Etapa XV
El_nin0_t0rr3s - Mihai1411 2-3
Ultima etapa
El_nin0_t0rr3s - Mihai1411 ?-?
cred k glumesti ioane....un user nu poate fi gazda de 2 ori deci nu are obligatia sa faca host doar atunci cand e gazda...faza e k trebuia trecut Mihai-el_nin0 pt k de data asta Mihai face hostu'....eu l-am facut data trecuta!!....sau vrei sa iti arat arhiva cum zicea Mihai..:"cine e gazda face hostu' deci nu ma intereseaza...dak nu faci host nu joc si am 3-0"... :twisted: ....se intoarce roata barosane si ti-am demonstrat ca nu sunt prost....du-te la danutz si joaca de la el si va fi ok...sau ma rog...te poti duce si pe luna ca sa joci numai sa fii tu gazda... 8)
