa joc cu echipa buna ....... decat sa raman si sa am tot echipa slaba
nici cum nu-i bine
Crek totusi cel mai potrivit ii cu primul venit primul servit =))
Inca o data demonstrati, multi de aici, ca nu aveti pic de personalitate, si ar trebui sa stiti la ce ma refer. Doua sezoane ati facut scandal ca nu e buna modalitatea de alegere a echipelor, acum ca am schimbat-o spuneti ca era mai bine inainte.
Pentru ca s-a facut toata tevatura asta va anunt de acum ca e foarte posibil sa revenim DEFINITIV la vechiul sistem de alegere.
i0nutz83 Trimis: 23 11 2006 07:20 Titlul subiectului:
--------------------------------------------------------------------------------
In primul rand, multumesc joker! M-ai scapat definitiv de emotii dupa cel mai slab sezon al meu de cand joc fifa..
... cu placere 8)
i0nutz83 Trimis: 23 11 2006 09:00 Titlul subiectului:
--------------------------------------------------------------------------------
Pentru ca s-a facut toata tevatura asta va anunt de acum ca e foarte posibil sa revenim DEFINITIV la vechiul sistem de alegere.
in legatura cu sistemu de alegere...krek zici asta k sa nu ramai fara real =)) :lol: :lol:
vorbind serios acum...eu zic k cel mai bine e sa supunem la vot..k vad k exista opinii diferite... dam la vot si,desi am anumite temeri, minoritatea se supune majoritatii..si gata!...![]()
andrey_gogo 3-0 omul_anonim
Mda... asta am observat si eu , parca zici ca se joaca pe bani :roll: mi se pare total aiurea.am vazut multe meciuri in care placerea de a juca fifa a fost inlocuita de lacomia obtinerii punctelor
daca va fi sa supunem la vot, probabil ca primii 3 sau 4 vor alege sistemul in functie de locul in clasament, iar restul sistemul rudimentar cu care ne-am obisnuit. parerea mea este ca, daca tot nu se dau premii, macar premiul cu care ramane un jucator care termina in primii 5 sa fie o echipa de 4,5 stele. altfel, va fi ca si cand am fi jucat degeaba. nu e nimeni de vina de faptul ca nu au fost jucatorii in stare sa isi aleaga echipele, dar eu nu ma vad jucand cu Ajax sezonul viitor. daca se va ajunge pana la urma la sistemul rudimentar, voi spune cu siguranta "adio!" acestui campionat.
nu'i corect ioane.....acum iti iei vorba inapoi? :roll: ...am hotarat ca in functie de calsament pai in functie de clasament ramane.... 8O
Votam oamenilor
votam
Hai ma ca sunteti comici, astia care nu doriti sa se faca alegerea echipelor in functie de clasament. Pai voua vi se pare normal ca unul care de abia a scapat de retrogradare sa-si ia echipa mai buna decat cel care a iesit pe locul 2? Pentru ce joc eu si ma chinui sa ocup un loc cat mai bun? Ca sa imi aleg Ajax? Cum mai poate lupta cineva pentru titlu daca danutz isi ia mereu Barcelona(in calitate de castigator - de altfel o decizie corecta ca cel care castiga campionatul sa-si aleaga primul echipa) si cei ce i-ar putea pune probleme joaca cu Atl. Madrid? Ganditi-va ce s-ar fi intamplat daca Mihai ar fi avut de exemplu...Chelsea! Fiti sinceri cu voi insiva si indiferent de locul pe care il ocupati recunoasteti ca alegerea echipelor dupa clasament este cel mai potrivit sistem.
pana la urma se pune sub semnul intrebarii si seriozitatea acestui campionat. daca la inceput eram, cred, 90% pentru sistemul de alegere in functie de clasament si s-a hotarat sa ramana asa, acum o intoarcem pentru ca nu ne convine ca am terminat sub locul "n" si ne trebuie echipa...
marinbolohan - el_nino : 4-7
habar nu am cum a ajuns sa retrogradeze....joaca mult mai bine decat multi de aici...cred k merita sa fie situat undeva in primii 8-9....imi pare sincer rau marian cum de altfel imi pare rau si de blindica...(si de gogo sa nu uit
).... ![]()
Asteptam finalul campionatului, dupa care vom vota pentru sau contra noului sistem de alegere a echipelor. In mod normal, la cate presiuni s-au facut inaintea si la inceputul sezonului, decizia ar fi trebuit sa imi apartina.
Btw, m-am gandit mai bine si, ca la orice turneu final la care tara gazda nu participa la preliminarii, ar trebui ca si organizatorul sa isi pastreze nestingherit echipa .. ![]()