de ce sa revenim la vechiul sistem de alegere?nu s-a stabilit ceva?tie iti e bine ionute ca postezi primul si aia e...dar restul nu au nici un cuvant?cel mai corect e cei mai buni sa isi aleaga primii,deci logic in ordinea clasamentului (gogo sunt multe echipe de 4 stele,newcastle,shalke,boro,werder)
