FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«12627282930»
El_nin0_T0rr3s27.11.2006 09:55

Etapa XV

 

El_nin0_t0rr3s - Mihai1411 2-3

 

Ultima etapa

 

El_nin0_t0rr3s - Mihai1411 ?-?

 

 

cred k glumesti ioane....un user nu poate fi gazda de 2 ori deci nu are obligatia sa faca host doar atunci cand e gazda...faza e k trebuia trecut Mihai-el_nin0 pt k de data asta Mihai face hostu'....eu l-am facut data trecuta!!....sau vrei sa iti arat arhiva cum zicea Mihai..:"cine e gazda face hostu' deci nu ma intereseaza...dak nu faci host nu joc si am 3-0"... :twisted: ....se intoarce roata barosane si ti-am demonstrat ca nu sunt prost....du-te la danutz si joaca de la el si va fi ok...sau ma rog...te poti duce si pe luna ca sa joci numai sa fii tu gazda... 8)

Prodigy_andrey27.11.2006 10:22

8O LOl ce rau esti mah ;)) Nu cred k multzi dau importantza la cine ii gazda si cine da host :) Nu potzi sa lasi de la tine ?? k ii tot una :P

PoWeR27.11.2006 11:19

poate omul se poate concentra si e impulsionat doar la sprijinul publicului :lol: Si asteapta si el acel 5% pt gazda

mihai141127.11.2006 12:00

oricum daca castiga danutz cu joker nu mai are rost sa joc ca nu afecteaza clasamentul nici un scor

 

tores te rog sa te abtii cu comentarii fara rost,atunci am zis sa faci tu jocul pt ca nu vorbeam cu danutz,si tu comentai de mine pe forum,fara ca eu sa am treaba cu tine

 

cand ai creierul cat un melc e normal sa ai atitudinea ta,oricum si daca ia danutz bataie tot nu am ce face,asta e fi fericit ca ai luat locul 4,inseamna ca esti f f f bun la fifa =)),dar vai ce diferenta de puncte fata de locul 2 INCREDIBIL,in jur de 30 de punte,mai castigi si tu 3 din pomana

 

numai bine

i0nutz8327.11.2006 12:09

@el_nino: dupa cum ai observat, etapele 16-30 sunt postate la fel ca 1-15. Nu am stat sa modific fiecare meci doar ca sa intelegi tu cine e gazda. E simplu si logic: gazda in retur sunt oaspetii din programul postat.

Prodigy_andrey27.11.2006 12:24

I0nutz :D dak bat pe filip in ultima etapa si tu o iei sau faci egal te iau in clasament :D ai grija :D

johnny0627.11.2006 14:34

spera gogule, spera :lol:

blindica27.11.2006 15:24

Filipe daca il bati , si bat si eu...te scald in sampanie, aur, euro si folcloristele lui Pinalti dica10 .

dani@steaua4ever28.11.2006 11:54

ionutz dak nu postez pana la 22.00 scoru dintre mine si joker sami amani pls meciu..k nu stiu dak o sa fiu acasa intre orele alea.ms

Prodigy_andrey28.11.2006 12:08

:?: :?: ma da u cate amanari ai ?? :P :roll:

mihai141128.11.2006 12:14

pai ba ala mereu zice ca daca nus ce sa amani...zi ori amani ori nu.....si scrie ca DOAR in intervalul ala se joaca de ieri...deci -1 punct pt danutz :lol:

GOD28.11.2006 12:19

ce hot esti ca sa ii iei fata :twisted:

mihai141128.11.2006 12:23

pai scrie mare...ca DOAR in interval se joaca + ca el are 2 amanari si mereu face...daca nu joc sa imi amani...altii ziceau la fel si erau depunctati ca plecau din oras etc,asa zic si eu,ionute sa imi amani 15 saptamani daca nu joc cu tores pana imi bag ip :roll:

dani@steaua4ever28.11.2006 12:26

mama Mihai faci orice k sa nu iau eu campionatu..lol...ok zik asa atunci:IONUTZ amanami meciu pana maine k azi am treaba si nu pot sa joc.

GOD28.11.2006 12:28

hai ma Mihai e nasol sa nu castigi campionatu pe merit,nu incerca sa fi ca Dinamo ,daca omu nu poate juca azi si poate juca maine dimineata trebuie INTELES are o problema grava inseamna

mihai141128.11.2006 12:37

pai daca scrie ca DOAR atunci nu se joaca....se subintalege ca nu merge amanat....nu?

 

god v-am rugat nu mai vorbiti daca nu stiti care e treaba

 

si daca ii amana lui danutz meciul,zis si eu ionut amana-mi meciul 15 saptamani :lol: :lol: :lol:

GOD28.11.2006 12:37

ca Mihai scz. incerc sa ma acomodez,aia e peste tot unde esti nou esti luat tare.

johnny0628.11.2006 13:16

si start ultimei etape... bafta jocker, ca sa se mai schimbe din cand in cand si campionul :wink: oricum sezonul viitor nu va mai dau nicio sansa :P

nyku_myhay28.11.2006 13:20

mah...eu incerc...da' totul depinde numa' si numa' de danutz...doar,doar o prinde si el o zi proasta :lol:

 

@danutz: maine ajung akas' p la 17 si p la 22 plec ...deci sper sa fii in intervalu' ala :wink: altfel...ori il prelungesti u, ori mai baga si la mine o Steluta 8)

El_nin0_T0rr3s28.11.2006 14:06

Mihai scoate-mi ignoru'!...

mihai141128.11.2006 14:19

pai de ce sa-l scot?ai zis ca nu vrei sa faci jocul....eu nu l-am facut pt ca nu am putut,tu nu il faci pt ca nu vrei :roll:;pune ce rezultat vrei....ca n-am ce face,de sezonul viitor sper sa se tina danutz de cuvant,sa nu mai stau la mana altora si sa cumpere ipuri :D ,dau un titlu pentru un ip :lol:

hurricane_msg28.11.2006 14:27

Hurricane_msg - Marinescu_dani2005 = 4 - 2

El_nin0_T0rr3s28.11.2006 14:27

lol...=))...ai venit rpd acu' sa faci pe ticalosu' :P...3-0 e bine? :twisted: ....scoate mah ignore ca sa vorbim...;)

mihai141128.11.2006 14:33

ce sa vorbim?ti-ai luat pomana,ce mai vrei?doar ca imi pare rau ca joker si danny sunt mai jos ca tine in urma acestui rezultat (pomana) ca ei joaca,nu doar paseaza mingea cand pe stanga cand pe dreapta,iar tu orice echipa ai avea,tot la fel ai juca :x

El_nin0_T0rr3s28.11.2006 14:35

Mihai barosanu: nu ai zis ca nu vrei sa jucam ?

El_nino TOrr3s: bah

El_nino TOrr3s: pai asa ai facut si tu cu mine

El_nino TOrr3s:

Mihai barosanu: pune ce rezultat vrei ca ala oricum nu pierde cu joker

El_nino TOrr3s: k

El_nino TOrr3s: 3-0

 

 

prin urmare : el_nin0_t0rr3s - Mihai 1411 : 3-0....

«12627282930»