FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga 1 - procesul etapei

«1212223242530»
johnny0619.11.2006 10:38

asa ar fi normal...

El_nin0_T0rr3s19.11.2006 11:43
am si eu o intrebare, sezonu` viitor cei ce promoveaza din Liga II aleg echipele dupa cei din LigaI ?

 

am impresia k s-a mai precizat acest lucru.... :roll:

PoWeR19.11.2006 13:12

poate n-am fost eu pe faza :lol:

Jo1n719.11.2006 13:30

that will suck. :|

PoWeR19.11.2006 13:34

asa ceva ... deci cei care intra din Liga II deja pot avea obiectiv fixat ... evitarea retrogradarii :cry:

ManiaCU19.11.2006 14:49

Julica_maniaku - I0nutz83 7-2 ... galop de sanatate :lol: fara numar pt Ionutz :D

i0nutz8319.11.2006 14:51

Pana acum faceam alegerile echipelor la o ora stabilita, dupa principiul "primul care posteaza, ia echipa". Nu v-a convenit, am schimbat sistemul, acum se gasesc altii care sa comenteze. Oricum am da-o, tot nu e bine..

 

julica_maniaku - i0nutz83 7-2

mihai141119.11.2006 14:52

e bine asa pt ca orice nou promovata mereu are primul obiectiv evitarea retrogradarii;etape noi :D?

blindica19.11.2006 15:40

Nush, mie-mi convenea cu primul care o ia , ala ramane, zic ca de echipe slabe nu puteti sa va plangeti, gen 4 stele, cel mai bun exemplu e mihai1441, are 4 stele si joaca de 7 :P .Cine'i bun, e bun. Cu toate ca dak retrogradez, imi aleg primu` echipa in Liga 2 nu ? :lol:Ce se decide, e lege.

PoWeR19.11.2006 16:03
Pana acum faceam alegerile echipelor la o ora stabilita, dupa principiul "primul care posteaza, ia echipa". Nu v-a convenit, am schimbat sistemul, acum se gasesc altii care sa comenteze. Oricum am da-o, tot nu e bine..

 

N-am zis ca nu`i bun asa ... eu doar intrebam cum va fi :lol:

ady_4steaua19.11.2006 16:06

si yo tot echipa slaba am ..poate dupa gogo care are Ajax..echipa mea atletico madrid e cea mai slaba..si totusi am un sezon acceptabil si nu am emotii pt retrogradare---> 13 vitorii si 13 infrangeri..etapa trecuta danutz abea ma batut 5-4 ...deci o echipa slaba nu e o scuza sa retrogradezi..ci numai ca nu poti emite pretentii la podium

dani@steaua4ever19.11.2006 16:56

dar ce echipa mea nu e slaba?=)) Etoo are doar 88=)) iar Ronaldinho doar 90:(( si nu ma plang:D

PoWeR19.11.2006 17:29

pfuay ... macar taci :D

i0nutz8319.11.2006 17:53

Pai si yo daca am Real si joc un meci la 3 zile, ce-am rezolvat ?:)

 

Imi aduc aminte cu placere de sezoanele trecute.. acu' singurul obiectiv e evitarea retrogradarii..

 

 

CLASAMENT

 

 

untitleduv1.png

 

ETAPE NOI

blindica19.11.2006 18:40
Omul_anonim - Blind1ro 0-3 [Etapa 27 ] 8) ...
mihai141119.11.2006 18:50

Hurricane_msg - Mihai1411 2-3,frumos meci,joc din ce in ce mai slab :(,gol in min 90...si multe ratari,o bara a adversarului in min 90 si...speranta moare ultima,forza filip in meciul cu Daniel san :D

johnny0619.11.2006 19:31

alex_filip2003 3-o robinho_2903... locul 3 e asigurat... si sper sa scot macar un punct cu danutz sa mai schimbam si noi campionul din cand in cand ca deja devine monotona chestia... dar si tu Mihai, ai grija sa castigi tot pana atunci :wink:

i0nutz8319.11.2006 19:37

Am incercat sa joc cu el_nino, am avut o presimtire ciudata si l-am pus pe el sa faca jocul..

 

N-a mers, evident, el stia lucrul asta. Culmea tupeului, omul sustine ca "trebuie sa dai connect de mai multe ori ca n-o ia din prima". Amuzant..

 

Nu poate face host iar acum ameninta cu retrageri, etc.. Este ultimul campionat cand astfel de persoane sunt admise. Selectia pentru editia viitoare va fi una aspra, din toate punctele de vedere. Daca altfel nu se va putea, vom renunta la Liga II si vom ramane cu o Liga I, 20, 22 de echipe, toti userii oameni seriosi. Efectiv este penibil sa sustii ca trebuie sa dai de nu stiu cate ori connect ca sa mearga jocul..

El_nin0_T0rr3s19.11.2006 19:48

Mihai poate confirma k asta asa mi s-a intamplat cu el...a trebuit sa dau de mai multe ori host si pana la urma a luat-o....si mi-a zis k el nu joaca pana nu dau eu host sa mearga k eu sunt gazda...dak nu are 3-0....eram in culmea disperarii pt k tot nu mergea...si pana la urma am demonstrat k am ip real si a mers...acum...cand voi avea etapa cu el nu joc dekt de pe ip lui...dak nu 3-0 cum zicea si el...nici gand k joaca de la Dan...ii cunosc ip si nu are ce sa mai faca...eu oricum maine imi schimb netu si trec pe fibra si o sa am un ip care o sa mearga fara probleme cu hostu...ne vedem si editia viitoare...ioane tata nu ma asteptam sa decurgi la astfel de lucruri si sa incerci sa faci in asa fel incat sa pui acolo un 3-0 pt tine k sa nu retrogradezi....cel mai rau lucru pt unii e k de maine sunt 100%...si termenul limita e marti...deci fac host!!...cu toate k am precizat...am mai facut si cu Mihai si cu JOKER(am incercat ieri si a luat-o din prima numai k ne iesea in timpu meciului indiferent de cine facea host )...

i0nutz8319.11.2006 20:26

In postul meu anterior nu vad vreo referire la un eventual 3-0. Te simti cu musca pe caciula?

 

Altfel, pentru ca kamaciuki tot ameninta, va intreb si pe voi cum sa procedam in cazul mihai1411. Omul a declarat de la inceput ca nu are ip si isi va juca meciurile de la danutz, dar ca pe parcursul campionatului problema se va remedia.. Si totusi se pare ca nu s-a remediat..

 

In aceste conditii, prezenta lui in urmatoarea editie de campionat este pusa, la momentul asta, sub semnul intrebarii. In aceeasi situatie se afla si el_nin0.

johnny0619.11.2006 20:37

eu zic ca daca este vorba de doar unu sau doi oameni care nu au ip real nu este problema. pana la urma nu conteaza cine e host intr-un meci atata vreme cat se poate juca. in plus, si Mihai si el_nin0 sunt jucatori seriosi, cu traditie in campionat, si cred ca va fi destul de greu sa mai gasim jucatori la fel de seriosi ca ei in editiile viitoare daca vor fi exclusi. deci parerea mea este ca NU trebuie luate masuri impotriva lor.

i0nutz8319.11.2006 20:50

@johnny06: cum joaca intre ei doi useri daca niciunul dintre ei nu are ip real?

 

PS: Fara hamachi, vecinul de la 6, blonda de vizavi, etc..

blindica19.11.2006 20:55

Fara masuri,ca nu cred ca Danutz si Mihai sunt aceeasi persoana , desi asta ar explica , poate , de ce danutz12345 e mereu invisible...Dar sa nu lansez acuzatii nefondate, ca nu vreau cearta ...Una peste alta, Mihai1441 si El_Nino sunt jucatori prea buni si seriosi 8O @ filip : nu mi-ai raspuns deloc pe messnger, s-a intamplat ceva? :?

Doryz0r19.11.2006 22:21

lol scz ca ma bag dar eu ii cunosc pe aman2 si pe Mihai si pe danut si va asigur ca nu sunt aceasi persoana :)

mihai141120.11.2006 05:17

pai daca eram aceeasi persoana cu danutz,aveam si eu ip,nu? :roll: danutz sta mereu invisible de cand il stiu eu,ca are multi abonati in lista si il intreaba aia mereu dc nu merge netul :lol:

daca depindea de mine aveam de mult ip....asta e

«1212223242530»